Blog

Jak DVD pomalu odcházejí na odpočinek

Ačkoli máme pocit, že jde o dalekou minulost, není to tak dávno, když bylo sledování filmů na DVD filmů trendy. Formát, který vznikl v roce 1995, bude ještě nějakou dobu přítomen, ale jeho budoucnost není růžová.

Více

S Macem na cestách – Než vyrazíte

Chystáte se vydat na úžasnou cestu, kterou jste strašně dlouho plánovali a na kterou jste si šetřili peníze i dovolenou? Pokud se rozhodnete vzít si s sebou svůj Mac, ujistěte se, že děláte vše, co je ve vašich silách, aby byl váš milovaný laptop během cestování v bezpečí. A to zahrnuje i několik přípravných kroků.

Více

GTD a Apple: Osvědčené postupy a triky

Systém Davida Allena nabízí nesčetné množství nástrojů a triků, jak být produktivnější, i když jeho systém neimplementujete jako celek. Podívejme se některé z nich a jak k nim využít zařízení Applu.

Více

Jak používat Apple Pay na webu na Macu

Pomocí Touch ID na MacBooku Air nebo MacBooku Pro, iPhonu nebo Apple Watch můžete bezpečně nakupovat na webu pomocí Apple Pay, nejbezpečnější platební metody!

Více

Jak používat optimalizaci úložného prostoru na Macu

Během používání stolních počítačů a notebooků máme tendenci zaplňovat pevné disky věcmi, které jsme v průběhu let nashromáždili. Optimalizace úložiště vezme soubory, které jste uložili do iCloudu, a pokud je vaše místní úložiště příliš plné, odstraní je z počítače.

Více

Jak sdílet hesla se zařízeními a kontakty pomocí AirDrop

Systémy iOS 12 a MacOS 10.14 Mojave přinesly skvělou novou funkci. Ta vám umožní bezdrátově odesílat hesla k webovým stránkám nebo aplikacím z jednoho iPhonu, iPadu nebo Macu na jiné zařízení v blízkosti. Postará se o to AirDrop, patentovaná funkce Applu pro sdílení souborů.

Více

Jak povolit a používat detekci pádu na Apple Watch

Apple Watch Series 4 přinesly novou funkci detekce pádu, která je automaticky aktivovaná, pokud jste starší 65 let. Pokud upadnete a zůstanete po dobu jedné minuty nehybní nebo nereagujete, hodinky zavolají záchranné služby a pošlou zprávu vašim nouzovým kontaktům, a tak vám potenciálně zachrání život. Přinášíme vám návod, jak funkci detekce pádu na vašich Apple Watch zapnout a používat.

Více

Items 25 to 36 of 407 total

Page