Tašky a obaly

Stylová ochrana tvého zařízení

iSTYLE obal na MacBook

Více

Prémiová ochrana

Chraň svůj počítač s iSTYLE pouzdrem pro MacBook. Vnější polyesterová vrstva je pevná a vysoce odolná, zato vnitřní bublinková vrstva zajišťuje dokonalou ochranu tvého notebooku. Stačí vybrat správnou velikost:

MacBook Air/Pro 13"

MacBook Pro 15"/16"

Více

iSTYLE taška na MacBook

Více

Ochrana i praktičnost

Pokud potřebuješ více místa pro příslušenství, vyber si naši tenkou tašku na MacBook. Vnější vyztužená a vnitřní měkká vrstva poskytuje vynikající ochranu pro tvé zařízení. Díky designu dvojité kapsy se do obalu pohodlně vejde jak tvůj MacBook tak i veškeré jeho příslušenství. Stačí vybrat správnou velikost:

MacBook Air/Pro 13"

MacBook Pro 15"/16"

Více

Ochrana displeje

Ochrana displeje přichází s různými funkcemi a úrovněmi samotné ochrany, takže si můžeš vybrat přesně tu, která vyhovuje tvým nárokům a potřebám. Ať už jde o iPad, iPhone nebo Apple Watch, máme pro tebe vše.

Prozkoumej naši nabídku:

iSTYLE Hero glass

Více

iSTYLE Hero glass

Špičková ochrana navržená pro nejnovější iPhone.

Matný silikonový okraj o tloušťce 0,30 mm zvyšuje odolnost skla a chrání telefon před poškrábáním, pokud je položen vzhůru nohama. . Celoživotní antibakteriální ochrana skla je zajištěna implantací iontů mědi a stříbra do povrchu skla do hloubky 6 µm.

Tvrdnost: 9H
Tloušťka: 0.35mm

Více

iSTYLE 3D+ glass

Více

iSTYLE 3D+ glass

Maximální ochrana displeje tvého iPhonu

Sklo iSTYLE 3D+ Glass je vyrobeno z extra silného dvojitého tvrzeného skla, které poskytuje úplné pokrytí od okraje k okraji a maximální odolnost proti poškrábání při zachování čirosti, zlepšení ostrosti a barvy obrazovky.

Tvrdnost: 9H
Tloušťka: 0.35mm

Více

iSTYLE Flexiglass

Více

iSTYLE Flexiglass

Ultratenký design, maximální ochrana proti poškrábání.

iSTYLE FlexiGlass je vyrobeno z ultratenkého čtyřvrstvého skla, které poskytuje maximální ochranu proti poškrábání, zatímco obrazovka zůstává křišťálově čistá a citlivá na dotek. Díky speciální technologii je FlexiGlass odolný proti zlomení, ale stále naprosto flexibilní.

Tvrdnost: 9H
Tloušťka: 0.20mm

Více

Napájení a kabely

Ať už své zařízení nabíjíš doma nebo na cestách, na příslušenství iSTYLE se můžeš vždy spolehnout.


Tipy pro bezdrátové nabíjení

Tvůj iPhone 8 nebo novější je vybaven integrovaným bezdrátovým nabíjením, které umožňuje snadné a intuitivní nabíjení.

Bezdrátové nabíjení využívá k nabíjení tvého iPhone magnetickou indukci. Nedávej nic mezi iPhone a nabíječku. Magnetické úchyty, magnetická pouzdra nebo jiné předměty mezi iPhone a nabíječkou mohou snížit výkon nebo poškodit magnetické pásky nebo čipy RFID, jako jsou ty, které najdete na některých kreditních kartách, bezpečnostních štítcích, pasech a klíčenkách.

Tvůj iPhone 8 nebo novější je vybaven integrovaným bezdrátovým nabíjením, které umožňuje snadné a intuitivní nabíjení.

iPhone také podporuje bezdrátové rychlé nabíjení, ale použití nesprávného příslušenství vás může zpomalit. Aby rychlé nabíjení fungovalo správně, musí být adaptér i kabel schopný absorbovat požadovaný výkon. Pokud připojíte 10W nabíjecí podložku pouze k 5W adaptéru, iPhone bude nabíjet pouze 5W, takže rychlé nabíjení nemůžete využít.

Objevte možnosti bezdrátového nabíjení

Více

Méně času na nabití,
více času pro tebe.

Nabíjej až o 16 hodin méně týdně s 20W USB-C adaptérem iSTYLE, které ti poskytne více času na to, co tě baví. S naším adaptérem ti i rychlé 30minutové nabíjení umožní nabití až na 50%.

Adaptéry a kabely

Najdi nejkratší cestu mezi dvěma porty.

Stručný průvodce našimi adaptéry

USB-C je standard USB, který podporuje napájení, přenos dat a video výstup současně.

Pokud máte Mac s porty USB-C, můžete pomocí kabelu USB-C na Lightning a redukce USB-C připojit Mac k dalším zařízením a displejům. iSTYLE nabízí následující adaptéry USB-C:


Multimediální adaptér iSTYLE USB-C pro připojení k displeji HDMI, dvěma standardním zařízením USB, Ethernetu a napájecímu adaptéru USB-C a ke čtení karet SD a microSD. Více

Adaptér iSTYLE USB-C pro připojení k displeji HDMI, dvěma standardním zařízením USB a napájecímu adaptéru USB-C. Více

Adaptér iSTYLE USB-C Pro pro připojení k displeji HDMI nebo Thunderbolt 3, dvěma standardním zařízením USB, zásuvce Ethernet a napájecímu adaptéru USB-C a ke čtení karet SD a microSD. Více

Více

Další příslušenství

Powerbanka a AirTag klíčenky

MagSafe powerbanka

Více

MagSafe 5000mAh powerbanka

Kompaktní bezdrátová power banka kompatibilní s MagSafe, která je vybavená nabíjecím portem USB-C s podporou Power Delivery o výkonu až 18 W, portem USB-A s podporou Fast Charge o výkonu až 18 W a bezdrátovou Qi indukční nabíjecí plochou podporující 10 W & 7.5 W Fast Charge.

Koupit

Více

Pouzdro na AirTag

Více

Pouzdro na AirTag

Představujeme praktická a flexibilní poutka pro váš AirTag. Jednoduché a elegantní kožené pouzdro pro AirTag skvěle ochrání a doplní váš oblíbený AirTag. Vyberte si z mnoha barevných provedení, připněte takřka k čemukoliv a vylaďte svůj outfit do práce či do světa.

Vybrat

Více
Tip
iSTYLE USB Type-C HUB 4K
Hliníkový USB-C adaptér Type-H HUB 4K kombinuje několik rozšiřujících portů do jednoho elegantního kompaktního zařízení. Díky malému, ale všestrannému adaptéru můžeš do svého MacBooku přidat port USB-C PD, port 4K HDMI a 2 porty USB-A 3.0.
Více
alt desc

Procházet podle produktu

Stačí vybrat tvůj produkt a my ti ukážeme veškeré příslušenství.