Tady najdeš dětské chůvičky s Wi-Fi připojením

Vyber si z naší široké nabídky vysoce kvalitních a ověřených produktů. Naše nabídka kvalitního příslušenství je připravena uspokojit všechny tvé potřeby.

Více 

Jak se v produktech vyznat?

Tyto moderní zařízení ti nabízí možnost sledovat své dítě kdykoliv a odkudkoliv, což může být obzvláště užitečné, pokud jsi v práci nebo mimo domov. Tady máš několik informací, jak vybrat tu pravou pro tebe.

  • Kvalita obrazu a zvuku - Vyhledej modely s vysokým rozlišením a nočním viděním, abys mohl/a sledovat své dítě i v noci. Kvalitní zvuk je také důležitý, abys mohl/a slyšet, když tvé dítě pláče nebo je nespokojené.
  • Dosah - I když Wi-Fi chůvičky umožňují sledování z jakéhokoli místa, je dobré si ověřit kvalitu signálu a dosah v rámci tvého domu.
  • Bezpečnost - Protože je zařízení připojeno k Wi-Fi, je důležité mít na paměti bezpečnostní aspekty. Vyber si model s šifrovaným přenosem dat a pravidelnými aktualizacemi zabezpečení.
  • Aplikace - Většina těchto chůviček má vlastní aplikaci pro sledování. Podívej se, jestli je aplikace intuitivní a zda je kompatibilní s tvým telefonem nebo tabletem.
  • Další funkce - Některé chůvičky nabízejí více funkcí, například možnost dvoucestné komunikace, takže můžeš mluvit se svým dítětem na dálku, nebo mít senzory teploty a vlhkosti.

Mohlo by se hodit:

Porovnej modely iPhone >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >


Jsme iSTYLE. Přední dodavatel Apple produktů v České republice.

Nabízíme ti ten nejširší sortiment iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, ale i stejně tak bohatou nabídku příslušenství, ze které si zaručeně vybereš.

Jako první jsme dosáhli prestižního statusu Apple Premium Partner a kromě toho poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže se na nás můžeš spolehnout kdykoli a s čímkoli.

Nabízíme také několik úžasných služeb. Například výkup starších zařízení, ať už online nebo přímo v našich prodejnách. Jednoduše tak můžeš mít stále ty nejnovější produkty za výhodnou cenu. Nabízíme i věrnostní program, který ti za každý nákup vrátí až 5 % na tvůj iSTYLE účet. Tyto body můžeš pohodlně využít jako slevu na další nákupy.

Také se u nás se můžeš těšit na výhodné splátkové programy šité na míru přesně pro tebe. Ať už potřebuješ nový iPad pro práci, Mac pro kreativní projekty nebo iPhone pro každodenní komunikaci, z naší nabídky financování si vybere každý.

S námi máš jistotu rychlého doručení a skvělého zákaznického servisu. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli najít perfektní produkty a služby, které odpovídají přesně tvým přáním. Navíc naše služby nekončí prodejem. Nabízíme pojištění a prodlouženou záruku až na 2 roky, takže můžeš v klidu fungovat tak, jak máš ve zvyku.

 

Procházet kategorie