Tady najdeš chytré láhve a hrnky

Vyber si z naší široké nabídky vysoce kvalitních a ověřených produktů. Naše nabídka kvalitního příslušenství je připravena uspokojit všechny tvé potřeby.

Více 

Jak se v produktech vyznat?

Chytré lahve jsou většinou pitné lahve vybavené technologií, která ti pomáhá sledovat příjem tekutin, připomíná ti, kdy máš pít, a mohou mít i další vychytávky.

  • Monitorování příjmu tekutin - Mnoho chytrých lahví je vybaveno senzory, které sledují, kolik jsi toho za den vypil. Některé se dokonce synchronizují s tvým smartphonem a dávají ti pravidelné přehledy.
  • Připomínky k pití - Zapomínáš pít pravidelně? Chytré lahve ti mohou posílat upozornění na to, kdy je čas doplnit tekutiny.
  • Teplotní regulace - Některé lahve mohou udržovat tvůj nápoj v chladu nebo naopak v teple.
  • Dotykové displeje - Tyto lahve mohou mít malé dotykové obrazovky, na kterých vidíš aktuální informace o tvém pitném režimu.

Mohlo by se hodit:

Porovnej modely iPhone >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >


Jsme iSTYLE. Přední dodavatel Apple produktů v České republice.

Nabízíme ti ten nejširší sortiment iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, ale i stejně tak bohatou nabídku příslušenství, ze které si zaručeně vybereš.

Jako první jsme dosáhli prestižního statusu Apple Premium Partner a kromě toho poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže se na nás můžeš spolehnout kdykoli a s čímkoli.

Nabízíme také několik úžasných služeb. Například výkup starších zařízení, ať už online nebo přímo v našich prodejnách. Jednoduše tak můžeš mít stále ty nejnovější produkty za výhodnou cenu. Nabízíme i věrnostní program, který ti za každý nákup vrátí až 5 % na tvůj iSTYLE účet. Tyto body můžeš pohodlně využít jako slevu na další nákupy.

Také se u nás se můžeš těšit na výhodné splátkové programy šité na míru přesně pro tebe. Ať už potřebuješ nový iPad pro práci, Mac pro kreativní projekty nebo iPhone pro každodenní komunikaci, z naší nabídky financování si vybere každý.

S námi máš jistotu rychlého doručení a skvělého zákaznického servisu. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli najít perfektní produkty a služby, které odpovídají přesně tvým přáním. Navíc naše služby nekončí prodejem. Nabízíme pojištění a prodlouženou záruku až na 2 roky, takže můžeš v klidu fungovat tak, jak máš ve zvyku.

 

Procházet kategorie