Blog

Jak aktivovat tmavý režim na iOS zařízeních

Tmavý režim se konečně dostal do iPhonu a iPadu s novými operačními systémy iOS 13 a iPadOS. Když jej zapnete, systémové aplikace a prvky rozhraní vašeho zařízení, například oznámení a widgety, získají tmavší odstín od tmavě šedé po černou.

Více

Kalendář 101 – Vše o vytváření a úpravách událostí

Nativní Kalendář je skvělá kalendářová aplikace, kterou najdete nainstalovanou na všech zařízeních Applu. Díky příjemnému vzhledu a snadno použitelnému rozhraní je to perfektní způsob, jak si uspořádat všechny své události a schůzky, kamkoli jdete.

Více

Co je nového v aplikaci Fotky pro iPhone

Aplikace Fotky je jednou z nejdůležitějších aplikací pro iPhone a iPad. Obsahuje všechny fotky, které jste pořídili, a nabízí nástroje pro úpravy, které tyto fotografie ještě vylepší.

Více

Dorazil watchOS 6!

Společně s iOS 13 uvedl Apple watchOS 6, nový operační systém pro Apple Watch Series 3, 4 a 5.

Více

Vyšel iOS 13 a můžete jej stáhnout!

Přišel den, na který čekáme od letošní vývojářské konference WWDC. Konečně vyšla nejnovější verze mobilního operačního systému Applu. Po několika beta verzích si všichni uživatelé mohou oficiální verzi stáhnout do svých iPhonů.

Více

Jak zjistit úroveň nabití baterie u připojených zařízení Bluetooth

Používáte-li s vaším Macbookem zařízení připojená přes Bluetooth, jako je třeba klávesnice a myš, je důležité sledovat stav jejich baterie. A pro uživatele iMacu je to dokonce nezbytné. Není nic horšího než mít vybitou baterii, když jste uprostřed zásadní práce na vašem počítači.

Více

Items 49 to 60 of 326 total

Page