Blog

Jak používat nového správce stahování v Safari v iOS

Pokud máte Mac a používáte Safari, pravděpodobně víte o správci stahování vše potřebné. Ale pro ty, kteří používají od Applu pouze mobilní zařízení, jako jsou iPhone nebo iPad, je správce stahování v iOS 13 a iPadOS novinkou.

Více

S Macem na cestách – Proč zapnout šifrování pomocí FileVaultu?

Chystáte se vyrazit na kratší nebo delší cestu se svým Macem a začínáte s přípravami? Pokud jde o software, existuje řada kroků, které vám umožní cestovat s vaším oblíbeným zařízením bezpečně. Mimo jiné můžete zvážit šifrování startovacího disku Macu pomocí FileVaultu. Ptáte se proč?

Více

Jste závislí na svém mobilním telefonu?

O nebezpečí spojené s užíváním vašeho mobilního telefonu při řízení se velmi často diskutuje. Chodci s telefonem v ruce jsou zmiňováni méně často, přestože jsou ohroženi, ale jiným způsobem. Podle odborníků je vždy nejlepší ukazatelem závislosti, pokud svůj telefon neodložíte.

Více

Jak rozumět přehledům Času u obrazovky na Macu

Pokud jste na Macu nastavili Čas u obrazovky pro sebe nebo pro děti, pravděpodobně jste využili možností nastavit limity aplikací, naplánovat klidový čas, omezit obsah a soukromí nebo všechny tři možnosti. Další důležitou součástí funkce Čas u obrazovky jsou přehledy.

Více

Jak používat Finder místo iTunes na Macu

Pokud jste svůj Mac aktualizovali na macOS Catalina, určitě jste zaregistrovali, že chybí jedna aplikace: iTunes. Nebylo to žádné překvapení – o tom, že iTunes přestane existovat, se psalo už dlouho. Ale nyní, když je opravdu pryč, budete muset svá zařízení spravovat jinak.

Více

Items 13 to 24 of 407 total

Page