Praha | Palladium

Email
Praha 110 00, Náměstí Republiky 1
Praha Palladium

Otevírací hodiny:

Po - Ne: 9 - 21 h
Telefon: Zákaznická podpora: 234768234

Apple prodejna iSTYLE Palladium

Navštivte naši největší Apple prodejnu v samotném srdci Prahy! Prémiová Apple prodejna v Palladiu je naše vlajková loď, která poskytne stejnou kvalitu služeb jako Apple store.

Prodejna se nachází přímo na stanici metra B – Náměstí republiky a díky své ploše 162 m² je největší prémiovou prodejnou v iSTYLE! Rozměrem se rovná klasickému Apple store, takže budete mít dostatek prostoru k pohybu, aniž byste se cítili stísněně. Prodejna se nachází v -1. patře nákupního centra.

Záleží nám na tom, jak se u nás cítíte a proto je naše Apple prodejna krásně osvětlená měkkým světlem z podhledů a na vybraných místech je doplněna LED osvětlením tak, abyste si vychutnali barevné detaily a odstíny všech prodávaných zařízení.

Naši prodejci jsou tu pro vás, aby ti pomohli s výběrem produktů nebo třeba s tvorbou zakázkové konfigurace tzv. sestavení počítače na míru. V prémiové prodejně na Palladiu můžete v případě zájmu vyřídit nákup zboží také na splátky pomocí společností Home Credit nebo Hello Bank, u kterých si můžete vybrat z mnoha zajímavých splátkových řešení.

Jaké produkty v naší Apple prodejně najdete?

Hlavní vlajkovou lodí jsou prémiová zařízení Apple, které jako Apple Prémiový Prodejce přinášíme.

Produkty, které nabízíme na Apple prodejně Palladium:

 • Apple iPhone – telefony máme vystavené, připravené k ozkoušení, abyste si mohli vybraný model pohodlně zkusit, otestovat a lépe se tak rozhodnout.
 • MacBook, MacBook Pro i MacBook Air – na prodejně vystavujeme také nejnovější modely oblíbených počítačů. Nově také iMac Pro.
 • Apple Watch - v neposlední řadě máme také prostor vyhrazený pro Apple Watch, včetně krásných trendy pásků, se kterými budou vaše Apple Watch ještě atraktivnější!
 • Reproduktory – zakládáme si na kvalitě a proto rádi posloucháme kvalitní zvuk. V naší Apple prémiové prodejně můžete najít vždy několik vystavených modelů těch nejžádanějších reproduktorů, které zároveň přináší zvuk s vysokou kvalitou, protože v iSTYLE věříme, že život se má i vychutnávat. Všechny vystavené reproduktory ti rádi představíme v praxi na reálné hudbě, stačí nás navštívit!
 • Sluchátka – jsou nezbytnou součástí dnešního života. Sluchátka do uší, přes uši, bluetooth sluchátka na sport i na hraní her na PC nebo poslouchání profi hudby. To vše u nás na 162 m² naleznete. Sluchátka si můžete i zkusit. Dostupná jsou jak v klasickém, tak v luxusním koženém provedení. Záleží jen na vás, co konkrétního preferujete.

Kurzy Apple produktů a aplikací

Apple prodejna v Palladiu poskytuje vzdělávací kurzy, díky kterým se naučíte pracovat se zakoupeným zařízením ještě rychleji. Více informací >

Nováčči v Apple světě

Naše kurzy oceníte především ve chvíli, kdy držíte v ruce váš první Apple produkt např. první iPhone nebo MacBook (přecházíte z Windows nebo Android). V takovou chvíli ti úvod do práce s Apple produkty bude užitečný. Velkou výhodou je zcela intuitivní ovládání veškerých Apple produktů, takže se s nimi naučí opravdu každý bez ohledu na věk. Nechcete číst návody? Navštivte náš kurz! Naučíte se tak všechno rychle, snadno a hlavně pohodlně. Na prodejně si následně můžete vybrat příslušenství jako je kryt, obal nebo ochranné sklo či sluchátka.

Pokročilí

Protože víme, že svět technologií se neustále posouvá kupředu a záleží nám na tom, aby váš život s Apple byl pohodlný a komfortní, máme i pokročilá školení pro všechny ty, kteří si chtějí své znalosti a dovednosti prohloubit.

Jaké kurzy v Apple prodejně poskytujeme?

 • Individuální kurzy – ideální způsob, jak se naučit pracovat s produkty a aplikacemi. Lektora máte pouze pro sebe a věnuje se tak pouze vašim potřebám.
 • Skupinové kurzy – hodinový kurz ZDARMA, kde se dozvíte v malé skupince asi 5 lidí jak pracovat s chytrou domácností a jaké jsou možnosti, jak se postarat o bezpečnost své rodiny a blízkých nebo se dozíte, jak co nejlépe využívat fotoaparát a dělat opravdu nádherné fotky.
 • Kurzy pro firmy - potřebujete individuální přístup a jste firma? I pro vás máme na Palladiu řešení! Kontaktujte nás. Jsme zde pro vás.
 • Autorizovaný poskytovatel servisu Apple

  Apple servis v Praze poskytujeme na velmi vysoké úrovni již několik let. Díky tomu jsme zařazeni v síti prémiových servisů což ti umožňuje se k nám pohodlně objednat předem přes Apple službu locate.apple.com.Na prodejně v Palladiu máme zaběhlé servisní středisko, kam stačí nefunkční zařízení přinést a zbytek již zajistíme za vás. Svěřte se profesionálům. Naši servisní pracovníci mají veškeré potřebné akreditace a opravy probíhají rychle, hladce a spolehlivě. Stačí nám tak porouchané zařízení přinést a o zbytek se postaráme za vás. Usnadněte si s námi život! Více informací >

  Zkontrolovat certifikaci nebo domluvit servisní schůzku >

  Vedoucí Apple prodejny Palladium

  Eduard Příhoda
  obchod.palladium@istyle.cz

  OC Palladium

  Palladium je jedno z nejoblíbenějších nákupních center v Praze. Díky své rozloze a skladbě obchodů přináší zákazníkům komplexní řešení potřeb od oblékání přes obuv, elektroniku, kosmetiku po příjemné kavárny a restaurace. Centrum samotné se nachází v historickém srdci Prahy přímo naproti obchodnímu domu Kotva. Do obchodního centra Palladium se dostanete tramvají, metrem, autobusem i pěšky příjemnou procházkou. Do Palladia si také můžete zajet autem, kterémůžete nechat zaparkované v podzemních garážím, kam se vejdete i o Vánocích.

  Parkování v OC Palladium

  Parkování přímo v podzemní garáži Palladium – hodina parkování 55,- Kč

  Naše prodejny na mapě: