Servis

Servis

Využijte služeb našich autorizovaných servisních center. K opravám používáme výhradně originální díly a opravy samotné probíhají podle postupů daných výrobcem. Kvalita a dodržování postupů je pravidelně kontrolována společností Apple. Umíme vyřešit záruční i pozáruční opravy a v případě potřeby zapůjčit náhradní zařízení.

ServisVýměna baterieVýměna displejeCeník

Zjistěte stav vaší servisní zakázky

Číslo servisní zakázky - údaj, který jste obdrželi při předání zařízení do servisu (ve tvaru: CZ-XXX)
Výrobní / sériové číslo - výrobní číslo zařízení předaného do servisu (bez písmene S na začátku)
IMEI - identifikační číslo každého zařízení, do kterého lze vložit SIM kartu, nebo obsahuje eSIM

Co udělat před návštěvou servisu

Doporučujeme, abyste si zálohovali své iOS zařízení, nebo svůj počítač. Pokud nemáte takovou možnost, můžeme se pokusit, provést zálohu u nás. Služba je zpoplatněna podle platného ceníku a není ji možné provést, pokud zařízení není funkční, má rozbitý displej, nebo neznáte jeho vstupní kód. Nezapomeňte vypnout službu Find My iPhone (Najít iPhone). Bez vypnutí této funkce není možné vaše zařízení diagnostikovat a opravit.

Jak vypnout Find My iPhone>

Servis iSTYLE
Servis iSTYLE

Zápůjční zařízení

Pro zákazníky, kteří mají své zařízení v servisu a potřebují po dobu opravy náhradní, nabízíme možnost zápůjčky. Při zapůjčení je požadována hotovostní záloha ve výši ceny vybraného zařízení včetně DPH, která bude vrácena při ukončení zápůjčky. Doporučujeme si před zadáním opravy ověřit dostupnost zápůjčních zařízení, na konkrétní prodejně.

Více informací >

Jednoroční omezená záruka společnosti Apple

Společnost Apple poskytuje uživatelům celosvětovou záruku. Informace o této záruce naleznete zde.

Stav této záruky si můžete ověřit zde.

Servis iSTYLE
Servis iSTYLE

Reklamační řád a všeobecné servisní podmínky

Reklamační řád iSTYLE

Všeobecné servisní podmínky iSTYLE

O bateriích

Každá baterie má svou životnost, která se krátí a její kapacita se snižuje. Podle toho, jak náročně svůj iPhone používáte, tak rychle dochází k opotřebení baterie a snížení její maximální kapacity. Pokles kapacity baterie proto není důvodem k reklamaci. Baterii se sníženou kapacitou lze však vyměnit viz. ceník. Detailní informace o bateriích lze získat na stránkách výrobce.

Servis iSTYLE

Kde si nechat vyměnit baterii

Baterii vyměníme ve většině případů během pracovního dne a to v řádu několika málo hodin na prodejnách v Praze v Revoluční ulici, v Palladiu, na Černém Mostě, nebo v Brně ve Vaňkovce. V ostatních případech je nutné počítat s dobou potřebnou k transportu do servisního centra a zpět. Opravu baterie je možné rezervovat na konkrétní termín a podle aktuálního vytížení servisního centra si poté skočit na kafe, na nákupy, nebo třeba po památkách.

Rezervovat návštěvu v servisním centru >

Pozor na nafouklé baterie

V některých případech může dojít k nafouknutí baterie a taková zařízení doporučujeme již nepoužívat a předat co nejrychleji do servisního centra, nebo na jiné místo, které dokáže bezpečně a ekologicky zlikvidovat nebezpečný elektro odpad. V případě, že takto vadná baterie způsobí deformaci zařízení, nabízí výrobce výměnu celého zařízení za bezvadný kus a to buď bezplatně, nebo za zvýhodněnou cenu.

Před opravou

iPhone je nutné kvůli diagnostice a opravě samotné otevřít a tomu mohou bránit různé samolepky, platební karty nebo ochrany skel aplikované na iPhone. Před zadáním servisní zakázky je nutné tyto věci odstranit. Prasklý displej je také překážkou k opravě. Výměna baterie u takového iPhone může být z tohoto důvodu odmítnuta. V takových případech doporučujeme zvážit možnost výměny displeje, vše se dá zvládnout naráz. O možnostech výměny displeje se dočtete více v sekci Výměna displeje.

Pro diagnostiku předepsanou výrobcem je nutné mít do zařízení přístup, nastavte si proto dočasný vstupní kód a sdělte jej při příjmu servisní zakázky, nebo jej před zadáním opravy deaktivujte. Nezapomeňte vypnout službu Find My iPhone (Najít iPhone). Bez vypnutí této funkce není možné vaše zařízení diagnostikovat a opravit.

O opravě

Pro opravy používáme pouze originální díly. Baterii není možné zakoupit samostatně, oprava se provádí pouze formou výměny, kdy se ta původní vrací výrobci. Část potřebného času pro výměnu zabere také nabíjení nové baterie a ověření její správné funkčnosti. V některých případech se po výměně baterie nemusí zobrazovat data o kapacitě, baterie nejdříve musí být nějakou dobu v provozu, případně se doporučuje zařízení uvést do továrního nastavení.

V některých případech je v iPhone i jiná závada, kterou je potřeba vyřešit, nebo si výrobce vyžádá zaslání zařízení přímo do svého servisního centra, v takových případech může dojít k nepředpokládanému prodloužení doby potřebné pro celkovou opravu. Neriskujte výměny v neautorizovaných centrech, nezajistí původ náhradních dílů a použitá baterie nemusí být plně kompatibilní s vaším iPhone a může způsobit pozdější potíže.

O displejích

Pro většinu uživatelů se jedná o primární ovládací prvek jejich iPhone. Případné potíže s dotykem nebo zobrazováním se nejčastěji řeší výměnou celého displeje. Součástí displeje jsou i další komponenty, jako například horní reproduktor, přední kamera, ale také Home Button / Touch ID. Některé problémy s displejem se dají odstranit bez nutnosti návštěvy servisního centra.

Jak odstranit problémy s displejem >

Servis iSTYLE

Kde nechat vyměnit displej

Displej u iPhonu iPhone 6s a novější vyměníme ve většině případů během pracovního dne a to v řádu několika málo hodin na prodejnách v Praze v Revoluční ulici, v Palladiu, na Černém Mostě, nebo v Brně ve Vaňkovce. V ostatních případech je nutné počítat s dobou potřebnou k transportu do servisního centra a zpět. Opravu displeje je možné rezervovat na konkrétní termín a podle aktuálního vytížení servisního centra si poté skočit na kafe, na nákupy, nebo třeba po památkách.

Rezervovat návštěvu v servisním centru >

Odkládat opravu se nevyplácí

Displeje jsou vyráběny z velmi pevného a odolného materiálu, navíc je lze chránit různými fóliemi a tvrzenými skly, stále se však jedná o křehkou součást, která se může poškodit a to nejčastěji pádem.

Displej, který praskne je obvykle i nadále možné používat, hrozí však nebezpečí poranění o střepy a také se výrazně snižujě odolnost proti vniku nečistot do vnitřních částí iPhone. Doporučujeme proto výměnu neodkládat.

Před opravou

iPhone je nutné otevřít a tomu brání různé samolepky, platební karty a ochrany skel aplikované na iPhone. Ty je nutné před zadáním servisní zakázky odstranit. Pro diagnostiku předepsanou výrobcem je nutné mít do zařízení přístup, nastavte si proto dočasný vstupní kód a sdělte jej při příjmu servisní zakázky, nebo jej před zadáním opravy deaktivujte.

Nezapomeňte vypnout službu Find My iPhone (Najít iPhone). Bez vypnutí této funkce by nebylo možné vaše zařízení diagnostikovat a opravit.

Jak deaktivovat Find My iPhone >

O opravě

Pro opravy používáme pouze originální díly. Displej se neprodává samostatně, pouze formou výměny, kdy se původní kus vrací výrobci. V některých případech může být v iPhonu i jiná závada, kterou je potřeba vyřešit, nebo si výrobce vyžádá zaslání zařízení přímo do svého servisního centra. V takových případech může dojít k nepředpokládanému prodloužení doby potřebné pro celkovou opravu.

Výměnou displejů v neautorizovaných centrech riskujete, protože není vždy 100% zajištěn původ náhradních dílů. Díky tomu mohou v budoucnu nastat problémy např. i s Touch ID, protože při této výměně a autorizaci nového senzoru je nutné, aby se zařízení úspěšně spojilo se serverem výrobce.

Služby

Služba Cena
Diagnostika iOS zařízení * 299 Kč
Diagnostika Mac zařízení * 499 Kč
Reinstalace iOS 499 Kč
Reinstalace Mac 950 Kč
Záloha iOS zařízení ** 499 Kč
Záloha Mac zařízení ** 899 Kč
Odblokování EFI (Firmware) počítače *** 950 Kč

Výše uvedené služby jsou nadstandardní a nejsou kryty zárukou. Uvedené ceny služeb jsou orientační a závisí na daném typu modelu zařízení a náročnosti provedené práce.
*Diagnostika zařízení se účtuje i v případě pozáruční opravy, kdy zákazník nesouhlasí s opravou.
**Na požádání se pokusíme o zálohu dat, v některých případech však nemusí být záloha možná. Pokud se záloha nepodaří, nebude účtována.
Záloha iOS neobsahuje stažené aplikace z AppStore, ani média z iTunes Store. Záloha Mac obsahuje pouze domovskou složku bez aplikací a nastavení.
***K odblokování EFI (Firmware) počítače je nutné dodat fakturu kvůli ověření majitele.

Výměna displeje iPhonu

U vybraných modelů iPhone se oprava provádí přímo u výrobce. Posouzení o možnosti výměny displeje pak probíhá ve dvou krocích. První posouzení provede certifikovaný technik naší společnosti iSTYLE a druhé posouzení provede technik společnosti Apple. Pokud by nebyla možnost výměny displeje, například kvůli jinému poškození, bude poslán nový cenový návrh na opravu v rámci Exchange programu. Zamítnutí opravy může souviset s mechanickým poškozením, které znemožňuje provedení tohoto způsobu opravy. Doba opravy displeje u výrobce může být výrazně delší, než ostatní typy oprav.

Model Cena
iPhone SE / iPhone 6 3838 Kč
iPhone 6 Plus 4342 Kč
iPhone 6s / 7 / 8 4442 Kč
iPhone 6s Plus / 7 Plus / 8 Plus 4959 Kč
iPhone X / XS 8625 Kč
iPhone XS Max 10 288 Kč
iPhone XR 5992 Kč

Placená výměna dílů iPhone

V případě že závada souvisí s některým z výše uvedených dílů, bude oprava provedena výměnou tohoto dílu, kdy vadný díl je zaslán výrobci, který výměnou zašle bezvadný kus. Pokud výměna dílu problém neodstraní, bude navrhnuta oprava v rámci Exchange programu. Doba opravy v těchto případech (kromě opravy displeje), je závislá na množství aktuálně zpracovávaných zakázek, obvykle je však možná během pracovního dne, pokud nenastanou komplikace. Platí pro prodejny na kterých se nachází servisní centrum.

Model Kamera Reproduktor (spodní) Reproduktor (horní) Baterie Vibrační motorek
iPhone SE 1823 Kč 1622 Kč * 1241 Kč 1015 Kč
iPhone 6 1917 Kč 1622 Kč * 1241 Kč 1015 Kč
iPhone 6 Plus 1917 Kč 1622 Kč * 1241 Kč 1015 Kč
iPhone 6s 1823 Kč - * 1241 Kč -
iPhone 6s Plus 1823 Kč - * 1241 Kč -
iPhone 7 1823 Kč 1622 Kč * 1241 Kč 1622 Kč
iPhone 7 Plus 2399 Kč 1622 Kč * 1241 Kč 1622 Kč
iPhone 8 1823 Kč - * 1241 Kč 1622 Kč
iPhone 8 Plus 2399 Kč 1622 Kč * 1241 Kč 1622 Kč
iPhone X 2399 Kč 1622 Kč * 1949 Kč 1622 Kč
iPhone XS 2399 Kč 1622 Kč * 1949 Kč 1622 Kč
iPhone XS Max 2399 Kč 1622 Kč * 1949 Kč 1622 Kč
iPhone XR 2399 Kč 1622 Kč * 1949 Kč 1622 Kč

* výměna celého displeje

Placený Exchange program iPhone a Apple Watch

Exchange je oprava formou výměny, kdy je vadný výrobek zaslán výrobci, který výměnou zašle bezvadný kus. Zařízení v rámci této výměny je měněno vždy za stejný model, kapacitu i barvu. Výměnu za jiný typ výrobce neumožňuje.

Bezvadný kus odpovídá kvalitou i vlastnostmi novému zařízení a má unikátní výrobní číslo, které nebylo nikdy před tím použito. Bezvadný kus může mít drobné kosmetické nedostatky.

Bateriový Exchange je forma výměny, viz Exchange, při diagnostikované závadě baterie.

U některých modelů není možné provést opravu a to ani v případě, že je zařízení v záruce. Týká se zejména těch modelů, které nejsou určeny pro lokální trh. Opravu je nutné uplatňovat u prodejce.

Model Cena od
iPhone SE 8542 Kč
iPhone 6 / 6s 9597 Kč
iPhone 6 Plus / 6s Plus 10 534 Kč
iPhone 7 10 183 Kč
iPhone 7 Plus 11 120 Kč
iPhone 8 11 120 Kč
iPhone 8 Plus 12 644 Kč
iPhone X / XS 17 943 Kč
iPhone XS Max 19 499 Kč
iPhone XR 12 644 Kč
Apple Watch (Sport 1. gen) 6199 Kč
Apple Watch Series 1 (2. gen) 6199 Kč
Apple Watch Series 2 / 3 (hliníkové, Nike 2. gen) 7019 Kč
Apple Watch (ocelové) 8191 Kč
Apple Watch Series 2 (ocelové) 7957 Kč
Apple Watch (keramické) 25 182 Kč
Apple Watch Series 4 (GPS) 9363 Kč

Placený Exchange program iPad

Drobné kosmetické vady, jako například odření a poškrábání nejsou důvodem k reklamaci ani k placené opravě.

Exchange je oprava formou výměny, kdy je vadný výrobek zaslán výrobci, který výměnou zašle bezvadný kus. Zařízení v rámci této výměny je měněno vždy za stejný model, kapacitu i barvu. Výměnu za jiný typ výrobce neumožňuje.

Bezvadný kus odpovídá kvalitou i vlastnostmi novému zařízení a má unikátní výrobní číslo, které nebylo nikdy před tím použito. Bezvadný kus může mít drobné kosmetické nedostatky.

Model Cena od
iPad mini (3,4) 9684 Kč
iPad Air 2 9684 Kč
iPad (5. / 6. gen) 8128 Kč
iPad Pro 9,7 12 317 Kč
iPad Pro 10,5 14 591 Kč
iPad Pro 11 16 746 Kč
iPad Pro 12,9 (1. / 2. gen) 20 098 Kč
iPad Pro 12,9 (3. gen) 21 773 Kč

Příslušenství

V těchto případech nepožaduje výrobce navrácení původních dílů, lze tedy objednat i v případě ztráty.

Typ dílu Cena
iPhone SIM tray (šuplík na SIM kartu) 262 Kč
iPad SIM tray (šuplík na SIM kartu) 574 Kč
AirPod - sluchátko (levé nebo pravé) cena za kus 2 106 Kč
AirPod - nabíjecí pouzdro 1 828 Kč
AirPod - bezdrátové nabíjecí pouzdro 2 438 Kč
Apple Pencil - nabíjecí adaptér 415 Kč
Apple pencil - víčko 579 Kč
Apple pencil 1/2 - hrot 448 Kč

Mac

Cenu opravy počítačů Mac vám jsme schopni sdělit až po diagnostice.

Uvedené ceny jsou pouze orientační a mohou se lišit na základě provedené diagnostiky. Změna cen vyhrazena.