Tady najdeš Wi-Fi routery

Vyber si z naší široké nabídky vysoce kvalitních a ověřených produktů. Naše nabídka kvalitního příslušenství je připravena uspokojit všechny tvé potřeby.

Více 

Jak se v produktech vyznat?

Wi-Fi router je zařízení, které rozděluje internetové připojení mezi různá zařízení v domácnosti nebo kanceláři. Mohou se k němu připojit počítače, telefony, tablety a další zařízení, a to buď kabelem nebo bezdrátově přes Wi-Fi.

  • Jednopásmové routery - Tyto routery používají pouze jedno rádiové pásmo (většinou 2,4 GHz) a jsou obvykle levnější. Dobré pro základní internetové použití.
  • Dvoupásmové routery - Tyto routery používají dvě rádiová pásma - 2,4 GHz a 5 GHz. Díky tomu mohou nabízet rychlejší a stabilnější připojení, zejména v prostředích s mnoha zařízeními nebo elektromagnetickým rušením.
  • Rychlost - Ujisti se, že router podporuje rychlosti, které odpovídají tvému internetovému balíčku.
  • Počet zařízení - Pokud máš doma mnoho zařízení, vyber router, který zvládne správně rozdělit rychlost a zátěž.
  • Bezpečnost - Moderní routery by měly mít funkce jako WPA3 šifrování a firewall pro ochranu tvé sítě.
  • Rozhraní a porty - Pokud potřebuješ připojit zařízení kabelem, podívej se, kolik ethernetových portů router má.

Mohlo by se hodit:

Porovnej modely iPhone >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >


Jsme iSTYLE. Přední dodavatel Apple produktů v České republice.

Nabízíme ti ten nejširší sortiment iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, ale i stejně tak bohatou nabídku příslušenství, ze které si zaručeně vybereš.

Jako první jsme dosáhli prestižního statusu Apple Premium Partner a kromě toho poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže se na nás můžeš spolehnout kdykoli a s čímkoli.

Nabízíme také několik úžasných služeb. Například výkup starších zařízení, ať už online nebo přímo v našich prodejnách. Jednoduše tak můžeš mít stále ty nejnovější produkty za výhodnou cenu. Nabízíme i věrnostní program, který ti za každý nákup vrátí až 5 % na tvůj iSTYLE účet. Tyto body můžeš pohodlně využít jako slevu na další nákupy.

Také se u nás se můžeš těšit na výhodné splátkové programy šité na míru přesně pro tebe. Ať už potřebuješ nový iPad pro práci, Mac pro kreativní projekty nebo iPhone pro každodenní komunikaci, z naší nabídky financování si vybere každý.

S námi máš jistotu rychlého doručení a skvělého zákaznického servisu. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli najít perfektní produkty a služby, které odpovídají přesně tvým přáním. Navíc naše služby nekončí prodejem. Nabízíme pojištění a prodlouženou záruku až na 2 roky, takže můžeš v klidu fungovat tak, jak máš ve zvyku.

 

Procházet kategorie