Blog

Jak využít na maximum aplikace iWork – Objevte, co dokáží Numbers!

Kancelářský balík Apple iWork obsahuje Pages, Keynote a aplikaci Numbers, která umožňuje vytvářet vizuálně působivé tabulky. Nenechte se oklamat snadno použitelným rozhraním nebo tím, že jsou zdarma – Numbers jsou neuvěřitelně výkonným tabulkovým procesorem, který dokáže více než naplnit všechny vaše potřeby.

Více

Historie klasických iPodů – díl 1.

Byl iPod opravdu nejrevolučnější zařízení v nabídce Applu? Někteří říkají, že ano, další říkají, že ne. Jedna věc je jistá – zařízení, které přežilo téměř dvě desetiletí, je stále populární a nadále se používá.

Více

Několik tipů od National Geographic, které vám pomohou lépe fotit

Během své 130leté historie přinesl časopis National Geographic světu četné legendární fotografie. Proto není divu, že ​​redaktoři cítí za ušlechtilý žánr fotografie určitou odpovědnost. Na webových stránkách magazínu pravidelně zveřejňují tipy a tentokrát tu máme skvěle vyladěnou sbírku.

Více

Jak používat Apple Music na vašem iPhonu

Jakmile si stáhnete aplikaci Apple Music a zaregistrujete se, můžete si v krátkém úvodním nastavení určit, které hudební žánry a umělci se vám líbí a které ne. Po tomto jednoduchém úvodu vás již přivítá obrazovka Pro vás.

Více

Šest aplikací, díky kterým budete produktivnější

Lepší produktivita znamená pracovat chytřeji, ne více. Tato malá změna v přístupu k práci může znamenat velký rozdíl ve vaší celkové pohodě. Podívejme se, jak vám může iPhone pomoci v tomto náročném procesu, na jehož konci mnoho výhod!

Více

Items 37 to 48 of 218 total

Page