Tady najdeš chytré příslušenství a doplňky

Vyber si z naší široké nabídky vysoce kvalitních a ověřených produktů. Naše nabídka kvalitního příslušenství je připravena uspokojit všechny tvé potřeby.

Více 

Jak se v produktech vyznat?

  • SmartHome - Inteligentní domácnost - Tyto systémy ti umožňují ovládat světla, topení, klimatizaci a mnoho dalšího přímo z tvého mobilního telefonu.
  • Pro domácí mazlíčky - Chytré misky na krmivo, sledovače pohybu, nebo kamery. Tyto chytré hračky ti pomohou mít svého mazlíčka pod kontrolou, ať už jsi kdekoliv.
  • Dětské chůvičky - Dnešní chůvičky nejsou jen jednoduché rádiové vysílačky. Nabízí video, senzory teploty, nebo třeba ukolébavky.
  • Zabezpečení domu - Senzory otevření dveří, okenní kontakty, či kamery. Všechno ti pomůže cítit se v domě bezpečněji.
  • Wi-Fi routery - Stabilní internet je základ. Moderní routery ti nabídnou rychlý internet v každém koutě tvého domova.

Mohlo by se hodit:

Porovnej modely iPhone >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >


Jsme iSTYLE. Přední dodavatel Apple produktů v České republice.

Nabízíme ti ten nejširší sortiment iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, ale i stejně tak bohatou nabídku příslušenství, ze které si zaručeně vybereš.

Jako první jsme dosáhli prestižního statusu Apple Premium Partner a kromě toho poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže se na nás můžeš spolehnout kdykoli a s čímkoli.

Nabízíme také několik úžasných služeb. Například výkup starších zařízení, ať už online nebo přímo v našich prodejnách. Jednoduše tak můžeš mít stále ty nejnovější produkty za výhodnou cenu. Nabízíme i věrnostní program, který ti za každý nákup vrátí až 5 % na tvůj iSTYLE účet. Tyto body můžeš pohodlně využít jako slevu na další nákupy.

Také se u nás se můžeš těšit na výhodné splátkové programy šité na míru přesně pro tebe. Ať už potřebuješ nový iPad pro práci, Mac pro kreativní projekty nebo iPhone pro každodenní komunikaci, z naší nabídky financování si vybere každý.

S námi máš jistotu rychlého doručení a skvělého zákaznického servisu. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli najít perfektní produkty a služby, které odpovídají přesně tvým přáním. Navíc naše služby nekončí prodejem. Nabízíme pojištění a prodlouženou záruku až na 2 roky, takže můžeš v klidu fungovat tak, jak máš ve zvyku.

 

Procházet kategorie