Blog

Jak změnit poznámky na připomínky

Používáte k vytváření seznamů úkolů pro domácnost i práci aplikaci Poznámky? V takovém případě se vám v mnohých situacích může hodit možnost změnit své poznámky nebo jejich části na připomínky.

Více

Podívejte se, co přátelé poslouchají v Apple Music

Jak snadno objevit novou hudbu? Inspirujte se tím, co poslouchají ostatní. A kdo jiný by vás měl nasměrovat na něco, co by se vám mohlo líbit, než vaši kamarádi? S Apple Music můžete snadno zjistit, co vaši přátelé poslouchají, na zařízeních s iOS i na Macu. My vám ukážeme, jak na to.

Více

Jak nastavit a spravovat více podpisů v aplikaci Mail

Je běžné, že lidé mají více než jednu e-mailovou adresu. Můžete mít jednu pro práci, jednu osobní a ještě jednu pro přihlášení k newsletterům. Pokud tedy chcete napsat e-mail z konkrétního účtu nebo odpovědět z jiného, podpisy vám ušetří čas.

Více

Vyhledávejte v Safari ještě chytřeji

Funkce vyhledávání v Safari je mnohem chytřejší, než si většina lidí pravděpodobně uvědomuje, přívlastek inteligentní nezískalo pro nic za nic. Aniž byste museli použít Google nebo jiný vyhledávač, můžete začít psát otázky, jako jsou čísla letů nebo místní počasí, a získávat související návrhy.

Více

Vneste pořádek do svých fotek pomocí klíčových slov

Kolik času věnujete průměrně třídění a organizování svých fotografií? Většina z nás odpoví, že jen velmi málo. A jak snadné je pak pro vás najít určitou fotografii? Odpovědí bude pravděpodobně jen povzdech. Pokud ale věnujete trochu času přidání klíčových slov k fotkám, budete je moci mnohem snadněji uspořádat a pak v nich i vyhledávat.

Více

S Macem na cestách – Tipy pro bezpečné online surfování na cestách

Konečně – po důkladné přípravě a preventivních ochranných opatřeních, po přestupech a bezpečnostních kontrolách na letištích – jste dorazili do cíle. V posledním ze série článků o cestování s Macem najdete několik tipů, jak chránit svá osobní data a bezpečně se připojit k internetu, když jste na cestách.

Více

Jak používat zobrazení dnešního dne a Oznamovací centrum na iPhonu

Když dostanete do rukou svůj první iPhone, zjistíte, že jeho používání je velmi snadné. Plocha je krásně uspořádaná a všechna nastavení najdete bez jakýchkoli problémů. Existuje však několik tipů a triků, které člověk zpravidla neobjeví hned, jako například to, jak efektivně používat zobrazení dnešního dne a Oznamovací centrum.

Více

Zorganizujte si svůj rodinný život

Domácí práce nejsou zábava, ať je vám deset nebo šedesát let. Ale zvláště dětem mohou připadat jako trest. A co kdyby existoval způsob, jak z domácích povinností udělat aspoň trochu legraci?

Více

Tři aplikace pro Mac, které vám pomohou zvýšit produktivitu

Aplikace pro zvýšení produktivity na Macu jsou všude. Je jich tolik, že spoustu potenciálně produktivních hodin můžete promrhat hledáním těch nejlepších. Proto jsou články, jako je tento, tak užitečné. Pomáhají vám rychle identifikovat několik klíčových aplikací, které stojí za zvážení.

Více

Items 25 to 36 of 478 total

Page