Tady najdeš chytré kamery pro domácí mazlíčky

Vyber si z naší široké nabídky vysoce kvalitních a ověřených produktů. Naše nabídka kvalitního příslušenství je připravena uspokojit všechny tvé potřeby.

Více 

Jak se v produktech vyznat?

Pokud chceš mít svého čtyřnohého kamaráda pod kontrolou i v době, kdy nejsi doma, tato technologie je pro tebe ideální. Pojďme se tedy společně podívat na to, co bys měl vědět při výběru.

  • Funkce sledování - Některé kamery nabízejí funkci sledování tvého mazlíčka. Když se tvoje kočka či pes pohybuje, kamera ho může automaticky sledovat.
  • Interaktivita - Existují modely, které ti umožňují komunikovat s tvým zvířecím kamarádem.
  • Kvalita obrazu - Dbej na to, aby měla kamera dobré rozlišení. Full HD je v dnešní době takovým standardem. Noční vidění je také plus, pokud chceš sledovat svého mazlíčka i v noci.
  • Ukládání záznamů - Rozhodni se, jestli chceš, aby kamera ukládala záznamy na paměťovou kartu, nebo preferuješ cloudové řešení.
  • Aplikace - Většina chytrých kamer má svou mobilní aplikaci. Podívej se, jak je aplikace hodnocena a zda ti nabízí všechny potřebné funkce.
Mohlo by se hodit:

Porovnej modely iPhone >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >


Jsme iSTYLE. Přední dodavatel Apple produktů v České republice.

Nabízíme ti ten nejširší sortiment iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, ale i stejně tak bohatou nabídku příslušenství, ze které si zaručeně vybereš.

Jako první jsme dosáhli prestižního statusu Apple Premium Partner a kromě toho poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže se na nás můžeš spolehnout kdykoli a s čímkoli.

Nabízíme také několik úžasných služeb. Například výkup starších zařízení, ať už online nebo přímo v našich prodejnách. Jednoduše tak můžeš mít stále ty nejnovější produkty za výhodnou cenu. Nabízíme i věrnostní program, který ti za každý nákup vrátí až 5 % na tvůj iSTYLE účet. Tyto body můžeš pohodlně využít jako slevu na další nákupy.

Také se u nás se můžeš těšit na výhodné splátkové programy šité na míru přesně pro tebe. Ať už potřebuješ nový iPad pro práci, Mac pro kreativní projekty nebo iPhone pro každodenní komunikaci, z naší nabídky financování si vybere každý.

S námi máš jistotu rychlého doručení a skvělého zákaznického servisu. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli najít perfektní produkty a služby, které odpovídají přesně tvým přáním. Navíc naše služby nekončí prodejem. Nabízíme pojištění a prodlouženou záruku až na 2 roky, takže můžeš v klidu fungovat tak, jak máš ve zvyku.

 

Procházet kategorie