Blog

Oslavte 5. světový den emoji

Světový den emoji ustanovil zakladatel Emojipedie Jeremy Burge v roce 2014. Emojipedia je správcem tohoto globálního svátku a má na starosti i webové stránky.

Více

Už žádné ztracené karty!

V App Store je mnoho aplikací kompatibilních s aplikací Wallet, ale do Wallet nemůžete přidávat karty. Nebo můžete? Podívejme se!

Více

Co je nového, Siri?

Digitální osobní asistentka Siri je inteligentní duší zařízení Applu, hluboce integrovanou do systémů iOS, iPadOS, macOS, watchOS a tvOS.

Více

Reklamy Applu v minulém století – 70. a 80. léta

Kromě legendárních produktů je Apple také známý svým kreativním, vtipným a jedinečným reklamním stylem. Reklamy, videa prezentující nové produkty a marketingové filmy Applu mají častokrát skvělý ohlas a sbírají různá ocenění. Pohled do reklamní minulosti Applu odhalí mnoho zajímavých témat a jejich vývoj v průběhu historie společnosti.

Více

Vydejte se na výlet s iPhonem

iPhone je vždy na vaší straně, když prozkoumáváte město, ale může být vaším společníkem také na cestách po přírodě. Podívejme se na aplikace, které oceníte, když rádi trávíte čas venku.

Více

Co všechno dovede aplikace Fotky v iOS

Každý majitel iPhonu nebo iPadu ví, že aplikace Fotky v iOS dovede víc, než se jeví na první pohled. Pod jednoduchým a minimalistickým povrchem se skrývá úžasná škála inteligentních funkcí pro vyhledávání, úpravy a sdílení vašich nejlepších snímků. Pojďme se podívat, co všechno Fotky dokážou!

Více

Items 49 to 60 of 218 total

Page