Blog

Jak Apple změnil náš svět: Revoluční zařízení

Apple vytvořil první, nejlepší a nejbarevnější osobní počítače na světě. Transformoval však i další oblasti digitálního světa, od tiskáren až po telefony. Pojďme se podívat na některá zařízení, která byla zásadní pro moderní civilizaci.

Více

S Macem na cestách – Chraňte své digitální soukromí na hranicích

Ať už cestujete do zámoří na služební cestu, nebo si jen užíváte dovolenou, pokud si s sebou berete také svůj Mac, musíte vzít v úvahu, že obsahuje cenné osobní a možná i obchodní informace, které nechcete sdílet jen tak s leckým. Bezpečnostní zaměstnanci letiště mohou požadovat přístup k vašemu zařízení, proto máme pro vás návod, jak svůj počítač připravit tak, aby to neohrozilo vaše soukromí.

Více

iPhone 11 – perfektní společník pro jízdu na kole

Fotoaparát, GPS, peněženka, MP3 přehrávač a samozřejmě telefon – vše v jednom zařízení. Otestovali jsme, co všechno lze během jednoho dne dělat, pokud máte s sebou pouze chytrý telefon. Tentokrát jsme si za společníka zvolili iPhone 11.

Více

Jak používat funkci Vše zapnuto na Apple Watch Series 5

Jednou z hlavních nových funkcí Apple Watch Series 5 je displej Vždy zapnuto. Tato funkce je ve výchozím nastavení zapnutá a může být v různých scénářích velmi užitečná. Stále však existují důvody, proč ji deaktivovat nebo přizpůsobit. Přečtěte si několik tipů, jak používat displej Vždy zapnuto u Apple Watch Series 5 a jak jej také vypnout.

Více

Items 49 to 60 of 478 total

Page