Tady najdeš chytré tlakoměry

Vyber si z naší široké nabídky vysoce kvalitních a ověřených produktů. Naše nabídka kvalitního příslušenství je připravena uspokojit všechny tvé potřeby.

Více 

Jak se v produktech vyznat?

Chytré tlakoměry jsou v posledních letech čím dál tím oblíbenější díky svým vylepšeným funkcím a možnostem propojení s jinými zařízeními.

  • Automatické měření - Chytré tlakoměry často nabízejí automatické měření, takže nemusíš přemýšlet o tom, kdy máš měřit.
  • Historie měření - Díky aplikacím můžeš sledovat historii svých měření a lépe rozumět vývoji svého tlaku.
  • Spojení s mobilními aplikacemi - Většina chytrých tlakoměrů se dá propojit s aplikací na tvém iPhonu. Díky tomu máš svá data vždy po ruce.
  • Upozornění a rady - Některé tlakoměry ti dokážou poslat upozornění, pokud je tvůj tlak příliš vysoký nebo nízký, a dát ti rady, jak s tím naložit.

Mohlo by se hodit:

Porovnej modely iPhone >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >


Jsme iSTYLE. Přední dodavatel Apple produktů v České republice.

Nabízíme ti ten nejširší sortiment iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, ale i stejně tak bohatou nabídku příslušenství, ze které si zaručeně vybereš.

Jako první jsme dosáhli prestižního statusu Apple Premium Partner a kromě toho poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže se na nás můžeš spolehnout kdykoli a s čímkoli.

Nabízíme také několik úžasných služeb. Například výkup starších zařízení, ať už online nebo přímo v našich prodejnách. Jednoduše tak můžeš mít stále ty nejnovější produkty za výhodnou cenu. Nabízíme i věrnostní program, který ti za každý nákup vrátí až 5 % na tvůj iSTYLE účet. Tyto body můžeš pohodlně využít jako slevu na další nákupy.

Také se u nás se můžeš těšit na výhodné splátkové programy šité na míru přesně pro tebe. Ať už potřebuješ nový iPad pro práci, Mac pro kreativní projekty nebo iPhone pro každodenní komunikaci, z naší nabídky financování si vybere každý.

S námi máš jistotu rychlého doručení a skvělého zákaznického servisu. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli najít perfektní produkty a služby, které odpovídají přesně tvým přáním. Navíc naše služby nekončí prodejem. Nabízíme pojištění a prodlouženou záruku až na 2 roky, takže můžeš v klidu fungovat tak, jak máš ve zvyku.

 

Procházet kategorie