apple watch series 7

Poznejte nejodolnější hodinky v historii Applu

Bez rámečku, odolnější, s více funkcemi. Apple Watch Series 7 se povedly a k dostání budou už na podzim 2021.

iPhone 13 –⁠ ve všech směrech lepší než loni. A také levnější

Stejně jako minulý rok představení novinek Apple proběhlo online. Vrcholem večera bylo vypuštění iPhone 13. Přečtěte si, jak vypadá, co dokáže a kolik bude stát v následujícím reportu z Apple Keynote 2021.

Je to venku! Apple představil iPhone 13, Apple Watch 7, nový iPad mini a nejen to - souhrn

Apple opět překvapil a přišel nejen s novými iPhone 13, ale zároveň s Apple Watch 7 série anebo v neposlední řadě s novinkou v podobě iPad mini. Přečtěte si stručný souhrn novinek z Key Note 2021 s námi.

Proč Apple z MacBooků odstranil svítící logo?

Proč Apple z MacBooků odstranil svítící logo?

Od roku 2015 jsme přišli o jasně zřetelný symbol Apple počítačů a někdo se může ptát - proč?

5G a jeho využitelnost v dnešní době

5G a jeho využitelnost v dnešní době

5G bylo v posledním roce vyzdvihováno jako stěžejní technologický aspekt nových iPhonů 12. Právě proto jsme se na 5G zaměřili a přinášíme ti přehled toho, co od moderní vymoženosti nesoucí název 5G očekávat.

Souhrn toho nejlepšího z WWDC 2021

Souhrn toho nejlepšího z WWDC 2021

Začátkem června jsme se dočkali dalšího WWDC, který byl nabitý širokým spektrem novinek, které se týkaly pouze software.

Nové iPhony jsou tady, tak se pojďme podívat, na co se můžeme těšit

Jak se očekávalo, Apple teď nabízí několik nových produktů, a to ještě zdaleka není pro letošek vše! 13. října byla představena nová generace modelů iPhonů, která opět zanechala své konkurenty daleko za sebou.

Apple Music radio představuje

Apple Music 1 a dvě další nové stanice, Apple Music Hits a Apple Music Country, které přinášejí exkluzivní a originální pořady nejlepších světových moderátorů a umělců.

Apple Music slaví narozeniny, a tak je na 4 měsíce zdarma!

S Apple Music můžeš mít 60 milionů skladeb bez reklam na každém svém chytrém zařízení. Jako nový uživatel je můžeš mít na 4 měsíce zdarma s iSTYLE.

Jak zobrazit hesla k Wi-Fi, ke kterým jste se připojili na iPhonu a iPadu

Hesla, ach ta hesla. Máme jich tolik a na každou maličkost, že se to dá jen těžko uvěřit. Mnoho lidí používá aplikaci pro správu hesel, zatímco jiní zůstávají věrni iCloud Klíčence. Ať už používáte pro správu, ukládání a obnovu hesel jakoukoliv metodu, nepomůže to u sítí Wi-Fi, pokud jste hesla nezapsali.

Klávesové zkratky pro aplikaci TV

Aplikace TV v Macu nabízí skvělou možnost, jak sledovat seriály nebo filmy bez zapnutí televize. A můžete sledovat vše, kdykoliv chcete, bez reklamy, a s tolika přestávkami na popcorn, kolik potřebujete.

Deset skutečně užitečných tipů pro iPhone pro rok 2020

Máme pro vás tipy pro rychlejší a praktičtější používání iPhonu.

Items 1 to 12 of 594 total

Page