Blog

Aplikace, které vám pomohou dodržet novoroční předsevzetí

Dát si novoroční předsevzetí je pěkné, ještě hezčí je dlouhodobě je dodržet. Ačkoli každý má své vlastní osvědčené postupy, co může být lepší pomoc než zařízení, které je vždy ve vaší kapse? Zde je několik aplikací, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Více

Nejlepší mobilní hry roku 2019

Doufáme, že vám svátky přinesly kromě radosti a štěstí také nějaký volný čas. A to je skvělá příležitost se ohlédnout za nejlepšími letošními mobilními hrami. Při které si odpočinete vy?

Více

Vychutnejte si nádhernou předpověď počasí s Today Weather

S Today Weather, nádherně navrženou aplikací pro počasí, která se vyznačuje elegantním designem a přístupným rozhraním a plně využívá krásný OLED displej vašeho iPhonu, získáte zdarma nejpřesnější předpovědi počasí po celém světě.

Více

Jak aktualizovat software přímo na Apple Watch

Dříve jste pro aktualizaci watchOS vašich Apple Watch potřebovali iPhone a aplikaci Watch. Ale s nejnovějším watchOS 6 je nyní možné aktualizovat software přímo na Apple Watch, bez použití iPhonu.

Více

První krůčky s Macem

Přechod z Windows na Mac není tak děsivý, jak si možná myslíte. Jak funguje Finder, jaké možnosti zabezpečení nabízí macOS a co nainstalovat jako první? Zde je vše, co by se mohlo hodit pro ty, kteří pod stromeček dostali Mac.

Více

Nejlepší zimní pozadí na svátky

Vánoce jsou za rohem! Je tu poslední pracovní den před začátkem svátků a my vám přinášíme úžasná pozadí pro vaše iPhony pro zimní sezónu.

Více

Items 37 to 48 of 478 total

Page