červený iPhone 7

iPhone

iPhone

Proč je tou nejlepší volbou?

iPhone dramaticky rozvíjí nejdůležitější aspekty mobilního telefonu. Má vyspělé soustavy fotoaparátů. Úžasný výkon a uchvacující výdrž baterie. Stereo reproduktory, jejichž zvuk tě pohltí. Oslňující displej nabitý miliony barev. Odolá postříkání a vodě. A po všech stránkách stejně přesvědčivě i vypadá.
To je iPhone tak, jak ho znají miliony uživatelů.

Modely

Vyberte si ten, který vám nejlépe sedne.

iOS

Nejvyspělejší mobilní operační
systém na světě.

Prostředí iOS na iPhonu a iPadu je neuvěřitelně osobní a praktické. Krásně vypadá a snadno se ovládá. Inteligentní návrhy se zobrazují právě tehdy, kdy potřebuješ. A vyspělé technologie chrání tvoje soukromí a zajišťují bezpečnost. Jakmile si iOS osaháš, pochopíš, proč tolik lidí nedá na iPhone a iPad dopustit.

iOS

Výchozí aplikace

Aplikace stejně elegantní jako
nepostradatelné.

iOS obsahuje základní kolekci aplikací Apple na každý den, jako jsou Fotky, Mapy, Zprávy, Zdraví a další. Každá z těchto aplikací je promyšlená do posledního detailu. Třeba při posílání zpráv máš teď ještě víc možností, jak se vyjádřit. A díky vyspělé technologii rozpoznávání můžeš v albech vyhledávat fotky podle toho, kdo na nich je.

Aplikace

Domácnost

iOS funguje i u tebe doma.

S iOS je automatizace domácnosti snadná a bezpečná. Můžeš třeba nechat rozsvítit světla v obýváku, když zaparkuješ před domem. Nebo zamknout vchodové dveře z iPhonu, pokud na to při odchodu zapomeneš.

Domácnost

Ekosystém

Všechna tvá zařízení. V jedinečné souhře.

iOS umí přes iCloud automaticky propojit několik zařízení Apple, což umožňuje snadno sdílet velké soubory mezi zařízeními a zapomenout na jejich posílání e-mailem. Nebo něco rozdělat na iPadu a dodělat na Macu. Dokonce i streamovat video z iPhonu nebo iPadu přes Apple TV na obrazovku televize. Všechno je synchronizované – takže když upravíš dokument nebo fotku na iPhonu, nová verze se ti objeví všude.

Handoff

Handoff. Pokračuj tam, kde přestaneš.

Můžeš třeba rozepsat e‑mail nebo zprávu na iPhonu a pak ji dopsat na Macu. Handoff funguje v Mailu, Safari, Pages, Numbers, Keynote, Mapách, Zprávách, Připomínkách, Kalendáři, Kontaktech, Poznámkách, Podcastech a Hodinách.

Messages

Posílej textovky ze všech svých zařízení.

Přečti si zprávu na iPhonu a odpověz na Macu nebo iPadu. Z iPadu nebo Macu můžeš zprávy posílat i tak, že vybereš telefonní číslo v Safari, Kontaktech nebo Kalendáři.

iPhone 7 pro každého.

Na splátky. Bez navýšení.

S naším financováním si může koupit iPhone úplně každý.
Vyberte si z několika splátkových programů s různou délkou splácení.

iPhone 7 Plus

iPhone 7

od 590 Kč *

měsíčně

iPhone 7 Plus

od 702 Kč *

měsíčně

Pojištění a záruka

Nebojte se o svůj iPhone. Užívejte si ho.

S naším pojištěním se nemusíte bát spoluúčasti, žádná vás totiž nečeká. Díky pojištění od 800 Kč si budete své zařízení bezstarostně užívat a v případě škody vás čeká oprava přímo ve značkovém servise iSTYLE.

Doplňky

Stvořené jeden pro druhého.

Koupit kryty a ochranné prvky >

*     Modelový příklad splátek je vypočítán z ceny iPhonu 7 32 GB, při úvěru STYLE s dobou splácení 40 měsíců. Pro Vámi zvolený typ úvěru, počet měsíčních splátek a výši úvěru 19 990 Kč činí RPSN 10,5 %, roční úroková sazba 10,01 %, celková částka splatná spotřebitelem 23 600 Kč. Lhůta splatnosti 22.9.2020 (při poskytnutí úvěru 22.5.2017, první splátce 22.6.2017 a se splatností dalších splátek k 22. dni v měsíci počínaje 22.7.2017). A ceny iPhonu 7 Plus 32 GB, při úvěru STYLE s dobou splácení 40 měsíců. Pro Vámi zvolený typ úvěru, počet měsíčních splátek a výši úvěru 23 790 Kč činí RPSN 10,5 %, roční úroková sazba 10,00 %, celková částka splatná spotřebitelem 28 080 Kč. Lhůta splatnosti 22.9.2020 (při poskytnutí úvěru 22.5.2017, první splátce 22.6.2017 a se splatností dalších splátek k 22. dni v měsíci počínaje 22.7.2017).