Tady najdeš příslušenství pro tvůj iPad

Vyber si z naší široké nabídky vysoce kvalitních a ověřených produktů. Naše nabídka kvalitního příslušenství pro iPad je připravena uspokojit všechny tvé potřeby.

Více 

Jak se v produktech vyznat?

  • Obaly a kryty - Ty jsou základem. Nejenže chrání tvůj iPad před škrábanci a nárazy, ale můžou taky přidat funkčnost, jako je stojánek pro snazší sledování videí. Při výběru dbej na materiál a to, jak dobře padne na tvůj konkrétní model iPadu.
  • Ochranná skla - Ochranné fólie nebo skla jsou must-have pro ochranu displeje. Vyber si takové, které má odolné vlastnosti a neovlivní dotykové vlastnosti iPadu.
  • Kabely a nabíjení - Originální kabely od Applu jsou skvělé, ale jsou i kvalitní alternativy. Důležité je zkontrolovat kompatibilitu a certifikace, aby tvůj iPad nabíjel efektivně a bezpečně.
  • Klávesnice a Apple Pencil - Pokud chceš z tvého iPadu udělat náhradu notebooku, klávesnice je skvělý doplněk. Apple Pencil zase rozšíří možnosti pro kreativní práci nebo poznámky.
  • Čistící prostředky - Pro dlouhou životnost a čistotu displeje používej speciální čistící prostředky určené pro elektroniku.
  • AirTag a sluchátka - AirTag je šikovný na sledování věcí a sluchátka - no, záleží, jestli preferuješ bezdrátová nebo s kabelem. Nabídka je široká, takže si jistě vybereš.
Mohlo by se hodit:

Porovnej modely Apple Watch >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >


Jsme iSTYLE. Přední dodavatel Apple produktů v České republice.

Nabízíme ti ten nejširší sortiment iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, ale i stejně tak bohatou nabídku příslušenství, ze které si zaručeně vybereš.

Jako první jsme dosáhli prestižního statusu Apple Premium Partner a kromě toho poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže se na nás můžeš spolehnout kdykoli a s čímkoli.

Nabízíme také několik úžasných služeb. Například výkup starších zařízení, ať už online nebo přímo v našich prodejnách. Jednoduše tak můžeš mít stále ty nejnovější produkty za výhodnou cenu. Nabízíme i věrnostní program, který ti za každý nákup vrátí až 5 % na tvůj iSTYLE účet. Tyto body můžeš pohodlně využít jako slevu na další nákupy.

Také se u nás se můžeš těšit na výhodné splátkové programy šité na míru přesně pro tebe. Ať už potřebuješ nový iPad pro práci, Mac pro kreativní projekty nebo iPhone pro každodenní komunikaci, z naší nabídky financování si vybere každý.

S námi máš jistotu rychlého doručení a skvělého zákaznického servisu. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli najít perfektní produkty a služby, které odpovídají přesně tvým přáním. Navíc naše služby nekončí prodejem. Nabízíme pojištění a prodlouženou záruku až na 2 roky, takže můžeš v klidu fungovat tak, jak máš ve zvyku.

 

Procházet kategorie