Zpátky do školy Zpátky do školy

Slevy pro studenty a učitele

Jednička. Ve všem.

Všechny studenty a učitele teď odměníme 12% slevou na nejnovější Mac.
A pro ty, kteří již nestudují, máme až 30% slevu na akční modely.

-12% MacBook Air

MacBook Air

13" Retina displej • Model 2019

od 29 031 Kč

od 1 254 Kč měsíčně

-12% MacBook Pro

MacBook Pro

Retina displej • Model 2019 • Intel osmé generace

od 34 311 Kč

od 1 482 Kč měsíčně

-27% MacBook Air

MacBook

12" Retina displej • 256 GB SSD

nejen pro studenty

od 28 990 Kč

od 1 252 Kč měsíčně

-17% MacBook Pro

MacBook Pro

Akční modely

nejen pro studenty

od 29 990 Kč

od 1 295 Kč měsíčně

-20% MacBook Pro

iMac 27"

5K displej • 3,8GHz procesor • 2TB Fusion

nejen pro studenty

52 990 Kč

od 2 288 Kč měsíčně

Vyniká v každém předmětu.

Výkonný, přenosný a odolný MacBook Air a MacBook Pro s brilantním Retina displejem je připraven na jakoukoli zkoušku. Tvoř a spolupracuj s vestavěnými aplikacemi jakými jsou Pages, Keynote a Numbers.

Využívej oblíbený software pro studenty a klidně i Microsoft Office pro Mac. Jednoduše pošli poznámky ze školy do Macu nebo iPhonu spolužákům přes AirDrop. A díky bezpečnému Apple ID a baterii na celý den zvládni s MacBookem Air a MacBookem Pro lehce každý úkol.

-6% iPad Pro

iPad Pro

11palcový a 12,9palcový Retina displej • 2018

od 21 611 Kč

od 933 Kč měsíčně

-6% iPad Air

iPad Air

10,5palcový Retina displej • podpora Apple Pencil

od 13 621 Kč

od 588 Kč měsíčně

-6% iPad

iPad

9,7palcový Retina displej • 6. generace

od 8 451 Kč

od 365 Kč měsíčně

Beats

Smart Keyboard za tu vůbec
nejlepší cenu.

Smart Keyboard kompatibilní s novými iPady Air a 10,5palcovými iPady Pro. Snadno se připojí a posune tvůj iPad na úroveň laptopu behěm několika málo vteřin. Je to ten nejlepší pomocník k práci. A nyní za vůbec nejnižší cenu.

4 790 Kč

2 790 Kč

Šikovná pomůcka pro inspiraci,
tvorbu a učení.

Studenti při svém učení, poznávání a tvoření rádi využívají iPad, protože je přenosný, výkonný a snadno se používá. A díky iOS12, podpoře pro Apple Pencil a skvělým vzdělávacím aplikacím z AppStore je iPad jako stvořený na každý způsob učení.

Beats

Pusť se do studia na plné pecky.
Všechny Beats s 30% slevou.

Ať to křičí. Rozjeď to s výrazným zvukem a nepřehlédnutelnými barvami Beats Club Collection. Sluchátka Beats Solo3 Wireless až se 40hodinovou výdrží baterie a oceňovaným zvukem Beats se ti postarají o přísun inspirace. Vyber si barvu, co ti sedne, zapni přehrávání a ukaž světu, co je v tobě.

Splátky

Splátky

U nás můžeš nakoupit na splátky, ať už jsi fyzická osoba nebo pořizuješ vybavení do své společnosti. Stačí si vybrat zboží, zvolit variantu úvěru a odeslat objednávku. Nabízíme splátkové programy od společností Home Credit, Hello Bank a Grenke Leasing.

Výkup

Výkup

Dones k nám své stávající zařízení jakékoli značky a využij možnosti výkupu. Částku, kterou za zařízení dostaneš, ti odečteme od hodnoty nového produktu Apple. K výkupu nepotřebuješ žádné příslušenství ani původní balení. Stačí jen chvilka tvého času a občanka.

Časté dotazy a informace o akci

+Kdo může uplatnit slevu?
Student nebo učitel s platbou kartou ISIC/ITIC, starší 18 let. Alternativou ke kartě ISIC/ITIC může být i potvrzení o studiu na aktuální školní rok 2019/2020. Vyplnění souhlasu se zpracováním osobních údajů je podmínkou. Vaše údaje střežíme jako oko v hlavě a slouží k doložení nároku na slevu v studentském programu společnosti Apple. Slevy nelze kombinovat a není možné je využít s dalším zvýhodněním.
+Na které modely se akce vztahuje a do kdy akce platí?
Akce trvá do 26. 10. 2019 (včetně). Studentskou slevu lze využít na MacBook Air 2019, MacBooku Pro 2019, aktuální modely iMac (kromě základního 21" modelu mrt42cz/a) a Mac mini. Na počítače Mac, které jsou již ve slevě, se studentské zvýhodnění nevztahuje. Se studentskou slevou si můžete pořídit také iPad 6. generace, iPad Pro 2018, iPad Air a všechny nezlevněné produkty Beats. Ke každému počítači získáte navíc knihu První kroky s Macem jako dárek.
+Mohu si objednat i konfiguraci na zakázku s touto slevou?
V některých případech ano, kontaktujte nás, obratem poradíme.
+Mohu nakoupit na splátky nebo na firmu?
Určitě. Vyberte si z nabídky výhodných splátkových programů pro každého. Splátky může vzít i jiná osoba než student.
V případě nákupu na firmu na faktuře musí být uvedeno i jméno studenta shodné s potvrzením o studiu / ISIC kartou. Při nákupu na e-shopu stačí do objednávky vyplnit název společnosti a údaje IČO a DIČ jako fakturační adresu (2. krok v pokladně).
+Jak nakoupit on-line?
Pro uplatnění slevy online se zaregistrujte v našem internetovém obchodě. A v sekci Můj účet > Nahrané soubory nahrajte oboustrannou kopii Vaší aktuální
a podepsané karty ISIC / ITIC nebo potvrzení o studiu / zaměstnání. Vytvoříte si tak účet, ve kterém budete moci - po schválení - nakupovat přímo se slevou.
+Splátkový prodej
Splátky poskytujeme ve spolupráci se společností Home Credit a.s., nebo Hello bank!. Vzorový výpočet splátek vychází ze splátkového programu Chci nízkou splátku při počtu splátek na 30 měsíců.