Tady najdeš chytré osobní váhy

Vyber si z naší široké nabídky vysoce kvalitních a ověřených produktů. Naše nabídka kvalitního příslušenství je připravena uspokojit všechny tvé potřeby.

Více 

Jak se v produktech vyznat?

Na rozdíl od tradičních vah, chytrá váha ti poskytuje mnohem více než jen informaci o tvé hmotnosti. Díky pokročilým technologiím může nabídnout hlubší vhled do tvojího tělesného složení a zdraví.

  • Měření tělesného tuku - Váha s touto funkcí ti pomocí bioimpedance dokáže odhadnout procento tělesného tuku. Je to super nástroj pro ty, kdo chtějí sledovat svůj pokrok při hubnutí nebo posilování.
  • Analýza tělesného složení - Měří procento tělesného tuku, vody, svalové hmoty, kostní hmoty a další.
  • Synchronizace s aplikací - Většina chytrých vah se synchronizuje s mobilní aplikací, takže můžeš sledovat svůj pokrok v čase.
  • Měření srdečního tepu - Některé modely dokonce mohou měřit i srdeční tep.
  • Podpora více uživatelů - Pokud plánuješ váhu sdílet s dalšími členy domácnosti, některé váhy rozpoznají různé uživatele a ukládají data zvlášť pro každého.

Mohlo by se hodit:

Porovnej modely iPhone >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >


Jsme iSTYLE. Přední dodavatel Apple produktů v České republice.

Nabízíme ti ten nejširší sortiment iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, ale i stejně tak bohatou nabídku příslušenství, ze které si zaručeně vybereš.

Jako první jsme dosáhli prestižního statusu Apple Premium Partner a kromě toho poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže se na nás můžeš spolehnout kdykoli a s čímkoli.

Nabízíme také několik úžasných služeb. Například výkup starších zařízení, ať už online nebo přímo v našich prodejnách. Jednoduše tak můžeš mít stále ty nejnovější produkty za výhodnou cenu. Nabízíme i věrnostní program, který ti za každý nákup vrátí až 5 % na tvůj iSTYLE účet. Tyto body můžeš pohodlně využít jako slevu na další nákupy.

Také se u nás se můžeš těšit na výhodné splátkové programy šité na míru přesně pro tebe. Ať už potřebuješ nový iPad pro práci, Mac pro kreativní projekty nebo iPhone pro každodenní komunikaci, z naší nabídky financování si vybere každý.

S námi máš jistotu rychlého doručení a skvělého zákaznického servisu. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli najít perfektní produkty a služby, které odpovídají přesně tvým přáním. Navíc naše služby nekončí prodejem. Nabízíme pojištění a prodlouženou záruku až na 2 roky, takže můžeš v klidu fungovat tak, jak máš ve zvyku.

 

Procházet kategorie