Payment logo

Možnosti plateb

Tvou objednávku můžeš zaplatit hned několika způsoby.
Vyber si tu, která ti bude vyhovovat nejvíce.

+Na prodejně

Chceš zaplatit až na prodejně? Není problém. Při dokončování objednávky stačí zvolit platbu na prodejně a je hotovo. Při vyzvedávání objednávky můžeš zaplatit na prodejně kartou, hotově a nebo využít své našetřené body nebo dárkovou kartu.

Cena služby: ZDARMA

+Kurýrovi - dobírka

Pokud si svou objednávku necháváš poslat na adresu nebo výdejní místo, můžete objednávku uhradit až při doručování kurýrovi DPD. Zaplatit můžete na místě jak hotově, tak i platební kartou. Pro expresní doručení s Liftago je nutné zaplatit objednávku kartou online.

Cena služby: ZDARMA

+Kartou online

V průběhu dokončování objednávky tě při zvolení platební metody “Platba online” stránka automaticky přesměruje do platební brány Global Payments. Po vyplnění a zaplacení částky tě stránka opět přesměruje zpět na naše stránky s potvrzením objednávky.
Platební brána GP webpay umožňuje platby tuzemskými i zahraničními kartami asociací Mastercard, Visa, Diners Club a American Express.

Cena služby: ZDARMA

+Bankovní převod

Po přijetí objednávky obdržíš e-mail, ve kterém najdeš všechny potřebné informace k úhradě objednávky. Pokud by byla potřeba zálohová faktura, napiš nám na e-mail: iobchod@istyle.cz. Zboží bude odesláno nebo připraveno k vyzvednutí na jedné z prodejen po přijetí platby, z pravidla do druhého dne.

Cena služby: ZDARMA

+Twisto Pay - Zboží hned, plať za 14 dní.

Nemusíš na nic čekat. S Twistem nakupuješ, kde chceš, a platíš až za 14 dní. Svoje platby si také můžeš rozložit do 3 měsíců bez navýšení. To vše zdarma!

Cena služby: ZDARMA

+Nákup na splátky

Chceš si svůj nákup rozdělit do několika měsíčních splátek? Vyber si pro sebe optimální splátkový program od Home Credit. Jednotlivé programy najdeš na produktových kartách. Při dokončování objednávky stačí zvolit úvěrovou společnost a vyplnit potřebné osobní údaje pro schválení úvěru. Jakmile budeš mít vše hotové, přesměrujeme zpět na naše stránky s potvrzením objednávky. Po zpracování úvěru je zboží připraveno na prodejně nebo odesláno z prodejny na tvou zvolenou adresu v objednávce.

Nakupuješ na firmu? Využíj naší novou službu Cashbot, díky které si nákup rozdělíš na splátky i pro svou firmu.

Pro doplňující otázky nás kontaktujte na čísle 234 768 234 nebo na iobchod@istyle.cz.