Tady najdeš příslušenství pro zdraví a sport

Vyber si z naší široké nabídky vysoce kvalitních a ověřených produktů. Naše nabídka kvalitního příslušenství je připravena uspokojit všechny tvé potřeby.

Více 

Jak se v produktech vyznat?

  • Chytré váhy - Nejenže změří tvoji hmotnost, ale mnoho z nich ti poskytne detailní informace o složení tvého těla, např. podílu tělesného tuku, svalové hmotě nebo hydrataci. Když vybíráš, dívej se na kompatibilitu s mobilními aplikacemi, abys mohl/a sledovat svůj pokrok.
  • Chytré teploměry - Rychlé a přesné měření tělesné teploty s možností sledování historie. Ideální pro rodiny s dětmi.
  • Chytré láhve a hrnky - Tyto nádoby tě mohou upozornit na pitný režim nebo udržet tvůj nápoj v ideální teplotě. U některých láhví lze dokonce sledovat kolik vody jsi za den vypil/a.
  • Chytré tlakoměry - Přesné měření krevního tlaku s možností ukládání dat a sdílení s lékařem. Ujisti se, že tlakoměr je klinicky ověřený.
  • Příslušenství na kolo - Možností je spousta. Zaměř se na to, co nejvíce vyhovuje tvým potřebám a stylu jízdy.
  • Armbendy - Skvělé pro běžce nebo milovníky fitness, kteří chtějí mít svůj smartphone stále u sebe. Hledej armbendy, které jsou pohodlné, voděodolné a mají kapsu pro klíče nebo sluchátka.

Když vybíráš, doporučujeme se zaměřit se na produkty, které jsou kompatibilní s tvojím iPhonem nebo jinými zařízeními, které vlastníš.

Mohlo by se hodit:

Porovnej modely iPhone >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >


Jsme iSTYLE. Přední dodavatel Apple produktů v České republice.

Nabízíme ti ten nejširší sortiment iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, ale i stejně tak bohatou nabídku příslušenství, ze které si zaručeně vybereš.

Jako první jsme dosáhli prestižního statusu Apple Premium Partner a kromě toho poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže se na nás můžeš spolehnout kdykoli a s čímkoli.

Nabízíme také několik úžasných služeb. Například výkup starších zařízení, ať už online nebo přímo v našich prodejnách. Jednoduše tak můžeš mít stále ty nejnovější produkty za výhodnou cenu. Nabízíme i věrnostní program, který ti za každý nákup vrátí až 5 % na tvůj iSTYLE účet. Tyto body můžeš pohodlně využít jako slevu na další nákupy.

Také se u nás se můžeš těšit na výhodné splátkové programy šité na míru přesně pro tebe. Ať už potřebuješ nový iPad pro práci, Mac pro kreativní projekty nebo iPhone pro každodenní komunikaci, z naší nabídky financování si vybere každý.

S námi máš jistotu rychlého doručení a skvělého zákaznického servisu. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli najít perfektní produkty a služby, které odpovídají přesně tvým přáním. Navíc naše služby nekončí prodejem. Nabízíme pojištění a prodlouženou záruku až na 2 roky, takže můžeš v klidu fungovat tak, jak máš ve zvyku.

 

Procházet kategorie