Tady najdeš SmartHome - inteligentní domácnost

Vyber si z naší široké nabídky vysoce kvalitních a ověřených produktů. Naše nabídka kvalitního příslušenství je připravena uspokojit všechny tvé potřeby.

Více 

Jak se v produktech vyznat?

Inteligentní domácnost, často označována jako SmartHome, je systém, který umožňuje automatizovat a vzdáleně ovládat různá zařízení v domácnosti. Můžeš si tak například vzdáleně zapnout světla, regulovat teplotu, sledovat kamerový systém nebo ovládat domácí elektrospotřebiče přes smartphone nebo tablet.

  • Potřeby a cíle - Nejprve si urči, co od svého SmartHome systému očekáváš. Chceš jen jednoduché ovládání světel, nebo komplexní řešení pro celý dům?
  • Kompatibilita - Zkontroluj, zda jsou zařízení kompatibilní s tvým smartphone nebo jiným ovládacím zařízením.
  • Rozšiřitelnost - Můžeš chtít v budoucnu systém rozšířit. Vyber si takové řešení, které ti to umožní.
  • Integrace s ostatními zařízeními - Pokud již vlastníš nějaká chytrá zařízení, zkontroluj, zda jsou kompatibilní s novým systémem. Některé systémy, například Apple HomeKit, Google Home nebo Amazon Alexa, mohou být kompatibilní s řadou dalších zařízení.

Mohlo by se hodit:

Porovnej modely iPhone >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >


Jsme iSTYLE. Přední dodavatel Apple produktů v České republice.

Nabízíme ti ten nejširší sortiment iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, ale i stejně tak bohatou nabídku příslušenství, ze které si zaručeně vybereš.

Jako první jsme dosáhli prestižního statusu Apple Premium Partner a kromě toho poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže se na nás můžeš spolehnout kdykoli a s čímkoli.

Nabízíme také několik úžasných služeb. Například výkup starších zařízení, ať už online nebo přímo v našich prodejnách. Jednoduše tak můžeš mít stále ty nejnovější produkty za výhodnou cenu. Nabízíme i věrnostní program, který ti za každý nákup vrátí až 5 % na tvůj iSTYLE účet. Tyto body můžeš pohodlně využít jako slevu na další nákupy.

Také se u nás se můžeš těšit na výhodné splátkové programy šité na míru přesně pro tebe. Ať už potřebuješ nový iPad pro práci, Mac pro kreativní projekty nebo iPhone pro každodenní komunikaci, z naší nabídky financování si vybere každý.

S námi máš jistotu rychlého doručení a skvělého zákaznického servisu. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli najít perfektní produkty a služby, které odpovídají přesně tvým přáním. Navíc naše služby nekončí prodejem. Nabízíme pojištění a prodlouženou záruku až na 2 roky, takže můžeš v klidu fungovat tak, jak máš ve zvyku.

 

Procházet kategorie