Tady najdeš sluchátka, příslušenství a náhradní díly k Apple AirPods

Vyber si z naší široké nabídky vysoce kvalitních a ověřených produktů. Naše nabídka kvalitního příslušenství pro Apple Watch je připravena uspokojit všechny tvé potřeby.

Více 

Apple AirPods ikonická bezdrátová sluchátka, která spojují kvalitní zvuk, snadné používání a moderní design. Posouvají poslech hudby a hovorů na novou úroveň díky svému inovativnímu přístupu k technologii.

AirPods 3. generace

Tyto bezdrátové sluchátka přinášejí vyvážený akustický systém, který ti umožní vychutnat si hudbu, hovory a filmy na nové úrovni. S funkcí aktivního potlačení hluku se ponoříš do zvuku bez rušení okolního ruchu. Jejich nový tvar zajišťuje pohodlí a stabilitu, zatímco jednoduché párování a intuitivní ovládání tvoří začátek jedinečného audio dobrodružství.

AirPods Pro 2. generace

Tyto bezdrátové sluchátka nabízejí ještě lepší zvukový zážitek díky pokročilým akustickým technologiím. S aktivním potlačením hluku se ponoříš do hudby a izoluješ se od okolního ruchu. Jejich ergonomický design a různé nástavce zaručují pohodlné nošení a skvělý zvukový projev. Intuitivní ovládání a snadné párování s tvými zařízeními zajišťují bezproblémový zážitek.

AirPods Max

Tyto high-end bezdrátová sluchátka nabízejí exkluzivní audio dobrodružství s vynikajícím zvukem a precizním zpracováním. Sestava ovladačů poskytuje ohromující zvukovou kvalitu napříč žánry hudby. Díky adaptivnímu EQ se zvuk přizpůsobuje tvaru tvých uší. Luxusní materiály a komfortní polstrování zaručují, že si je užiješ i po celý den. AirPods Max jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí luxusní zvuk a nekompromisní kvalitu v podobě over-ear sluchátek.

Příslušenství k AirPods. Kromě samotných sluchátek nabízíme i širokou škálu doplňků, jako jsou silikonové kryty, bezdrátové nabíjecí podložky, stylová poutka a další.

Náhradní díly. Ztratil jsi jedno sluchátko nebo pouzdro na dobíjení? Neměj strach. Nabízíme široký výběr náhradních orgiinálních dílů, abys mohl poslouchat skoro bez přestání. Od jednotlivých sluchátek až po pouzdra na dobíjení, naše nabídka náhradních dílů ti umožní pokračovat v používání svých AirPods, aniž bys musel kupovat nové.

Mohlo by se hodit:

Porovnej modely iPhone >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >

Jsme iSTYLE. Přední dodavatel Apple produktů v České republice.

Nabízíme ti ten nejširší sortiment iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, ale i stejně tak bohatou nabídku příslušenství, ze které si zaručeně vybereš.

Jako první jsme dosáhli prestižního statusu Apple Premium Partner a kromě toho poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže se na nás můžeš spolehnout kdykoli a s čímkoli.

Nabízíme také několik úžasných služeb. Například výkup starších zařízení, ať už online nebo přímo v našich prodejnách. Jednoduše tak můžeš mít stále ty nejnovější produkty za výhodnou cenu. Nabízíme i věrnostní program, který ti za každý nákup vrátí až 5 % na tvůj iSTYLE účet. Tyto body můžeš pohodlně využít jako slevu na další nákupy.

Také se u nás se můžeš těšit na výhodné splátkové programy šité na míru přesně pro tebe. Ať už potřebuješ nový iPad pro práci, Mac pro kreativní projekty nebo iPhone pro každodenní komunikaci, z naší nabídky financování si vybere každý.

S námi máš jistotu rychlého doručení a skvělého zákaznického servisu. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli najít perfektní produkty a služby, které odpovídají přesně tvým přáním. Navíc naše služby nekončí prodejem. Nabízíme pojištění a prodlouženou záruku až na 2 roky, takže můžeš v klidu fungovat tak, jak máš ve zvyku.

 

Procházet kategorie