Payment logo

Možnosti plateb

Vaši objednávku můžete uhradit několika způsoby.
Vyberte si tu, která vám bude vyhovovat nejvíce.

+Platba na prodejně

Objednávky, které jsou skladem na vybrané prodejně je možné zaplatit na místě hotově, platební kartou nebo si sjednat žádost o spotřebitelský úvěr.

Cena služby: ZDARMA

+Dobírka

Po doručení objednávky na vámi zvolenou adresu můžete platbu uhradit kurýrovi přepravní služby platební kartou nebo v hotovosti.

Cena služby: ZDARMA

+Platba online

V průběhu dokončení objednávky vás při zvolení platební metody “Platba online” stránka automaticky přesměruje do platební brány Global Payments. Po vyplnění a zaplacení částky vás stránka opět přesměruje zpět na stránky s potvrzením vaší objednávky.
Platební brána GP webpay umožňuje platby tuzemskými i zahraničními kartami asociací Mastercard, Visa, Diners Club a American Express.

Cena služby: ZDARMA

+Platba převodem

Po přijetí objednávky obdržíte e-mail o potvrzení, ve kterém najdete všechny potřebné informace k úhradě objednávky. Pokud byste potřebovali zálohovou fakturu, napište nám na e-mail: iobchod@istyle.cz. Zboží bude odesláno nebo připraveno k vyzvednutí na jedné z prodejen po přijení platby, z pravidla do druhého dne.

Cena služby: ZDARMA

+Nákup na splátky

Pro způsob platby na splátky je třeba zvolit dopravní metodu “Doprava DPD”. V dalším kroku zvolte platební metodu “Home Credit Splátky”, kde si vyberete vyhovující program a potvrdíte. Stránka vás přesměruje na stránky Home Credit, kde dokončíte žádost o úvěr.
Po dokončení vás stránka přesměruje zpět na stránku s potvrzením objednávky. Po zpracování úvěru je zboží odesláno z prodejny na vámi zvolenou adresu v objednávce.

Cena služby: ZDARMA

Pro doplňující otázky nás kontaktujte na čísle 234 768 234 nebo na iobchod@istyle.cz.