Blog

Pište své oblíbené emoji rychleji díky klávesovým zkratkám

Stále zápasíte při komunikaci na svém iPhonu nebo iPadu s používáním rozkošných digitálních symbolů zvaných emoji? Potom jste na správném místě. V tomto článku se dozvíte, jak můžete v iOS pomocí klávesových zkratek rychle a rychleji napsat své oblíbené emoji.

Více

Rychlá zkratka, která ztlumí veškerý zvuk v režimu Nerušit

Režim Nerušit, který je součástí iOS, je skvělá a nepochybně praktická funkce. Ztlumí všechna příchozí upozornění a zamezí, aby vás něco nebo někdo rušil. Co ale v případě, že omylem kliknete na odkaz na YouTube? Náhlý zvuk jistě probudí vašeho partnera.

Více

Jak posílat zprávy Digital Touch z iPhonu

Digital Touch – možnost posílat kresby, klepnutí nebo srdeční tep – byla jednou z prvních funkcí Apple Watch. Tyto komunikační metody se staly tak populární, že Apple rozšířil jejich podporu a jsou teď snadno dostupné i na vašem iPhonu a iPadu.

Více

Jak komprimovat soubory na Macu

Komprimované soubory zabírají na pevném disku vašeho Macu méně místa než jednotlivé nekomprimované soubory, takže komprimování je užitečná technika, kterou se vyplatí si osvojit. Když nemáte dostatek místa na disku nebo posíláte někomu soubor přes internet, každý bajt se počítá. Aby nebyl problém uchovat si volné místo na disku, má Mac vestavěnou funkci komprimování souborů.

Více

Jak používat asistovaný přístup na iOS zařízeních

Ať už pracujete pro firmu, která chce používat iPady k zobrazování informací, nebo chcete, aby se vaše dítě soustředilo na domácí úkol, pomocí funkce Asistovaný přístup můžete zamknout obrazovku na jedné konkrétní aplikaci.

Více

Jak zobrazit metadata svých fotografií v iOS 13 a iPadOS

Kdykoli něco vyfotíte telefonem, děje se v něm mnohem víc než jenom stisknutí spouště a použití filtrů. Váš iPhone (a v podstatě každý fotoaparát) nezaznamenává jenom fotky, ale také spoustu různých souvisejících informací.

Více

Items 49 to 60 of 576 total

Page