Blog

Jak přizpůsobit plochu na Apple TV

Stejně jako u všech ostatních zařízení Apple i na Apple TV si můžete přizpůsobit plochu a rozhodnout se, které aplikace se zde budou zobrazovat a jak.

Více

Jak spravovat obsah v aplikaci Apple TV na Macu

Se spuštěním prémiové streamovací služby Applu se součástí macOS stala aplikace Apple TV, která byla nejdřív k dispozici jenom pro Apple TV a iOS. Po ukončení iTunes byla v macOS Catalina v rámci aplikace Apple TV zcela propracována i správa veškerého zakoupeného a staženého obsahu.

Více

Spravujte skupinové konverzace v iMessage

Plánujete párty? Jste v kontaktu s přáteli ze školy? Vedete týmový projekt v práci? Často potřebujeme způsob, jak komunikovat s mnoha lidmi najednou. Naštěstí nám to umožňuje skupinový chat iMessage.

Více

Jak nejefektivněji používat haptický dotek

Díky haptickému doteku je vícedotykové ovládání ještě všestrannější – můžete jej využívat každý den k mnoha různým účelům. Od představení haptického doteku v rámci iOS 13 počet dostupných funkcí neustále roste.

Více

Začněte nový rok s novou tapetou na telefonu

Nový rok, nové já... Proč ne Nový rok, nová tapeta? Pokud už nemůžete ani vidět třpytivá vánoční světýlka nebo chcete-li vyzkoušet něco nového, tato jednoduchá geometrická pozadí jsou přesně podle našeho vkusu. Budou se líbit i vám?

Více

Jednoduše dýchejte!

Připomínají vám neustále Apple Watch, abyste provedli denní relaxační cvičení aplikace Dýchání? Pravděpodobně ne, protože většina z nás tato opakovaná oznámení nezapne. K čemu se hodí? Zkrátka se jednoduše budete soustředit na dýchání…

Více

Vše o funkci Aktivní rohy na Macu a iPadu

iPadOS 13.3 přidává funkci Aktivní rohy, která funguje podobně jako na Macu. Klepnutím a přidržením v každém ze čtyř rohů iPadu můžete aktivovat automatické akce. Zde je návod, jak funkci nastavit a používat.

Více

Items 1 to 12 of 466 total

Page