Tady najdeš chytré příslušenství k elektronice pro domácí mazlíčky

Vyber si z naší široké nabídky vysoce kvalitních a ověřených produktů. Naše nabídka kvalitního příslušenství je připravena uspokojit všechny tvé potřeby.

Více 

Jak se v produktech vyznat?

Pokud máš doma mazlíčka, možná se ti bude hodit nějaké to chytré příslušenství k elektronice. Je to skvělý způsob, jak mít svého chlupáče pod kontrolou, zlepšit jeho život a zároveň si zjednodušit svůj vlastní.

  • Kamery - Díky chytrým kamerám můžeš mít svého mazlíčka stále na očích, i když nejsi doma. Některé modely nabízí možnost interakce, takže můžeš s ním mluvit, když máš pocit, že se cítí osaměle. Dokonce jsou i modely s funkcí podávání pamlsků.
  • Chytré zásobníky a misky - Tyto vychytávky mohou automaticky krmit tvého mazlíčka, a to i v přednastavených intervalech. Díky tomu nemusíš být stále nervózní, jestli dostane jídlo včas, pokud zrovna nejsi doma.
  • GPS lokátory - Pokud máš obavy, že by tvůj mazlíček mohl utečt, GPS lokátor je skvělou volbou. Připevníš ho na obojek a můžeš sledovat, kde se tvůj chlupáč nachází.
  • Kompatibilita - Ujisti se, že je vybrané příslušenství kompatibilní s tvým telefonem nebo jiným zařízením.
  • Spotřeba energie - Zjisti, jak dlouho vydrží baterie a zda je možné ji snadno nabíjet.
  • Velikost a design - Vyber si něco, co bude vhodné pro tvého mazlíčka a co se ti bude líbit.

Mohlo by se hodit:

Porovnej modely iPhone >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >


Jsme iSTYLE. Přední dodavatel Apple produktů v České republice.

Nabízíme ti ten nejširší sortiment iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, ale i stejně tak bohatou nabídku příslušenství, ze které si zaručeně vybereš.

Jako první jsme dosáhli prestižního statusu Apple Premium Partner a kromě toho poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže se na nás můžeš spolehnout kdykoli a s čímkoli.

Nabízíme také několik úžasných služeb. Například výkup starších zařízení, ať už online nebo přímo v našich prodejnách. Jednoduše tak můžeš mít stále ty nejnovější produkty za výhodnou cenu. Nabízíme i věrnostní program, který ti za každý nákup vrátí až 5 % na tvůj iSTYLE účet. Tyto body můžeš pohodlně využít jako slevu na další nákupy.

Také se u nás se můžeš těšit na výhodné splátkové programy šité na míru přesně pro tebe. Ať už potřebuješ nový iPad pro práci, Mac pro kreativní projekty nebo iPhone pro každodenní komunikaci, z naší nabídky financování si vybere každý.

S námi máš jistotu rychlého doručení a skvělého zákaznického servisu. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli najít perfektní produkty a služby, které odpovídají přesně tvým přáním. Navíc naše služby nekončí prodejem. Nabízíme pojištění a prodlouženou záruku až na 2 roky, takže můžeš v klidu fungovat tak, jak máš ve zvyku.

 

Procházet kategorie