Tady najdeš chytré teploměry

Vyber si z naší široké nabídky vysoce kvalitních a ověřených produktů. Naše nabídka kvalitního příslušenství je připravena uspokojit všechny tvé potřeby.

Více 

Jak se v produktech vyznat?

Chytré teploměry jsou skvělým pomocníkem v moderní domácnosti nebo pro osoby, které chtějí mít přesné a snadno dostupné informace o teplotě. Ale jak si mezi nimi vybrat?

  • Teploměry s Bluetooth - Tyto teploměry ti umožní synchronizovat data s mobilní aplikací, abys mohl/a sledovat vývoj teploty.
  • Přesnost - Samozřejmě chceš, aby tvůj teploměr byl co nejvíce přesný.
  • Rychlost měření - Některé teploměry nabízejí výsledky během několika sekund.
  • Komfort - Pokud měříš teplotu dětem, možná budeš preferovat bezkontaktní nebo ušní teploměr.
  • Funkce - Některé teploměry umožňují sledovat historii měření, zatímco jiné mají funkce jako barevné podsvícení podle výsledku teploty.

Mohlo by se hodit:

Porovnej modely iPhone >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >


Jsme iSTYLE. Přední dodavatel Apple produktů v České republice.

Nabízíme ti ten nejširší sortiment iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, ale i stejně tak bohatou nabídku příslušenství, ze které si zaručeně vybereš.

Jako první jsme dosáhli prestižního statusu Apple Premium Partner a kromě toho poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže se na nás můžeš spolehnout kdykoli a s čímkoli.

Nabízíme také několik úžasných služeb. Například výkup starších zařízení, ať už online nebo přímo v našich prodejnách. Jednoduše tak můžeš mít stále ty nejnovější produkty za výhodnou cenu. Nabízíme i věrnostní program, který ti za každý nákup vrátí až 5 % na tvůj iSTYLE účet. Tyto body můžeš pohodlně využít jako slevu na další nákupy.

Také se u nás se můžeš těšit na výhodné splátkové programy šité na míru přesně pro tebe. Ať už potřebuješ nový iPad pro práci, Mac pro kreativní projekty nebo iPhone pro každodenní komunikaci, z naší nabídky financování si vybere každý.

S námi máš jistotu rychlého doručení a skvělého zákaznického servisu. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli najít perfektní produkty a služby, které odpovídají přesně tvým přáním. Navíc naše služby nekončí prodejem. Nabízíme pojištění a prodlouženou záruku až na 2 roky, takže můžeš v klidu fungovat tak, jak máš ve zvyku.

 

Procházet kategorie