Rozbalené produkty

Jako nové. Jen dostupnější.

Proč zakoupit rozbalený produkt?

Spolehlivost na prvním místě

Než produkt zařadíme do sekce "rozbalené produkty" musí projít rukami našich vyškolených techniků. Ti provedou komplexní diagnostické testy, abychom měli jistotu, že je produkt plně funkční a stejně spolehlivý, jako nový kus.

Každý detail je důležitý

Kupovat zajíce v pytli se nesluší. Proto kromě samotné funkčnosti a spolehlivosti kontrolujeme i vizuální stránku každého produktu. Díky tomu jsme schopni vytvořit jeho detailní popis a to včetně případných nedostatků.

Úleva pro peněženku i přírodu

Rozbalený produkt ti může posloužit stejně dobře jako ten nový. Zakoupením rozbaleného produktu prodloužíš jeho životní cyklus a navíc projevíš svou ohleduplnost k přírodě. Všechny rozbalené produkty navíc pořídíš za příznivou cenou.

Vše podstatné. Přehledně a na jednom místě.

Otevřený produkt
Renovovaný produkt

Co znamená "otevřený produkt"?

Tyto produkty byly rozbaleny a vyzkoušeny, či jistý čas používány a poté vráceny jiným zákazníkem. Tyto produkty jsou zpravidla v perfektním stavu s žádnými či jen minimálními známkami používání. Více o stavu zařízení zjistíš v popisu konkrétního produktu. V této sekci jsou zpravidla zařazeny produkty, které:

🔹🔸🔹

Byly vráceny v zákonné lhůtě 14 dní pro odstoupení od kupní smlouvy nebo v rozšířené lhůtě 30 dní (viz "30denní doba na vrácení").

🔸🔹🔸

Byly otevřeny vinou nesprávné manipulace nebo jejichž balení bylo poškozeno při přepravě a není je tak možné považovat za nové / neotevřené.

🔹🔸🔹

Byly již prodány jako otevřené a vráceny v zákonné lhůtě pro odstoupení od kupní smlouvy (či ve lhůtě 30 dní; viz "30denní doba na vrácení").

Stav produktu
Možnost vrácení
Záruka a odpovědnost

Jaký je stav produktu a co znamenají jednotlivé kategorie?

Pro jednodušší vybírání jsme rozbalené produkty přehledně rozdělili do jednotlivých kategorií a to dle jejich stavu.

Kategorie A

Zařízení i příslušenství jsou v perfektním stavu. Jedná se zpravidla o vyzkoušený přístroj s žádnými či jen minimálními známkami používání.

Kategorie B

Zařízení i příslušenství vykazuje známky obvyklého opotřebení. Jedná se o běžně používaný přístroj se známkami používání.

Kategorie C

Zařízení i příslušenství vykazuje známky výrazného opotřebení. Jedná se o používaný přístroj s četnými a výraznými známkami používání.