Tady najdeš chytré zásobníky, misky a krmítka pro psy a kočky

Vyber si z naší široké nabídky vysoce kvalitních a ověřených produktů. Naše nabídka kvalitního příslušenství je připravena uspokojit všechny tvé potřeby.

Více 

Jak se v produktech vyznat?

Pokud se snažíš najít ten pravý produkt pro svého psa či kočku, jsi na správném místě. Představíme ti několik tipů, jak vybírat a co vše můžeš na trhu najít.

  • Chytré zásobníky - Udržuj kontrolu nad krmivem tvého mazlíčka. Tyto zásobníky ti mohou signalizovat nízkou úroveň krmiva a některé dokonce dávkují potravu automaticky.
  • Misky s váhou - Ideální pro kontrolu porcí. Nasypeš krmivo a ihned vidíš, kolik gramů naservírováno bylo.
  • Krmítka s časovačem - Pro mazlíčky, kteří potřebují jíst pravidelně. Nastavíš čas a množství, krmítko udělá zbytek.
  • Fontány na vodu - Pro zajištění čerstvé a tekoucí vody tvému mazlíčkovi. Fontány pomáhají motivovat zvířata k pití a filtrují vodu pro její čistotu a svěžest. Ideální zejména pro kočky, které milují tekoucí vodu.

Mohlo by se hodit:

Porovnej modely iPhone >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >


Jsme iSTYLE. Přední dodavatel Apple produktů v České republice.

Nabízíme ti ten nejširší sortiment iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, ale i stejně tak bohatou nabídku příslušenství, ze které si zaručeně vybereš.

Jako první jsme dosáhli prestižního statusu Apple Premium Partner a kromě toho poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže se na nás můžeš spolehnout kdykoli a s čímkoli.

Nabízíme také několik úžasných služeb. Například výkup starších zařízení, ať už online nebo přímo v našich prodejnách. Jednoduše tak můžeš mít stále ty nejnovější produkty za výhodnou cenu. Nabízíme i věrnostní program, který ti za každý nákup vrátí až 5 % na tvůj iSTYLE účet. Tyto body můžeš pohodlně využít jako slevu na další nákupy.

Také se u nás se můžeš těšit na výhodné splátkové programy šité na míru přesně pro tebe. Ať už potřebuješ nový iPad pro práci, Mac pro kreativní projekty nebo iPhone pro každodenní komunikaci, z naší nabídky financování si vybere každý.

S námi máš jistotu rychlého doručení a skvělého zákaznického servisu. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli najít perfektní produkty a služby, které odpovídají přesně tvým přáním. Navíc naše služby nekončí prodejem. Nabízíme pojištění a prodlouženou záruku až na 2 roky, takže můžeš v klidu fungovat tak, jak máš ve zvyku.

 

Procházet kategorie