Blog

Jak sloučit složky na Macu

Vytvořili jste někdy složku, zapomněli jste na ni a na jiném místě jste vytvořili další složku se stejným názvem? Možná šlo o pracovní soubory, daňové doklady nebo školní práce. Nyní máte dvě různé složky ve dvou různých umístěních, které mají ale stejný název. Co s tím?

Více

Jak nastavit zoom v Safari na iPhonu, iPadu a Macu

Pokud máte v Safari potíže se čtením textu na určitých webech, můžete upravit velikost písma. Toto řešení však nemusí být dostatečné. Možná, že navštívená webová stránka obsahuje obrázky, které chcete zvětšit, nebo jsou webovky celkově malé.

Více

Skvělý rok 2020: Jak sledovat spánek s iPhonem

Spánek může být jedním z nejdůležitějších faktorů vašeho zdraví a výkonnosti. A máte štěstí, protože iPhone je skvělý nástroj k jeho sledování a zlepšování. Jak vám funkce Večerka a aplikace Zdraví pomohou získat lepší spánek?

Více

Jak požádat o vrácení peněz za aplikaci na Macu

Občas se stane, že aplikace, kterou si zakoupíte a stáhnete do Macu, nefunguje tak, jak jste doufali. Možná neustále padá nebo zkrátka neslouží tak, jak se píše v jejím popisu. Na rozdíl od reklamace v Tescu nemůžete jen tak přijít a dostat peníze automaticky zpět. V případě aplikací musíte o vrácení peněz požádat a doufat, že vám bude vyhověno.

Více

Jak vytvořit prezentaci v aplikaci Fotky na Macu

Nádherné prezentace můžete vytvářet v Keynote, aplikacích třetích stran nebo v samotných Fotkách. Nativní aplikace Applu nabízí flexibilní funkce pro vytvoření prezentace, díky kterým zvládnete vytvořit z vašich fotek během několika minut úžasnou slideshow.

Více

Items 25 to 36 of 576 total

Page