MacBooky Pro 2021 jsou proklatě rychlé. Přímé srovnání s konkurencí to potvrzuje

Nové MacBooky Pro 2021 pohání ultra rychlé čipy nové generace M1 Pro a M1 Max. Apple samotný prohlašuje, že tyhle procesory jsou tzv. game changing. A test serveru tomsguide.com to potvrzuje. Podívej se, jak si čipy vedly v přímém srovnání s dalšími výkonnými stroji.

Využij při koupi nového iPhonu nebo iPadu prostor na iCloudu zdarma

Pořídil sis iPhone nebo iPad a potřebuješ přenést stará data do nového zařízení?

A takový byl rok 2021! Shrnutí

Dneškem se loučíme s rokem 2021 a vstupujeme do nového, který bude určitě neméně zajímavý. Pojďme se ale podívat na přehled, čeho všeho se Apple fanoušek v roce 2021 dočkal :)

Ty nejlepší vychytávky pro iPhone - část druhá

Další pokračování super inteligentních vychytávek, které můžeš pořídit pod stromeček a uděláš s nimi velkou radost!

Chceš o Vánocích potěšit fanouška Apple? Pořiď mu pod stromeček příslušenství

Potěš na Vánoce majitele iPhonů, iPadů a MacBooků užitečným příslušenstvím Apple za příznivé ceny

Ty nejlepší vychytávky pod stromeček pro iPhone

V minulém článku jsme probírali, co vybrat v případě, že bys rád pořídil nějaké příslušenství pro MacBook. Ať už pro sebe nebo pro radost někomu jinému. V dnešním pokračování se podíváme na pár dalších tipů pro iPhone.

To nejlepší, co můžeš pořídit pro MacBook pod stromeček

Nevíš co koupit? Máme pro tebe tipy na ty nejlepší vánoční dárky v podobě příslušenství pro MacBook.

5 vychytávek z iOS 15, které ti zjednoduší život s iPhonem

Vybrali jsme pro tebe 5 tipů pro iOS 15, které ne každý zná. Přitom ti práci s iPhonem výrazně usnadní. Projdi si článek i s krátkými návody.

Jak se dostat do kondice s Apple Watch

Většina lidí řeší kondici a svou postavu těsně před létem. To už je ale většinou pozdě na to udělat zásadnější změny. Začni včas a vezmi si na pomoc osobního trenéra, který je vždy s tebou –⁠ Apple Watch. Motivuje tě, řekne ti, kdy máš zvolnit, hlídá tvůj tréninkový plán i aerobní aktivitu. Přečti si, jak se dostat do kondice s Apple Watch.

Entry model vs. špičkový stroj. MacBook Air vs. MacBook Pro. Který si vybrat?

V obou se o výkon starají čipy M1, oba využívají Magic klávesnici a hliníkový design. MacBook Pro toho ale logicky nabízí mnohem více. Stojí jeho výbava za výrazně vyšší cenovku? Odpověď najdeš v našem krátkém srovnání.

Nové funkce, lepší zabezpečení. Co je nového v iOS 15

Každoroční update na novou verzi iOS letos přinesl pár větších změn jako například možnost „facetimovat“ s uživateli Androidu a Windows nebo vylepšení umělé inteligence, který rozpozná zvířata, rostliny či text na fotografiích. Přečti si více o iOS 15.

iPad mini series 6 –⁠ co se povedlo, co chybí a kdo by si ho měl koupit

iPad mini je něco mezi tabletem a telefonem a není pro každého. 6. generace nás nadchla svým výkonem, výbavou a konektivitou. Má ale i své mouchy. Ve stručném zhodnocení si přečti, co tenhle tabletový trpaslík dokáže a pro koho je vlastně určený.

Items 1 to 12 of 613 total

Page