Praha | Palladium

Email
Praha 110 00, Náměstí Republiky 1
Praha Palladium

Otevírací hodiny:

Ne - St: 9 – 21 h | Čt - So: 9 - 22 h
Telefon: Zákaznická podpora: 234768234

Apple prodejna iSTYLE Palladium

Navštivte naši největší Apple prodejnu v samotném srdci Prahy! Prémiová Apple prodejna v Palladiu je naše vlajková loď, která poskytne stejnou kvalitu služeb jako Apple store.

Prodejna se nachází přímo na stanici metra B – Náměstí republiky a díky své ploše 162 m² je největší prémiovou prodejnou v iSTYLE! Rozměrem se rovná klasickému Apple store, takže budete mít dostatek prostoru k pohybu, aniž byste se cítili stísněně. Prodejna se nachází v 1. patře nákupního centra.

Záleží nám na tom, jak se u nás cítíte a proto je naše Apple prodejna krásně osvětlená měkkým světlem z podhledů a na vybraných místech je doplněna LED osvětlením tak, abyste si vychutnali barevné detaily a odstíny všech prodávaných zařízení.

Naši prodejci jsou tu pro vás, aby vám pomohli s výběrem produktů nebo třeba s tvorbou zakázkové konfigurace tzv. sestavení počítače na míru. V prémiové prodejně na Palladiu můžete v případě zájmu vyřídit nákup zboží také na splátky pomocí společností Home Credit nebo Hello Bank, u kterých si můžete vybrat z mnoha zajímavých splátkových řešení.

Jaké produkty v naší Apple prodejně najdete?

Hlavní vlajkovou lodí jsou prémiová zařízení Apple, které jako Apple Prémiový Prodejce prodejce přinášíme.

Jedná se především o:

Apple iPhone – telefony máme vystavené, připravené k ozkoušení, abyste si mohli vybraný model pohodlně zkusit, otestovat a lépe se tak rozhodnout.

MacBook, MacBook Pro i MacBoom Air – na prodejně vystavujeme také nejnovější modely oblíbených počítačů. Nově také iMac Pro.

V neposlední řadě máme také prostor vyhrazený pro Apple Watch, včetně krásných trendy pásků, se kterými budou vaše Apple Watch ještě atraktivnější!

Reproduktory – zakládáme si na kvalitě a proto rádi posloucháme kvalitní zvuk. V naší Apple prémiové prodejně můžete najít vždy několik vystavených modelů těch nejžádanějších reproduktorů, které zároveň přináší zvuk s vysokou kvalitou, protože v iSTYLE věříme, že život se má i vychutnávat. Všechny vystavené reproduktory vám rádi představíme v praxi na reálné hudbě, stačí nás navštívit!

Sluchátka – jsou nezbytnou součástí dnešního života. Sluchátka do uší, přes uši, bluetooth sluchátka na sport i na hraní her na PC nebo poslouchání profi hudby. To vše u nás na 162 m² naleznete. Sluchátka si můžete i zkusit. Dostupná jsou jak v klasickém, tak v luxusním koženém provedení. Záleží jen na vás, co konkrétního preferujete.

Kurzy

Na prodejně v Palladiu pro vás pořádáme kurzy zdarma, abychom vám pomohli naučit se vaše zařízení rychle používat a usnadnili vám práci. V případně zájmu poskytujeme také individuální kurzy v placeném režimu, kdy vám dle potřeb vysvětlíme a pomůžeme nastavit přesně to, co potřebujete osobně.

Servis

Apple servis v Praze poskytujeme na velmi vysoké úrovni. Na prodejně v Palladiu máme zaběhlé servisní středisko, kam stačí nefunkční zařízení přinést a zbytek již zajistíme za vás. Svěřte se profesionálům. Naši servisní pracovníci mají veškeré potřebné akreditace a opravy probíhají rychle, hladce a spolehlivě. Stačí nám tak porouchané zařízení přinést a o zbytek se postaráme za vás. Usnadněte si s námi život!

Vedoucí Apple prodejny Palladium

Jan Hanuš
obchod.palladium@istyle.cz

OC Palladium

Palladium je jedno z nejoblíbenějších nákupních center. Díky své rozloze a skladbě obchodů přináší zákazníkům komplexní řešení potřeb od oblékání před obuv, elektroniku, kosmetiku po příjemné kavárny a restaurace. Centrum samotné se nachází v historickém srdci Prahy přímo naproti obchodnímu domu Kotva. Do obchodního centra Palladium se dostanete tramvají, metrem, autobusem i pěšky příjemnou procházkou.

Parkování v OC Palladium

Parkování přímo v podzemní garáži Palladium – první a druhá hodina parkování 50,- Kč

Our store on map: