Objevte výhody Apple technologií v podnikání
Vyberte si cestu, kterou můžete zefektivnit vlastní podnikání

Proč právě my?

Protože iSTYLE je tím nejlepším partnerem pro podnikatele.


10 let zkušeností

Společnost iSTYLE je na českém trhu největším specializovaným prodejcem výrobků s logem Apple a všeho příslušenství k těmto produktům.

Telefonický HelpDesk

V případě, kdy si nevíte rady se svým zařízením, tak nemusíte chodit hned do servisu. Našim firemním zákazníkům nabízíme telefonickou podporu.

Profesionální zaškolení zaměstnanců

Nabízíme školení certifikovaným lektorem, který naučí vaše zaměstnance využívat manažerské aplikace a výhody Apple produktů, tak aby efektivně využili své zařízení. Zaměstnance můžeme proškolit ve vaší firmě nebo v zázemí naší společnosti.

Pojištění a prodloužená záruka

Váš Mac, iPad nebo iPhone si můžete u nás za výhodných podmínek pojistit proti náhodnému poškození nebo odcizení. Zároveň si u nás můžete prodloužit zákonnou záruku až o 3 roky.

Autorizovaný servis

Jsme autorizovaným servisem Apple produktů a díky tomu vám nabízíme velmi kvalitní a rychlý servis. U nás určitě nebudete čekat 30 dní na vyřízení reklamace. Navíc po celou dobu reklamace nabízíme naším zákazníkům zapůjčení náhradního zařízení.

Zapůjčení zařízení

Nejste si jistí, které zařízení vám bude více vyhovovat? Nevadí. Půjčíme vám vybraný produkt a vy si ho můžete vyzkoušet v reálných podmínkách vašeho podnikání. Potřebuje na akci nebo prezentaci větší počet Maců nebo iPadů? Zapůjčíme vám kolik kusů potřebujete.

Konzultace výběru aplikací

Poradíme vám, které aplikace vám zjednoduší a zefektivní vaše podnikání. Pomůžeme vám s instalací a proškolíme váš personál v používání.

Leasing od renomovaných společností

Dlouhodobě spolupracujeme s firmami IBM a Grenke Leasing. Díky dlouhodobé spolupráci vám vybavíme výhodné podmínky leasingu a vy si můžete vaši investici rozdělit.

Počáteční nastavení zařízení

Vaši zaměstnanci jen vybalí zařízení a mohou ho začít okamžitě používat. Veškerá nastavení uděláme za vás. Zbavíme vás tím zbytečného zdržování od práce běžného při klasické změně výbavy vašich kanceláří.

Správa zařízení

Pomocí Mobile Device Managenet (MDM) vám pomůžeme s hromadným nastavením a správou všech iOS zařízení ve vaší firmě. MDM umožní vašemu IT oddělení mít pod kontrolou zabezpečení a obsah zařízení, které používají vaši zaměstnanci. Vaše IT oddělení v používání MDM proškolíme a budeme vám nápomocni při prvotním nastavování.

Se vším vám pomůžeme

Věříme, že s pomocí našich zkušeností z B2B segmentu a znalostí technologií Applu dokážeme pozvednout a optimalizovat vaše podnikání, poradíme vám, které produkty jsou pro vás nejlepší a naučíme vás využívat veškeré výhody, které ekosystém Apple nabízí podnikatelům a moderním manažerům.

(+420) 732 330 029

Vedoucí oddělení B2B pro spolupráci s firemními zákazníky a vzdělávacími institucemi

(+420) 724 958 690

Obchodní poradce pro velké společnosti a korporátní klientelu

(+420) 734 434 962

Obchodní poradce pro velké společnosti a korporátní klientelu

(+420) 727 937 995

Obchodní poradce pro velké společnosti a korporátní klientelu

(+420) 773 619 651

Konzultant pro oblast školství a vzdělávání. Obchodní poradce pro region Morava a Slezsko.

První Mac

Mac vám nabízí vše, co pro svoje podnikání potřebujete. Neuvěřitelnou mobilitu, dlouho výdrž baterie a výkon. To vše zabalené v kvalitním dílenském zpracování s nadstandardními službami pro naše zákazníky. Ovládání Macu je jednoduché a intuitivní. Už se nemusíte zdržovat náročnými instalacemi, aktualizacemi a omezeními.


Více o Macu

První iPad a iPhone

iOS je navržen tak, aby firemním uživatelům poskytoval vše, co potřebují, a ti tak mohli odvádět co nejlepší práci, ať jsou kdekoliv. S jednoduchým, intuitivním rozhraním, mocnými zabudovanými funkcemi a vynikající stabilitou poskytuje iOS solidní základnu pro zajištění produktivity způsoby, které mění pravidla hry.


Více o iOS