iSTYLE ŠKOLENÍ

Ovládej své Apple zařízení a aplikace
jako profík. Naučíme tě to.

Máš první zařízení od Applu? Nebo se ho chceš naučit ovládat efektivněji? Máme pro tebe kurzy zaměřené na aplikace i ovládání samotného hardwaru. Naučíme tě perfektně manévrovat s Macem, MacBookem, iPhonem, iPadem ale i s Apple Watch a jejich aplikacemi.

Kurzy onlineCo školímeKurzy zdarmaLektoři

nejprodávanějšídostupné i online

Školení 12

Školení 12 je balíčkem dvanácti lekcí, které můžeš čerpat v průběhu jednoho kalendářního roku. Je jen na tobě, jakým tématům se na nich budeš věnovat. Tyto lekce jsou pro ty, kterým nestačí jen jedno školení, ale chtějí komplexně prohloubit své znalosti. Skvěle se hodí i jako dárek! Kurzy probíhají na prodejnách nebo online.

Mám zájem

vhodné pro začátečníkydostupné i online

macOS

Máš nový MacBook nebo iMac? Nevíš si s ním rady a potřebuješ se na jeho ovládání rychle adaptovat? Dozvíš se základní informace o jeho ovládání, pomůžeme ti nastavit počítač dle vašich potřeb. Tvůj počítač zabezpečíme a ukážeme, jak pracovat se soubory nebo jak si instalovat aplikace nejen z App Store.

Mám zájem

dostupné i online

iOS

Máš svůj první iPhone nebo iPad? Chceš se dozvědět, jak telefon ovládat, spravovat účet Apple ID nebo si upravit nastavení? Kurzem tě provede lektor tak, aby ti poskytl dostatek potřebných informací, které ti usnadní vstup do světa Apple. Dále se naučíš instalovat aplikace z App Store, nastavíš si Touch ID nebo Face ID.

Mám zájem

dostupné i online

iWork

Nauč se vytvářet dokumenty, tabulky nebo prezentace. Lektor tě provede základními funkcemi, díky kterým si osvojíš práci s aplikacemi Pages, Numbers a Keynote mnohem rychleji. Práce s iWork je intuitivní a snadná především díky tomu, že si Apple zakládá na efektivitě a snadnému porozumění veškerých aplikací, které poskytuje

Mám zájem

dostupné i online

iCloud

Na tomto kurzu se naučíš spravovat účet Apple ID a synchronizovat zařízení se službou iCloud. Díky zálohování nepřijdeš o svoje data. Navíc tě naučíme ovládat službu Find My iPhone, která ti vždycky spolehlivě řekne, kde máš svůj iPhone. Tento kurz tě naučí bezpečně nakládat s daty a precizně pracovat se službou iCloud.

Mám zájem

dostupné i online

iMovie

Naučíš se vytvářet zajímavé a poutavé záznamy tvých vzpomínek a hezkých okamžiků, které ti zůstanou. Na tomto kurzu se naučíš, jak správně pracovat s nástrojem iMovie. Lektor ti ukáže jak správně rozdělit či oříznout klip, přidávat texty či speciální efekty. V případě, že již základní znalosti ovládáš, vrhneme se na pokročilejší úpravy.

Mám zájem

dostupné i online

Hudba

Nech si poradit od profesionálů a seznamte s aplikací Hudba. Na kurzu se naučíš přehledně organizovat tvoji hudební knihovnu, ukládat ji a pohodlně třídit tak, aby se rychle zorientoval úplně každý. Hudební knihovnu na iCloudu můžeš sdílet na dalších Apple zařízeních, které máš připojené ke svému uživatelskému Apple ID.

Mám zájem

dostupné i online

Fotky

Naučíš se pracovat s fotografiemi a zachycovat videa jako profík. Fotit a natáčet telefonem není těžké, pokud chceš, aby byly tvoje fotky a videa, která natáčíš poutavé a zaujali i ostatní třeba na sociálních sítích, nech se inspirovat, jak můžeš kvalitu tebou zachycených okamžiků zlepšit. Speciální filtry, digitální úpravy. To vše budeš mít v malíčku.

Mám zájem

Pokud by tě zajímaly další informace, moc rádi ti odpovíme na našem e-mailu skoleni@istyle.cz.

Náš tým

Miroslav Kysilko

Trainer Apple Product Professional
Praha

kysilko@istyle.cz

S produkty Apple pracuji od roku 2008 a díky dlouholeté práci ve společnosti iSTYLE jsem získal spoustu zkušeností na základě denního kontaktu se zákazníky. Školení se věnuji již 6 let a rád vám předám své zkušenosti, aby vám Apple produkty usnadnily pracovní, nebo osobní život. Nové technologie se objevují každou chvíli a já vám pomohu udržet krok s vývojem systému macOS a iOS.

Jakub Zdrálek

Apple Product Professional
Ostrava

zdralek@istyle.cz

S Apple jsem se poprvé seznámil v roce 1997. Tehdy si můj otec pořídil první Mac. Později, při vlastním výběru, padla má volba stejně. Apple totiž byl a je - krásný, jednoduchý, bezpečný a stabilní. A já chtěl být profík! Tyto zkušenosti mne roku 2009 přivedly do ostravského iSTYLE. Dodnes tak doporučuji řešení i vám. A nejen to - s novým iZařízením vás mohu blíže seznámit i v rámci individuálního kurzu. Zaujalo vás určité téma či máte vlastní dotazy?

Pohodlně z tvého domova

Online školení má řadu výhod, jedna z nich je, že se můžeš vzdělávat odkudkoli. Ať už budeš v kanceláři své firmy, doma nebo v parku, stačí ti pouze připojení na internet a tvé zařízení. Proto jsme se rozhodli všechna naše školení zpřístupnit i online. Naše řešení nabízí individuální přístup, kdy se lektor bude věnovat pouze tobě a celkově přizpůsobí jednotlivé kurzy.

Mám zájem

Petr, Praha

„Osobně se cítím jako normální uživatel, který má své uživatelské dotazy, které mladá generace hodnotí slovy - to je přeci jasný, ale mě to není úplně jasný a nemám čas a chuť se vše individuálně učit, proto jsem s nadšením uvítal možnost ročního školení, kde se mohu zeptat na věci, které mě zajímají, které potřebuji pro zjednodušení užívání mého MacBooku, iPhone, iCloudu, OneDrive. S odstupem času jsem se dostal do komfortní situace a dokonce odpovídám i na dotazy svému synovi a to mě opravdu přesvědčuje, že čas a peníze investované do školení byly velmi dobrým rozhodnutím.“

Rozšiř si obzory

V rámci online školení ti také nabízíme naše webináře na různá témata, během kterých si představíme služby a produkty, které nám Apple nabízí. Nebo ti představíme oblíbené aplikace z App Storu, které denně užíváme. Rádi bychom prostřednictvím webinářů prezentovali také nové funkce budoucích macOS a iOS. Tyto webináře jsou volně přístupné zapotřebí bude pouze registrace.

Mám zájem

Jiří, Praha

„Díky vašemu školení jsem se nejen zbavil některých chyb v užívání jak iPhonu tak MacBook Air, ale především jsem objevil zcela nové možnosti jak v základech užívání tak i v některých speciálních aplikacích (Fotky) . Myslím, že by tato školení měl absolvovat každý uživatel jablíček, protože možnosti, které tato zařízení nabízejí, jsou skutečně téměř nekonečné a tedy bez školení prakticky neobjevitelné.“

Profesionální prostředí

Jsme si vědomi, že onlinová školení mohou působit neosobně. Proto užíváme nejmodernější technologie, a srozumitelný výklad, aby průběh školení byl jasný a aby jste se cítili pohodlně. Naši lektoři jsou připraveni přizpůsobit tempo probírané látky dle vašich potřeb.

Mám zájem

Pokud by tě zajímaly další informace, moc rádi ti odpovíme na našem e-mailu skoleni@istyle.cz.

Hodnotná investice do sebe sama.
Zdarma.

Online kurzy probíhají v prostorách prodejen nebo formou online webinářů a trvají 40–50 minut. Jsou ideální pro začátečníky i pro pokročilejší uživatele. Chceš se seznámit s užitečnými funkcemi a aplikacemi? Téma a rozsah kurzu je předem stanovený, konečná forma, hloubka a rozsah je uzpůsobena konkrétní skupině.

Skupinové kurzy

Skupinové kurzy pořádáme zdarma bez ohledu na věk či aktuální dovednosti konkrétního zájemce. Práce probíhá mezi více lidmi, pokud něco nevíš, nejsi na to sám. Rozsah tématu je obecnějšího charakteru s tím, že jej lektor vždy uzpůsobí konkrétní skupině a její skladbě. Skupinové kurzy probíhají vždy u nás na pobočce.

Mám zájem

dostupné i online

Webináře

Zaměření zde nemusí být pouze na Apple a jeho produkty, ale i na příslušenství, aplikace od různých vývojářů. Témata se budou měnit podle aktuálního dění ve světě technologií. Pomohou Vám v rozhodování, jaké další zařízení si pořídit nebo které služby a funkce využívat. Webináře probíhají vždy v přesně stanovený čas, kapacita webinářů je téměř neomezená.

Mám zájem