Tady najdeš příslušenství na kolo

Vyber si z naší široké nabídky vysoce kvalitních a ověřených produktů. Naše nabídka kvalitního příslušenství je připravena uspokojit všechny tvé potřeby.

Více 

Jak se v produktech vyznat?

Když vyrazíš na kolo, ať už do města nebo do přírody, je super mít svůj iPhone neustále při ruce a v bezpečí. Příslušenství na kolo ti může v tomhle hodně pomoct. Podívejme se na několik možností, které máš k dispozici.

  • Nepromokavá pouzdra - Nepromokavá pouzdra jsou zde proto, aby chránila tvůj telefon před nečekanými přeháňkami nebo bahenními cestami. Při výběru si ověř, že pouzdro je skutečně vodotěsné, má kvalitní uzávěry a zároveň ti umožní pohodlně ovládat displej i skrz ochrannou fólii.
  • Držáky na řídítka - Pro aktivní využití iPhone během jízdy (např. navigace) je praktický držák na řídítka. Tyto držáky ti umožní mít telefon stabilně umístěný přímo před sebou, aniž bys musel riskovat jeho pád. Při výběru se zaměř na to, jak stabilně držák telefon drží a zda je snadno nastavitelný pro různé velikosti řídítek a telefonů.

Mohlo by se hodit:

Porovnej modely iPhone >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >


Jsme iSTYLE. Přední dodavatel Apple produktů v České republice.

Nabízíme ti ten nejširší sortiment iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, ale i stejně tak bohatou nabídku příslušenství, ze které si zaručeně vybereš.

Jako první jsme dosáhli prestižního statusu Apple Premium Partner a kromě toho poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže se na nás můžeš spolehnout kdykoli a s čímkoli.

Nabízíme také několik úžasných služeb. Například výkup starších zařízení, ať už online nebo přímo v našich prodejnách. Jednoduše tak můžeš mít stále ty nejnovější produkty za výhodnou cenu. Nabízíme i věrnostní program, který ti za každý nákup vrátí až 5 % na tvůj iSTYLE účet. Tyto body můžeš pohodlně využít jako slevu na další nákupy.

Také se u nás se můžeš těšit na výhodné splátkové programy šité na míru přesně pro tebe. Ať už potřebuješ nový iPad pro práci, Mac pro kreativní projekty nebo iPhone pro každodenní komunikaci, z naší nabídky financování si vybere každý.

S námi máš jistotu rychlého doručení a skvělého zákaznického servisu. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli najít perfektní produkty a služby, které odpovídají přesně tvým přáním. Navíc naše služby nekončí prodejem. Nabízíme pojištění a prodlouženou záruku až na 2 roky, takže můžeš v klidu fungovat tak, jak máš ve zvyku.

 

Procházet kategorie