Blog

Jak vytvořit dynamické skupiny v aplikaci Kontakty

Pokud používáte dynamické složky ve Finderu a dynamické playlisty v aplikaci Hudba, budou se vám líbit dynamické skupiny v Kontaktech. Pro dynamické skupiny nastavíte kritéria, která chcete použít, a pak se kontakty, které jim vyhovují, přidají do skupiny automaticky. Pak můžete kontaktovat celou skupinu najednou.

Více

Jak zabránit tomu, aby displej iPhonu měnil automaticky jas

Někteří lidé jsou rádi, že se jas displeje jejich iPhonu se mění v závislosti na jejich okolí, vám to možná nevyhovuje. Automaticky nastavený jas displeje můžete ručně zesvětlit nebo ztmavit, ale toto nastavení můžete vypnout, abyste se o automatické změny nemuseli už nikdy starat.

Více

Jak přizpůsobit gesta pro trackpad a myš vašeho Macu

Pokud patříte k mladší generaci, pravděpodobně si nepamatujete dny před trackpadem (touchpadem). Toto šikovné místo na klávesnici notebooku se objevilo v 90. letech minulého století a postupem času se stalo standardem. Díky trackpadům a gestům lze snadno provádět různé příkazy.

Více

Jak změnit vyzvánění iPhonu na melodii, která se vám líbí

Zatímco většina lidí umí změnit vyzváněcí tón iPhonu, stále existuje spousta těch, kteří na iPhone právě přešli a nevědí, jak na to. Tento krátký návod je určen uživatelům, kteří začali iPhone právě používat a potřebují pomoci s nastavením.

Více

Items 1 to 12 of 574 total

Page