Apple Music - 90 milionů skladeb bez reklamy

Apple Music nabízí vysoce kvalitní a neustále aktualizovanou hudební databázi dostupnou z jakéhokoli Apple zařízení.

Apple Arcade - Stovky her, jedno předplatné

Apple Arcade nabízí ty nejlepší a nejzajímavější herní tituly nejen pro iPhone. Svoji nabídkou se zaměřuje spíše na kvalitu než kvantitu a je to znát. I tak tam na tebe právě teď čeká více než 200 pečlivě vybraných herních titulů. S námi si Arcade nyní můžeš navíc vyzkoušet na 3 měsíce zdarma.

Apple Watch tipy a triky: jak hodinky ovládat pomocí gest?

Víš, že chytré hodinky Apple Watch můžeš ovládat pomocí jednoduchých gest bez dotyku displeje? Stačí si osvojit pár výchozích gest, a pokud ti nebudou vyhovovat, snadno je změníš V článku se dozvíš, jak si tuto funkci správně nastavíš.

Apple TV+ služba, kde záleží na kvalitě

Na výběr je stále více streamovacích služeb, ale Apple TV+ vyniká hned v několika ohledech. Navíc ji s námi můžeš mít na 3 měsíce zdarma.

Převeď fotku z formátu HEIC do JPG za pár vteřin. Poradíme ti, jak na to

Potřebuješ rychle převést fotku formátu HEIC na JPG? Přečti si článek a změnu formátu provedeš snadno. Podle našeho průvodce to zvládne každý, protože vše jasně vysvětlíme a ukážeme na příkladech.

iPhone 14, AirPods Pro, Apple Watch

Apple představil novinky. Můžete se těšit na iPhone 14, AirPods Pro nebo nové Apple Watch

Společnost Apple představila v americkém Cupertinu nové produkty. Fanoušci nakousnutého jablka se dočkali nových iPhonů, chytrých hodinek a sluchátek. Na našem webu jsme zahájili předprodej. V článku novinky představíme podrobněji.

MacBook

Jak správně pečovat o MacBook. Užitečné tipy o čištění a údržbě.

Starej se o svůj MacBook, prodloužíš jeho životnost. Prozradíme ti, které programy tě zbaví zbytečných souborů a uvolní místo na disku. Zároveň zjistíš, jak Mac čistit a kdy je dobré ho vzít do servisu.

Proč se ti vyplatí si předplatit iCloud?

Ukážeme ti výhody jedné z nejpoužívanějších Apple služeb na světě. Vyplatí se ti? Zaručeně. S námi ji navíc můžeš mít na 3 měsíce úplně zdarma.

6 aplikací, bez kterých se neobejdeš na cestách

S těmito bezplatnými aplikacemi poznáš svět a usnadníš si cestování. Poradíme ti, jak snadno najdeš nejbližší Wi-Fi, na kterých benzinkách nejvíc ušetříš nebo třeba kde zaparkuješ zdarma. V článku toho nalezneš mnohem víc.

Jaké poklady najdeš v App Store? Tipy na nejlepší bezplatné aplikace

Vybrali jsme pro tebe nejlepší aplikace, které používají tisíce uživatelů a neutratíš za ně ani korunu. Podívej se, jaké tipy na appky jsme pro tebe připravili.

5 mýtů o nabíjení iPhonu, kterým raději nevěř

Technologické společnosti se předhánějí v soutěži o nejrychleji nabitý telefon. Každý nový smartphone je na plné kapacitě baterie ještě rychleji než předchozí model. Je to ale správně? Kvalita nabití je však podstatnější faktor. Podobných mýtů kolem baterií koluje celá řada. Pojďme to uvést na pravou míru. Zároveň se dozvíš užitečné tipy, jak udržet svoji baterii v co nejlepší kondici.

Jaká bezdrátová sluchátka jsou pro tebe ta pravá? Poradíme ti, na co se zaměřit

Bezdrátová sluchátka jsou skvělou volbou pro všechny, kteří při poslechu nechtějí řešit všudypřítomné kabely. Výrobci se předhánějí s nejnověšími modely, z nichž každý další strčí do kapsy ten předchozí. Výdrž baterie je čím dál tím delší, sluchátka pohodlnější. Využívat je můžeš při běhu, hraní her nebo když vaříš večeři a potřebuješ obě ruce volné. Podívej se, na co je dobré se při jejich výběru zaměřit.

Počet 1 až 12 z 662 celkových

Page