Blog

Jak přepnout uživatele v tvOS 13?

Vaše Apple TV získá s tvOS 13, který přijde letos na podzim, vlastní Ovládací centrum. To mimo jiné podporuje více uživatelů a umožňuje vám snadno mezi nimi přepínat.

Více

Sdílení zvuku ze zařízení s iOS 13

Systém iOS 13.1 přinesl docela populární a žádanou funkci – sdílení zvuku. Když chcete poslouchat hudbu s přítelem, nemusíte si už vystačit s jedním sluchátkem. Pokud tedy máte vhodná zařízení pro připojení.

Více

Základy Automatoru – 3 tipy, jak ušetřit čas s Automatorem

Když se jedná o opakující se úkoly, je Automator váš ideální nástroj pro automatizování procesů na Macu. Je výkonný a neuvěřitelně všestranný, ale přesto se snadno používá. Podívejme se, jak vám může Automator pomoct ušetřit čas a zvýšit produktivitu.

Více

Nová aplikace Aktivita: Objevte trendy aktivity

Systém iOS 13 byl skvělou zprávou pro každého fanouška zdravého životního stylu díky zcela přepracované aplikaci Zdraví. Aplikace Aktivita ruku v ruce se Zdravím shromažďuje velmi zajímavá data a nyní je prezentuje v ještě sofistikovanější a praktičtější formě, aby vám pomohla se dostat do formy. Na čem vývojáři Applu pracovali?

Více

Apple vydal tvOS 13

I když se Apple TV nedočkala výrazných změn, nejlepší zprávou jsou očekávané nové služby. Kromě nich získal tvOS 13 několik nových uživatelsky příjemných funkcí a vylepšený design.

Více

Dorazil iPadOS 13.1!

Právě došlo k velkému rozdělení. iPady, na kterých doteď běžel iOS, budou mít od nynějška vlastní, i když velmi podobný operační systém.

Více

iOS 13.1 byl spuštěn

Po oficiálním vydání nového mobilního operačního systému z minulého týdne přišel Apple s první aktualizací iOS 13, včetně všech funkcí, které z něj byly vynechány.

Více

Items 37 to 48 of 326 total

Page