To nejlepší, co můžeš pořídit pro MacBook pod stromeček

Nevíš co koupit? Máme pro tebe tipy na ty nejlepší vánoční dárky v podobě příslušenství pro MacBook.

5 vychytávek z iOS 15, které ti zjednoduší život s iPhonem

Vybrali jsme pro tebe 5 tipů pro iOS 15, které ne každý zná. Přitom ti práci s iPhonem výrazně usnadní. Projdi si článek i s krátkými návody.

Jak se dostat do kondice s Apple Watch

Většina lidí řeší kondici a svou postavu těsně před létem. To už je ale většinou pozdě na to udělat zásadnější změny. Začni včas a vezmi si na pomoc osobního trenéra, který je vždy s tebou –⁠ Apple Watch. Motivuje tě, řekne ti, kdy máš zvolnit, hlídá tvůj tréninkový plán i aerobní aktivitu. Přečti si, jak se dostat do kondice s Apple Watch.

Entry model vs. špičkový stroj. MacBook Air vs. MacBook Pro. Který si vybrat?

V obou se o výkon starají čipy M1, oba využívají Magic klávesnici a hliníkový design. MacBook Pro toho ale logicky nabízí mnohem více. Stojí jeho výbava za výrazně vyšší cenovku? Odpověď najdeš v našem krátkém srovnání.

Nové funkce, lepší zabezpečení. Co je nového v iOS 15

Každoroční update na novou verzi iOS letos přinesl pár větších změn jako například možnost „facetimovat“ s uživateli Androidu a Windows nebo vylepšení umělé inteligence, který rozpozná zvířata, rostliny či text na fotografiích. Přečti si více o iOS 15.

iPad mini series 6 –⁠ co se povedlo, co chybí a kdo by si ho měl koupit

iPad mini je něco mezi tabletem a telefonem a není pro každého. 6. generace nás nadchla svým výkonem, výbavou a konektivitou. Má ale i své mouchy. Ve stručném zhodnocení si přečti, co tenhle tabletový trpaslík dokáže a pro koho je vlastně určený.

Nařachané bestie. I tak by se daly popsat nové MacBooky Pro (2021)

Nové čipy M1 Pro a Max, skvělá konektivita a vylepšení dotažené k dokonalosti. Nové MacBooky Pro se povedly

Jak na nejlepší životnost baterie?

Baterie je součástí každého Apple zařízení a disponuje konkrétní kapacitou. Stejně tak má každá baterie nějakou expiraci, kterou můžeme v relativně velkém měřítku ovlivnit.

Proč bys neměl zavírat otevřené aplikace na iPhonu?

Může se zdát, že zavíráním jednotlivých aplikací provádíme našemu iPhonu službu. Že mu tím šetříme zátěž, ulevujeme baterii a obecně to děláme pro dobro systému. Jenže není to zdaleka tak pravda.

8 tipů, které vylepší tvé fotky iPhonem

iPhony mají každým rokem lepší a lepší fotoaparát a mezi telefony v kvalitě fotografie vládnou. Když se ale naučíš několik chytrých tipů, budeš fotit ještě o něco lépe a snímky do rodinného alba i na Instagram dosáhnou téměř profi úrovně.

Porovnání Apple Watch Series 7 s předchozími modely

Apple představil novou modelovou řadu Watch Series 7. Dočkali jsme se několika nových vylepšení, které vůbec není od věci porovnat s předchozími generacemi.

AirPods-3

AirPods 3 se možná dočkáme ještě letos

Jedním z překvapení na tradiční zářijové představovací akci Applu –⁠ Keynote „California streaming“ –⁠ byla absence nových AirPods. Podle nových informací to ale vypadá, že AirPods 3 přece jen budou k mání ještě na podzim. Jaké budou?

Items 1 to 12 of 607 total

Page