Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade a iCloud+

Získej u nás Apple služby až na 3 měsíce zdarma.*

Apple Music

Apple TV+

Apple Arcade

iCloud+

Vyzkoušej je zdarma.
Přihlas se k odběru a užívej.

Uteklo ti něco?

Co je Apple Music?
Apple Music je streamovací služba, kde můžeš poslouchat přes 90 miliónů skladeb bez reklam. Stahovat hudbu a pouštět si ji offline, číst si texty synchronizované s muzikou, poslouchat na všech svých zařízeních, vybírat si z playlistů sestavených Apple redaktory, objevovat novou muziku přesně podle svého vkusu. A navíc si pouštět exkluzivní a původní obsah.
Jak můžu Apple Music poslouchat?
Apple Music už máš na iPhonu, iPadu, Apple Watch, Apple TV a Macu – a můžeš ji poslouchat i online na music.apple.com. Služba Apple Music je taky dostupná na zařízeních s Windows nebo Androidem, reproduktorech Sonos, Amazon Echo, televizích Samsung Smart TV a dalších.
Je Apple Music totéž co iTunes?
Tvoje knihovna iTunes ti zůstává. K celé svojí sbírce se dostaneš v Apple Music stejně jako v iTunes pro macOS nebo Windows.
Mám nárok na čtvrtletní předplatné Apple Music zdarma? Jak můžu nabídku uplatnit?
Předplatné Apple Music až na 3 měsíce zdarma můžou získat noví předplatitelé, kteří si koupí vyhovující audio zařízení. Bezplatný tarif Apple Music na zkoušku si můžeš aktivovat hned, jak si zařízení spáruješ se svým iPhonem s nejnovější verzí iOS nebo iPadem s nejnovější verzí iPadOS. Nabídku lze využít do tří měsíců od aktivace vyhovujícího zařízení.
Co je Apple TV+?
Apple TV+ streamuje Apple Originals – oceňované seriály, poutavá dramata, převratné dokumenty, zábavu pro děti, komedie a další. Nové původní tituly přibývají každý měsíc.
Jak ji můžu sledovat?
Apple TV+ můžeš sledovat v aplikaci Apple TV, kterou už máš nainstalovanou na zařízeních Apple. Stačí aplikaci otevřít, kliknout nebo klepnout na Apple TV+ a začít se dívat na seriály a filmy. Apple TV+ můžeš sledovat i na streamovacích platformách, oblíbených chytrých televizích, na televizích s podporou AirPlay a s aplikací Apple TV – anebo online na tv.apple.com.
Můžu si tituly stahovat a pouštět offline?
Jasně. Apple Originals si můžeš stahovat do svých zařízení Apple a dívat se na ně kdykoli a kdekoli, i bez připojení k Wi‑Fi.
Co je iCloud+?
iCloud+ spojuje všechno, co tě na iCloudu baví, s dalšími výbornými funkcemi. V rámci předplatného iCloudu+ máš přístup ke službám Soukromý přenos a Skrýt můj e‑mail, rozšířenou podporu Zabezpečeného videa HomeKitu a možnost zvolit si kapacitu úložiště na fotky, soubory a další obsah.
Existuje pořád bezplatná verze iCloudu?
Ano. Každý majitel zařízení Apple stále získává 5GB úložiště na iCloudu zdarma. Kdykoli můžeš upgradovat na iCloud+ s ještě vyspělejšími funkcemi na ochranu soukromí a s větší kapacitou na ukládání dat.
Co je Apple Arcade?
Apple Arcade je předplacená herní služba, která nabízí neomezený přístup k neustále se rozšiřující sbírce více než 200 prémiových her – novinek, titulů ověnčených cenami i zbožňovaných stálic z App Storu. Vždycky bez reklam a bez nákupů v aplikacích. Hry z Apple Arcade můžeš hrát na iPhonu, iPadu, iPodu touch, Macu a Apple TV.
Jak často přibývají nové hry?
Nové hry a aktualizace obsahu do Apple Arcade přibývají každý týden. Pokud tě zajímají chystané novinky, podívej se do části Již brzy na panelu Arcade v App Storu.
Můžu hrát s ovladačem?
Rozhodně. Když na stránce hry v App Storu vidíš ikonu ovladače, hra ovladač podporuje. Herní ovladač můžeš používat se spoustou her v Apple Arcade. Na Apple TV ho některé hry dokonce vyžadují.