Tady najdeš AirTagy

AirTag je malé, elegantní zařízení navržené tak, aby ti pomáhalo sledovat a lokalizovat tvé ztracené či zapomenuté předměty. Můžeš jej snadno připevnit nebo vložit do batohu, peněženky, klíčů nebo cokoli jiného, co chceš udržet pod dohledem. Zároveň k němu nabízíme kvalitní příslušenství a také řešení dalších výrobců.

Více 

Jak to funguje?

  • AirTag funguje pomocí technologie Bluetooth a integrovaného U1 čipu. Pokud ztratíš předmět, který je vybaven AirTagem, můžeš ho snadno sledovat pomocí svého zařízení Apple, jako je iPhone nebo iPad.
  • Najdi ztracené předměty: Když ztratíš předmět, na kterém máš AirTag, můžeš využít aplikaci "Find My" (Najít) a okamžitě zjistit jeho polohu na mapě. Tím ti AirTag pomůže rychle ho najít a ušetří ti spoustu stresu.
  • Ochrana soukromí: Apple kladl důraz na ochranu soukromí uživatelů. AirTag obsahuje mechanismy, které brání neautorizovanému sledování a zabrání možnému zneužití zařízení.
  • Nalezení ztracených zařízení Apple: AirTag může pomoci i při hledání ztracených zařízení Apple, jako je iPhone nebo iPad, pokud jsou v dosahu a připojeny k témuž Apple ID.

Celkově řečeno, AirTag je úžasný nástroj, který ti umožní lepší péči o tvé cennosti a poskytne ti klid v duši vědomím, že je máš pod kontrolou.

Mohlo by se hodit:

Porovnej modely iPhone >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >


Jsme iSTYLE. Přední dodavatel Apple produktů v České republice.

Nabízíme ti ten nejširší sortiment iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, ale i stejně tak bohatou nabídku příslušenství, ze které si zaručeně vybereš.

Jako první jsme dosáhli prestižního statusu Apple Premium Partner a kromě toho poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže se na nás můžeš spolehnout kdykoli a s čímkoli.

Nabízíme také několik úžasných služeb. Například výkup starších zařízení, ať už online nebo přímo v našich prodejnách. Jednoduše tak můžeš mít stále ty nejnovější produkty za výhodnou cenu. Nabízíme i věrnostní program, který ti za každý nákup vrátí až 5 % na tvůj iSTYLE účet. Tyto body můžeš pohodlně využít jako slevu na další nákupy.

Také se u nás se můžeš těšit na výhodné splátkové programy šité na míru přesně pro tebe. Ať už potřebuješ nový iPad pro práci, Mac pro kreativní projekty nebo iPhone pro každodenní komunikaci, z naší nabídky financování si vybere každý.

S námi máš jistotu rychlého doručení a skvělého zákaznického servisu. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli najít perfektní produkty a služby, které odpovídají přesně tvým přáním. Navíc naše služby nekončí prodejem. Nabízíme pojištění a prodlouženou záruku až na 2 roky, takže můžeš v klidu fungovat tak, jak máš ve zvyku.

 

Procházet kategorie