5 tipů jak zrychlíš svůj iPhone

5 tipů, jak zrychlíš svůj iPhone

Dlouhá podpora softwaru zaručuje, že ti iPhone bude sloužit několik let. Bohužel se s přibývajícími roky zpomalí i to nejvýkonnější zařízení. Někdy aktualizace dočasně sníží výkon i u nového telefonu. Přinášíme několik tipů, jak pročistíš a nastavíš svůj iPhone, aby zase šlapal jako hodinky.

Jak funguje Apple ID

Apple ID propojí všechna tvá zařízení. Jak ti ještě ulehčí život?

Když kupuješ nové zařízení od Applu, vyžaduje po tobě během prvního nastavování přihlášení k Apple ID. Jedná se o osobní účet, kterým se přihlásíš ke všem službám. K čemu konkrétně slouží a jak se k němu připojíš na všech svých zařízeních, se dozvíš v našem článku.

Přehled toho nejlepšího z nejnovějšího Apple software - WWDC 22 2/2

V druhém pokračování článku se podrobněji podíváme na nový macOS Ventura a watch OS 9.

Přehled toho nejlepšího z nejnovějšího Apple software - WWDC 22 1/2

Apple představil nový iOS 16, iPadOS 16, macOS Ventura a watchOS 9. Co vše je nové?

Apple představil nový MacBook Air s čipem M2

Dlouho očekávaný nástupce MacBooku Air je tady. V novém designu a se zcela novým čipem Apple M2.

Produktové novinky, které nás překvapily v květnu #2

V předchozích ,,novinkách" jsme si představili společnost Baseus a její dva velice zajímavé produkty. V dnešním květnovém pokračování si ukážeme multifunkční novinku od Anker a taky nová BEO sluchátka.

Co dělat, když ztratíš Apple Watch?

Pokud se ti stalo, že nemůžeš najít svoje Watchky nebo si myslíš, že ti je někdo ukradl, přinášíme ti stručný přehled toho, jak si co nejlépe poradit.

Zbrusu nový iPad Air 5: dostojí svému očekávání?

Letošní březnová Apple konference přinesla plno novinek. Vedle nového iPhonu SE, Mac Studia a nového displeje, představil Apple také iPad Air 5. generace. V čem se tento tablet liší od předešlého modelu? Má cenu si jej pořizovat, nebo raději sáhnout po podobném přístroji jiné řady?

Jak na kopírování a překládání textu z fotek

S iOS 15 a iPadOS 15.1 můžeš pomocí Živého textu kopírovat text z fotek, překládat jazyky, volat a dělat další věci. Jak? Na to se podíváme v dnešním článku.

Produktové novinky, které nás překvapily v květnu #1

Představujeme ti další produktové novinky, které nám nově přistály na e-shopu a o kterých se s tebou rádi podělíme.

Konec přecpaným peněženkám: přidej si lístky a karty do Apple Wallet

Apple Wallet funguje jako elektronická peněženka se vším všudy. Naskenuj si a ulož svoje platební karty a plať jediným gestem. Kromě kreditních karet si do aplikace můžeš uložit všechny druhy slevových a věrnostních kartiček, vouchery, letenky nebo nově očkovací certifikát. Pojďme se podívat, jak na to.

Kontroverzní iPhone roku 2022: představujeme 3. generaci iPhone SE

Apple vydal doposud nejlevnější iPhone, který kdy spatřil světlo světa. 18. března vyšla třetí generace iPhone SE s označením 2022. Čím se může pochlubit oproti té předchozí z roku 2020? Přinese ti hodně muziky za málo peněz, nebo je už v dnešní době přežitkem?

Počet 1 až 12 z 649 celkových

Page