Blog

Základy Automatoru – Jak upravit sledy úloh

Automator je nativní aplikace v macOS, která slouží k automatizaci úkolů a sledů úloh. Je to neuvěřitelně všestranný nástroj, který lze použít pro tisíce úkolů a ušetří vám spoustu času a úsilí.

Více

Force Touch – Použijte trochu síly!

Force Touch je technologie vyvinutá společností Apple, která umožňuje trackpadům a dotykovým displejům rozlišovat různé úrovně síly, kterými přitlačíte na jejich povrch. Snímače tlaku využívá jako další vstup pro zařízení Applu.

Více

Běháte a jezdíte na kole s peckami?

Všude kolem sebe vidíte lidi, kteří běhají nebo jezdí na kole s peckami. Přestože se jedná o skutečně polarizující téma, existuje mnoho výhod a nevýhod. Zákon poslouchání hudby při běhu nebo při jízdě na kole neupravuje.

Více

Základy Automatoru – úvod

Počítače byly navrženy proto, aby efektivně a spolehlivě prováděly opakující se úkoly. Proč tedy pořád přejmenováváme soubory v počítači ručně? Musí přece existovat lepší způsob, jak se vypořádat s opakujícími se úkoly! A také je – je jím automatizace procesů pomocí Automatoru.

Více

Přesuňte soubory z iTunes na Macu

Obsah vaší knihovny iTunes může vyžadovat další úložiště. A protože kapacita úložiště Maců je poměrně omezená, doporučuje se přesunout soubory do externího úložiště a určit jim novou cestu v nativní aplikaci pro přehrávání hudby.

Více

Items 349 to 360 of 585 total

Page