Apple představil nové čipy M3 a nové Macy

Objev s námi novou řadu supervýkonných čipů M3, které získaly nové počítače MacBook Pro a iMac.

Na Apple Watch přichází watchOS 10.1 i gesto poklepání

Na Apple Watch Series 9 a Apple Watch Ultra 2 dorazilo společně s watchOS 10.1 i nové gesto poklepání, které nabízí úžasný nový způsob, jak je ovládat.

Apple představil nový a dostupnější Apple Pencil

Nový a především dostupnější Apple Pencil ti nabídne funkce, které si zamiluješ, včetně přesnosti do posledního pixelu, nízké latence a citlivosti na náklon.

Vyber s námi ochranu pro iPhone 15

S uvedením nové modelové řady iPhone 15 přišla i záplava těch nejmodernějších a nejrůzněji pojatých odolných krytů a skel, které tvůj iPhone ochrání před každodenními nástrahami.

Nový MacOS Sonoma je již k dispozici

Je to tu! Se systémem macOS Sonoma bude nově práce na Macu zase o něco lepší než dřív. Nové možnosti přizpůsobení widgetů, ohromné aktualizace Safari anebo videokonferencí až po nové herní tituly.

https://istyle.cz/pojisteni-elektroniky

Vyplatí se přejít na iPhone 15?

Přišel nový iPhone, který se v mnoha důležitých oblastech zlepšil, a tak se nabízí otázka, kdo by měl uvažovat o upgradu svého staršího modelu.

iOS 17 je venku

iOS 17 je nyní k dispozici ve formě bezplatné softwarové aktualizace a vylepšuje komunikaci o plakáty kontaktů, nové nálepky, živý přepis vzkazů na záznamníku a mnoho dalšího.

11 nejhezčích Apple stores

Apple stores jsou po estetické stránce jednoduše dokonalé. Pojďme se podívat na vydařené Apple store budovy. Nevěděli jsme, který vybrat nejdřív. Celkem jich je ve světě kolem 400, ale my jich vybíráme 11 nej.

Apple představil nové iPhony a Apple Watch

Pojď se podívat na přehled nejnovějších produktů.

2 aplikace, se kterými ušetříš při nákupech potravin

Podívej se s námi na dvě české appky, díky kterým bude nakupování potravin o něco snadnější.

Jak si na jakémkoli Macu zahrát téměř jakoukoli hru? Snadno.

V dešním článku jsme si pro tebe připravili návod, jak se na prakticky každém novějším Macu nebo MacBooku zabavit i těmi nejnovějšími a nejnáročnějšími herními tituly. Co je k tomu potřeba? Mac, rychlé připojení a peněženka. Víc nic.

EQUA - Opravdu chytrá lahev

Designová lahev, která tě nadchne. Známe pár lidí, co ji vlastní a jsou z ní jednoduše nadšení. Rozhodli jsme se ji tedy vyzkoušet a popsat ti, jak funguje.

Počet 1 až 12 z 720 celkových

Page