Zaregistruj své podnikání
a získej speciální nabídky a služby.

Apple nabízí kompletní řešení pro hardware, software a služby, které dávají tvým zaměstnancům sílu a flexibilitu pro řešení jakéhokoli úkolu - bez ohledu na velikost tvého podniku.

Registrovat své podnikání

Proč si vybrat zrovna nás?

Registrací tvého podnikání u nás získáš nejen snadné objednávání a prioritní podporu, ale také exkluzivní výhody, včetně slev na všechny produkty. Zkrátka, u nás budeš mít to nejlepší z obou světů - kvalitní produkty a výhodné ceny.

Okamžité slevy

S našimi předem stanovenými slevovými kategoriemi můžeš začít šetřit na nákladech tvé společnosti a soustředit se na to nejdůležitější - řízení tvého podnikání.

Sledování nákupů

Měj přehled o všech svých nákupech pod jedním účtem a snadno je spravuj. Sleduj stav svých objednávek a získávej rychlý přístup k fakturám přímo v profilu.

Kde chceš a kdy chceš

Můžeš nakupovat kde chceš a kdy chceš - buď navštiv naši prémiovou prodejnu, pohodlně nakupuj online na istyle.cz, nebo se spoj s osobním asistentem pro dokonalé nákupy.

Registrovat své podnikání

Úrovně výhod

Každý nákup tě posouvá v programu kupředu a až dosáhneš určité úrovně, odemknou se pro tebe exkluzivní slevy a služby, které budeš moci využívat po celý příští rok.

Bronzová kategorie

Pro všechny registrované podnikatele, kteří utratí do 250 000 Kč ročně, bronzová kategorie poskytuje všechny naše standardní služby.

Doprava zdarma nad 2 500 Kč Standardní podpora

Stříbrná kategorie

Pro všechny registrované podnikatele, kteří utratí mezi 250 000 a 500 000 Kč ročně, nabízí naše stříbrná kategorie exkluzivní slevy, dopravu zdarma a osobního asistenta. Kromě toho poskytujeme i bezplatný servisní svoz.

Sleva 3 % na Mac Sleva 5 % na příslušenství Sleva 10 % na pojištění a záruku Doprava zdarma Servisní svoz zařízení zdarma Prioritní podpora

Zlatá kategorie

Pro všechny registrované podnikatele, kteří utratí více než 500 000 Kč ročně, je určena naše zlatá kategorie s výhodami stříbrné a bronzové kategorie, včetně expresní dopravy, pojištění zásilek a dalších slevových nabídek.

Sleva 2 % na iPhone Sleva 5 % na Mac Sleva 5 % na Apple příslušenství Sleva 10 % na ostatní příslušenství Sleva 10 % na pojištění a záruku Expresní doprava zdarma Pojištění zásilek Prioritní podpora

a bez ohledu na tvou aktuální úroveň,
můžeš ihned využívat následující výhody:

Možnosti financování Exkluzivní nabídky a slevy

Dobré pro zaměstnance.
Dobré pro podnikání.

V dnešním moderním podnikovém světě se posouváme k novému modelu, který umožňuje zaměstnancům snadný přístup k produktům Apple. Od nasazení a nastavení iOS, iPadOS a macOS po správu a podporu zařízení - tyto zásadní prvky zjednodušují celý proces a přinášejí výhody jak pro zaměstnance, tak pro podnikání.

Registrovat své podnikání

Dej zaměstnancům možnost výběru platformy, na které chtějí pracovat.

Společnosti po celém světě zavádějí možnost volby zařízení na pracovišti. Výzkumy ukazují, že pokud mají zaměstnanci možnost volby, většinou preferují zařízení od společnosti Apple.

Vyber si Cashbot flexibilní finanční model ušitý přímo na míru.

Díky Cashbotu pořídíš pro svůj byznys Apple vybavení, ale firemní rozpočet se neprohne. Nakupovat můžeš pohodlně z domova online i přímo u nás na prodejně. Více >

Zjednoduš si nasazení a správu.

Automatizované nasazení umožňuje tvému IT týmu konfigurovat a spravovat zařízení na dálku nebo přizpůsobit proces nastavení potřebám tvého týmu.

Získej profesionální podporu pro tvé podnikání.

Kromě toho, že ti s radostí poskytneme potřebné hardwarové vybavení, zajistíme i budoucí podporu. Takže v případě, že budeš potřebovat poradit nebo opravit zařízení, postaráme se o to my.

Začít je snadné

Registruj svoji firmu a získej přístup ke všem výhodám, které nabízíme.
Začni šetřit již dnes.

1

2

3

1

Registruj své podnikání

Aby ses mohl/a pustit do práce, je potřeba se zaregistrovat. Pokud již u nás účet máš, budeš muset vytvořit nový.

2

Potvrzení žádosti

Účet ti automaticky potvrdíme a na základě informací o tvé firmě zhodnotíme tvou vybranou úroveň výhod. Vezmi prosím v úvahu, pokud nesplňuješ podmínky dané úrovně, můžeme ti ji snížit.

3

Začni nakupovat a využívat výhody

Jakmile budeš přihlášen/a, slevy na našem webu uvidíš okamžitě. Nyní můžeš začít nakupovat a využívat výhody, které přináší naše jednotlivé úrovně.

Jsme tu pro tebe.
Ať už potřebuješ cokoli a kdykoli.

Apple Business Manager

Na jednom místě můžeš obsluhovat zařízení a aplikace a vytvářet spravovaná Apple ID pro všechny zaměstnance.

AppleCare pro podniky.

Připrav svůj IT tým a vývojáře na nasazení produktů Apple a tvorbu vlastních aplikací.

Finanční služby

Nabídneme ti celou řadu možností, jak své nákupy financovat bez zatížení tvého cashflow.

Nějaké otázky?

Co je iSTYLE Business+?
iSTYLE Business+ je program, který nabízí slevy a výhody speciálně pro malé a střední podniky při nákupu produktů a příslušenství Apple prostřednictvím iSTYLE.
Kdo se může zapojit do programu Business+?
Program Business+ je určen pro osoby samostatně výdělečně činné, mikropodniky a malé a střední firmy s méně než 20 zaměstnanci. Program má tři úrovně výhod, které se odvíjejí od výše obratu při nákupech. Jakmile dosáhneš očekávaného cíle nákupů pro tvou úroveň, budeš automaticky zařazen do programu a získáš další slevy. Po registraci budeš do úrovně programu zařazen po individuálním vyhodnocení interně definovaných kritérií podle uvážení společnosti iSTYLE.
Jak se zapojit do programu Business+?
Do programu se můžeš zapojit tak, že si na našich webových stránkách vytvoříš účet Business+ a uvedeš základní informace o firmě. Po schválení tvého členství našimi kolegy získáš přístup ke speciálním cenám a slevám. Jakmile se zaregistruješ, budeš po individuálním vyhodnocení interně definovaných kritérií dle uvážení společnosti iSTYLE zařazen do úrovně programu.
Jaké slevy získám s iSTYLE Business+?
V systému iSTYLE Business+ závisí výše slev na tvé úrovni a ročním obratu z nákupů u nás. Například na bronzové úrovni získáš možnost vrácení produktu do 14 dnů, možnosti financování a standardní podporu. Na stříbrné úrovni získáš také dopravu zdarma, speciální slevy a pomoc se servisem. A na zlaté úrovni získáš všechny výše zmíněné výhody a také větší slevy a expresní doručení zdarma.
Jak mohu získat slevy na nákupy online?
Slevy se automaticky odečítají při nákupu online. Stačí přidat produkty do nákupního košíku a poté přejít k pokladně, kde se zobrazí zlevněné ceny.
Jak mohu získat slevy na nákupy v obchodech?
Pro nákupu v obchodě musíš nejprve zadat objednávku online, při které si vybereš možnost vyzvednutí na prodejně. Jakmile bude tvá objednávka připravena, budeme tě informovat.
Jak mohu získat pomoc při nákupu?
Pokud potřebuješ s nákupem pomoc, náš tým zákaznického servisu je připraven to s tebou vyřešit. Můžeš je kontaktovat na telefonním čísle +420 234 768 234, v pracovní dny od 9:00 do 18:00. Kromě toho mají členové programu iSTYLE Business+ přístup ke specialistovi na prodej pro firmy, který jim poskytne další pomoc a zodpoví veškeré dotazy.
Lze kombinovat slevy iSTYLE Business+ s jinými akcemi?
Slevy lze kombinovat, všechny slevy Business+ se odečítají od standardní ceny produktů. Pokud je pro tebe akční cena výhodnější než cena odpovídající tvé Business+ úrovni, poskytneme ti vždy tu výhodnější cenu.
Co se stane, když nedosáhnu cílové částky pro svou úroveň Business+?
Obratové cíle se posuzují v jednoletých obdobích, počítaných od data schválení tvé registrace. Pokud v daném roce nedosáhneš svého cíle, bude tvůj účet automaticky snížen na úroveň odpovídající tvým výdajům. Pokud se ti podaří dosáhnout cíle, zůstane tvůj účet na této úrovni i v následujícím roce, takže můžeš i nadále využívat výhod účtu Business+. Máš-li jakékoli dotazy týkající se své úrovně nebo cílové částky nákupů, obrať se na svého specializovaného obchodníka.