Blog

Jak na Macu zabránit automatickému spouštění aplikací po startu

Existuje několik aplikací, které chcete spustit automaticky při každém startu nebo přihlášení k Macu. Například, pokud na Macu pracujete, chcete, aby se hned otevřel Slack a vy mohli ihned komunikovat s kolegy. Pokud se však spouštějí aplikace, které nepotřebujete, existuje několik způsobů, jak to změnit.

Více

Jak efektivněji využívat Launchpad na Macu

Plocha Macu vám může připomenout domovskou obrazovku vašeho iPhonu nebo iPadu, všechny aplikace jsou elegantně vyrovnané do mřížky. Když stáhnete aplikaci z App Store, objeví se přímo na Launchpadu a odtud s ní můžete dál pracovat.

Více

Kalendář 101 – Možnosti sdílení v Kalendáři pro iOS

Aplikace Kalendář pro iOS je nejlepším místem pro organizování vašich schůzek, plánovaní akcí a cvičení se v dochvilnosti. Při spolupráci s dalšími lidmi se vám určitě budou hodit možnosti sdílení, ať už se jedná o jednotlivé události, nebo o celé kalendáře.

Více

Co je nového v přepracované aplikaci Mapy v iOS 13

Existuje mnoho důvodů, proč je iOS 13 skvělou aktualizací, a jedním z nich je také vylepšená mapová služba Applu. Úplně přepracovaná aplikace Mapy je vybavena inteligentními funkcemi, díky nimž se rychle a snadno dostanete do cíle a ze své destinace získáte maximum.

Více

Items 61 to 72 of 363 total

Page