Tady najdeš příslušenství pro tvůj iPhone

Vyber si z naší široké nabídky vysoce kvalitních a ověřených produktů. Naše nabídka kvalitního příslušenství je připravena uspokojit všechny tvé potřeby a najdeš tady vše, co potřebuješ pro maximální využití tvého iPhonu.

Více 

Jak se v produktech vyznat?

  • Obaly, pouzdra a kryty - Chraň svůj iPhone s naším rozsáhlým výběrem obalů, pouzder a krytů. Od elegantních a stylových až po funkční a odolné, naše nabídka je navržena tak, aby vyhovovala tvému životnímu stylu a ochránila tvůj iPhone -
  • Ochranné fólie a skla - Abys udržel displej svého iPhonu v bezvadném stavu, nabízíme ochranné fólie a skla. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby odolaly škrábancům, otiskům prstů a dokonce i pádům.
  • Kabely, adaptéry a nabíječky - Ať už jsi doma nebo na cestách, naše nabídka kabelů, adaptérů a nabíječek ti zajistí, že tvůj iPhone bude vždy nabitý a připravený.
  • Fotodoplňky a stativy - Pro nadšence do fotografování máme širokou nabídku fotodoplňků a stativů. Tyto produkty ti pomohou vytvořit stabilní a profesionálně vypadající snímky přímo z tvého iPhonu.
  • AirTag - S AirTagem můžeš snadno sledovat a najít své cenné věci pomocí iPhonu. Připevněte AirTag na klíče, peněženku nebo cokoli jiného, co nechceš ztratit, a už nikdy se nebudeš muset starat o ztracené věci.
  • Sluchátka - Pro dokonalý zvukový zážitek máme široký výběr sluchátek, včetně populárních AirPods. Tyto sluchátka poskytují kvalitní zvuk a pohodlné nošení pro dlouhé poslechové relace.

Naše široká nabídka příslušenství pro iPhone je navržena tak, aby odpovídala tvým potřebám a životnímu stylu. Pokud máš jakékoliv otázky nebo potřebuješ poradit, jsme tady pro tebe. Přejeme ti příjemné nakupování!

Mohlo by se hodit:

Porovnej modely iPhone >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >


Jsme iSTYLE. Přední dodavatel Apple produktů v České republice.

Nabízíme ti ten nejširší sortiment iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, ale i stejně tak bohatou nabídku příslušenství, ze které si zaručeně vybereš.

Jako první jsme dosáhli prestižního statusu Apple Premium Partner a kromě toho poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže se na nás můžeš spolehnout kdykoli a s čímkoli.

Nabízíme také několik úžasných služeb. Například výkup starších zařízení, ať už online nebo přímo v našich prodejnách. Jednoduše tak můžeš mít stále ty nejnovější produkty za výhodnou cenu. Nabízíme i věrnostní program, který ti za každý nákup vrátí až 5 % na tvůj iSTYLE účet. Tyto body můžeš pohodlně využít jako slevu na další nákupy.

Také se u nás se můžeš těšit na výhodné splátkové programy šité na míru přesně pro tebe. Ať už potřebuješ nový iPad pro práci, Mac pro kreativní projekty nebo iPhone pro každodenní komunikaci, z naší nabídky financování si vybere každý.

S námi máš jistotu rychlého doručení a skvělého zákaznického servisu. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli najít perfektní produkty a služby, které odpovídají přesně tvým přáním. Navíc naše služby nekončí prodejem. Nabízíme pojištění a prodlouženou záruku až na 2 roky, takže můžeš v klidu fungovat tak, jak máš ve zvyku.

 

Procházet kategorie