Proč iPhone.Fantastické fotky i při slabém světle. Superrychlé čipy. Ohromná výdrž baterie. Integrované funkce na ochranu soukromí. iPhone je držák. A tak si drží cenu.

Úžasné foťáky. Za parádní cenu.

Pořiď si iPhone 14 nyní už od 20 990 Kč a přibalíme ti AirTag za půlku.

Koupit

FOTOAPARÁT

Dělej parádní záběry. Ve dne v noci. Dramatické portréty, úžasná videa a neuvěřitelné záběry při slabém světle. Z nejoblíbenějšího foťáku na světě.

ODOLNOST

Odolá nejen
pocákání a polití.

DLOUHÁ ŽIVOTNOST

Navržený tak, aby vydržel. Dlouhé roky.
iPhone je vyrobený z neuvěřitelně odolných materiálů. Automatické aktualizace iOS navíc přinášejí nové funkce a vylepšení zabezpečení.

BATERIE

Baterie,
která tě podrží
celý den.

APLIKACE PŘECHOD NA IOS

Supersnadný přenos dat.
Stáhni si do telefonu s Androidem aplikaci Přechod na iOS a bezpečně si přenes fotky, kontakty, zprávy a další – včetně obsahu WhatsAppu.

DOKONALÁ INTEGRACE

Všechno prostě funguje.
Doplňky jako AirPody nebo AirTag nastavíš pouhým klepnutím. A přes AirDrop můžeš snadno sdílet fotky a další obsah s okolními zařízeními Apple.

SOUKROMÍ

Tvoje data jsou jen tvoje.
Bezpečné ověřování a Přehled o sledování aplikacemi jsou jen dva příklady toho, jak iPhone pomáhá chránit tvoje osobní informace.

BEZPEČNOST

Zásadní bezpečnostní funkce.
iPhone 14 a iPhone 14 Pro mají detekci autonehody – převratnou bezpečnostní funkci, kterou snad nebudeš nikdy potřebovat.

KOMUNIKACE

Chytré způsoby, jak být v kontaktu.
Kromě prostých textovek ti při komunikaci přijde vhod FaceTime, Zprávy, Memoji a Live Photos. A samozřejmě můžeš vést konverzace taky na WhatsAppu a Messengeru.

APP STORE

Spousta aplikací vybraných přímo pro tebe.
Naši redaktoři vybírají milióny bezplatných i placených aplikací, kterým můžeš důvěřovat. A servírují k nim i spoustu tipů, jak je využívat naplno.

Srovnání modelů iPhonu

 
iPhone 14 Pro Max
iPhone 14 Pro
iPhone 14 Plus
iPhone 14
iPhone SE (3. generace)
Vyber modely, které chceš porovnat.
Obrázky produktů
Barva
Shrnutí
Dynamic Island
Bezpečnost
Fotoaparát
Akční režim
Baterie
Čip
Face ID / Touch ID
Mobilní síť