Blog

Jak používat Kalkulačku na Apple Watch

Za aplikací Kalkulačka je záhadný příběh. Od nepaměti je součástí systémů iOS a macOS, na iPadech a Apple Watch však toto nativní řešení chybělo. Naštěstí s watchOS 6 dorazila Kalkulačka do inteligentních hodinek Applu, zatímco na iPadech stále není...

Více

Apple představil projekt Catalyst

Zatímco při spuštění nového systému macOS Catalina se hovořilo zejména o službách jako Sidecar nebo Apple Arcade, technologie Catalyst zůstala ve stínu. Je to však opravdu důležitá novinka.

Více

Večerka v iOS 13 vám pomůže lépe spát a snadněji se probouzet

Dělá vám potíže nastavit si a dodržovat vhodný spánkový režim? Pomoci vám může funkce Večerka v iOS 13. Připomene vám, kdy jít na kutě, nedovolí, aby váš klidný spánek rušila oznámení, a také vám řekne, kdy je nejvhodnější čas vstávat, abyste se cítili svěží a připravení na další den.

Více

Jak nastavit Rodinné sdílení

Nativní možnost Rodinného sdílení je součástí ekosystému Applu od iOS 8. Umožňuje vám sdílet se svými přáteli a rodinou veškerou zakoupenou hudbu, knihy, filmy nebo aplikace.

Více

Šetřete čas s gesty produktivity v systému iPadOS

S příchodem iPadOSu získaly tablety Applu místo rozšířené verze iOS vyhrazený operační systém. Tato aktualizace znamená i nové funkce a gesta pro větší produktivitu, díky čemuž je používání iPadu ještě pohodlnější.

Více

Items 13 to 24 of 326 total

Page