Blog

15 aplikací pro iPhone, které vám usnadní život

Stáhnout si novou aplikaci je jako sázka do loterie. Přečtete si recenzi, aplikace se vám moc líbí, investujete několik desítek korun... a nevyužitou aplikaci za několik měsíců vymažete. Jde to i lépe! Nechte práci spojenou s testováním aplikací na nás a sami jen si vyberte ty nejlepší aplikace z nejlepších. Představujeme vám pečlivě vybraný seznam aplikací, které používáme.

Více

Deset nejlepších aplikací na iPhone pro školáky a studenty

Technologie hrají důležitou roli v našich každodenních životech a není před nimi úniku. Pokud vaše děti používají iPhone, naučte je dovednostem, které využijí nejen dnes, ale i později v životě. Můžete začít tím, že společně vyberete aplikace, které jim usnadní učení, a naučíte je tyto apky správně používat.

Více

Tipy a triky pro lepší používání Apple TV Remote

Přestože ovladač Apple TV Remote vypadá jako jednoduché zařízení, je velmi efektivní, protože každé tlačítko ovládá více věcí. Zde je několik tipů a triků pro ovladač Apple TV Remote, které byste měli znát, abyste používání Apple TV posunuli na další úroveň.

Více

Proč si vybrat právě Magic Mouse 2?

Krédem většiny uživatelů Mac je, že když mají trackpad, nepotřebují myš. Existuje však několik úkolů, které lze pomocí elektronického hlodavce zvládnout snadněji.

Více

Základní pravidla nabíjení iPhonu

Nabíjení iPhonu je každodenní rutinou, přesto ale můžete jasně vidět, kdy se baterie vašeho zařízení začne zhoršovat. Co způsobuje pomalejší nabíjení?

Více

Items 325 to 336 of 585 total

Page