Blog

iPhone XR – iPhone SE roku 2018

Od minulého týdne jsme pro vás testovali iPhone XR, nejzajímavější z letos představených iPhonů. Opravdu se bavíme o vítězi poměru cena/výkon? Jaké kompromisy s tímto telefonem musíme dělat? Dámy a pánové, odpovíme vám na všechno!

Více

iPhone XS Max – Maximum všeho | RECENZE

iPhone XS Max. Zařízení s největším displejem v nabídce telefonů od Applu se do prodeje dostalo před více než měsícem. Testovali jsme ho delší dobu, podle nás je dlouhodobé používání v reálných podmínkách zcela klíčové.

Více

Jak silný MacBook Pro 2018 skutečně je?

Nový MacBook Pro je silný jako býk. Nový MacBook Pro je slabý jako koťátko. Oba názory na internetu vidíme pravidelně každý den. Jaká je ale pravda? Na to jsme se v našem gigantickém výkonnostním testu podívali. Někdy jsme byli skutečně překvapeni.

Více

MacBook Pro 15” 2018 – nejsilnější laptop Applu všech dob | TEST

Po celé poslední 3 dny jsem mohl testovat nejsilnější laptop Applu všech dob. Během testování jsem zjistil, co vše dokáže přenositelný laptop vrcholné kategorie v roce 2018 a jak jsou na tom zprávy o nevyhovujícím chlazení. Dámy a pánové, dovolte mi se s vámi podělit o test MacBooku Pro 15” 2018.

Více

MacBook Pro 2018 13“ – skutečný Pro | TEST

Konečně k nám dorazila nejnovější verze MacBooku Pro. Okamžitě jsme se pustili do jeho testování a zjišťovali, zda laptop funguje tak dobře, jak Apple slibuje. Můžeme říct, že jsme velice spokojení.

Více

Jak efektivněji používat režim Nerušit

Určitě tu situaci znáte. Potřebujete se na práci skutečně soustředit a nechcete, aby vás iPhone rušil svými upozorněními. Co uděláte? Ano, zapnete funkci Nerušit. Nicméně to neznamená, že se musíte vzdát všech volání a upozornění.

Více

Items 325 to 336 of 363 total

Page