Nabíjejte
I po cestě domů
Vyberte si příslušenství
pro svůj iPhone nebo Mac


To nejoblíbenější příslušenství
přímo od nás


Nejčastější dotazy
Jak funguje automatický bezdrátový držák do auta?
Díky infračerveným senzorům přiblížení se automaticky otevírá a zavírá, jakmile přiblížíte svůj telefon. Pokud jej chcete vyjmout, musíte stisknout tlačítko pro uvolnění vpravo dole.
Měl bych si koupit kabel samostatně pro automatický bezdrátový držák?
Ne, balení obsahuje i požadovaný kabel. Pokud však chcete používat k napájení cigaretovou zástrčku, musíte si zakoupit adaptér, který se prodává zvlášť.
Mohu dobíjet svůj MacBook na cestách?
Ano, můžete to udělat s nabíječkou iSTYLE - 45W PD. Díky výstupnímu výkonu 45 W a konektoru USB-C můžete dobíjet přenosné zařízení i při cestování!
Na co mohu použít externí baterii? Co o tom potřebuji vědět?
Používáte zařízení často? Musíte cestovat? Nebo z nějakého důvodu nemůžete nabíjet ze zásuvky ve zdi, ale určitě musíte být k dispozici? V takových případech může být velmi užitečná externí baterie!
Jaká zařízení mohu používat s bezdrátovou externí baterií?
iPhone 8 a novější modely - iPhone X, iPhone Xr, iPhone Xs, iPhone Xs Max - mají integrovanou funkci bezdrátového nabíjení, která umožňuje snadné a rychlé dobití z jakékoli certifikované Qi nabíječky. Nyní už i AirPods, které mají taktéž bezdrátové nabíjecí pouzdro.
K čemu slouží USB-C Hub?
S pomocí Hub adaptéru iSTYLE připojíte k jedinému USB type C portu vašeho MacBooku širokou škálu periférií. Ať už se rozhodnete připojit USB myš, Ethernet kabel nebo externí monitor, s tímto příslušenstvím už nebudete mít problém vše spárovat se svým 12" MacBookem nebo novým MacBookem Pro. Adaptér se hodí samozřejmě také pro všechna zařízení, která disponují tímto moderním vstupem. Hub je okamžitě po připojení připraven k použití.