Tady najdeš kabely, adaptéry, nabíječky, powerbanky, redukce a auto příslušenství pro tvůj iPhone

Vyber si z naší široké nabídky vysoce kvalitních a ověřených produktů. Více 

Najdeš tu nejrůznější typy kabelů, adaptérů a nabíječek, které pro tvůj iPhone zajistí rychlé a stabilní nabíjení. Pokud hledáš spolehlivý zdroj energie na cesty, v naší nabídce najdeš powerbanky a baterie, ze kterých si zaručeně vybereš. Naše nabídka kabelů je vyrobena z kvalitních materiálů, které zajišťují rychlé a stabilní přenosy dat a energie. Taky tu najdeš nejrůznější redukce pro propojení konektorů a všemožných zařízení, které ti umožní snadno a efektivně propojit, na co si jen vzpomeneš. S bezdrátovými nabíječkami nemusíš ztrácet čas s hledáním a zapojováním kabelů. Stačí položit iPhone, Apple Watch nebo AirPods na nabíjecí podložku a nabíjení může začít. Nabízíme i auto příslušenství, které ti usnadní používání elektroniky na cestách.

Mohlo by se hodit:

Porovnej modely iPhone >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >


Jsme iSTYLE. Přední dodavatel Apple produktů v České republice.

Nabízíme ti ten nejširší sortiment iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, ale i stejně tak bohatou nabídku příslušenství, ze které si zaručeně vybereš.

Jako první jsme dosáhli prestižního statusu Apple Premium Partner a kromě toho poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže se na nás můžeš spolehnout kdykoli a s čímkoli.

Nabízíme také několik úžasných služeb. Například výkup starších zařízení, ať už online nebo přímo v našich prodejnách. Jednoduše tak můžeš mít stále ty nejnovější produkty za výhodnou cenu. Nabízíme i věrnostní program, který ti za každý nákup vrátí až 5 % na tvůj iSTYLE účet. Tyto body můžeš pohodlně využít jako slevu na další nákupy.

Také se u nás se můžeš těšit na výhodné splátkové programy šité na míru přesně pro tebe. Ať už potřebuješ nový iPad pro práci, Mac pro kreativní projekty nebo iPhone pro každodenní komunikaci, z naší nabídky financování si vybere každý.

S námi máš jistotu rychlého doručení a skvělého zákaznického servisu. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli najít perfektní produkty a služby, které odpovídají přesně tvým přáním. Navíc naše služby nekončí prodejem. Nabízíme pojištění a prodlouženou záruku až na 2 roky, takže můžeš v klidu fungovat tak, jak máš ve zvyku.

 

Procházet kategorie