Blog

Jak posílat zprávy Digital Touch z iPhonu

Digital Touch – možnost posílat kresby, klepnutí nebo srdeční tep – byla jednou z prvních funkcí Apple Watch. Tyto komunikační metody se staly tak populární, že Apple rozšířil jejich podporu a jsou teď snadno dostupné i na vašem iPhonu a iPadu.

Více

Jak komprimovat soubory na Macu

Komprimované soubory zabírají na pevném disku vašeho Macu méně místa než jednotlivé nekomprimované soubory, takže komprimování je užitečná technika, kterou se vyplatí si osvojit. Když nemáte dostatek místa na disku nebo posíláte někomu soubor přes internet, každý bajt se počítá. Aby nebyl problém uchovat si volné místo na disku, má Mac vestavěnou funkci komprimování souborů.

Více

Jak používat asistovaný přístup na iOS zařízeních

Ať už pracujete pro firmu, která chce používat iPady k zobrazování informací, nebo chcete, aby se vaše dítě soustředilo na domácí úkol, pomocí funkce Asistovaný přístup můžete zamknout obrazovku na jedné konkrétní aplikaci.

Více

Jak zobrazit metadata svých fotografií v iOS 13 a iPadOS

Kdykoli něco vyfotíte telefonem, děje se v něm mnohem víc než jenom stisknutí spouště a použití filtrů. Váš iPhone (a v podstatě každý fotoaparát) nezaznamenává jenom fotky, ale také spoustu různých souvisejících informací.

Více

Funkce Lidé – Skvělý a snadný způsob, jak třídit fotky na iPhonu a iPadu

Jedním z nejpohodlnějších způsobů, jak si zorganizovat fotky na svém zařízení, je nechat zařízení udělat to za vás. Nebo přesněji algoritmy umělé inteligence, které jsou součástí operačního systému. Využijte tuto skvělou možnost a nechte svůj iPhone nebo iPad roztřídit fotografie podle vašich nejoblíbenějších námětů – lidí, se kterými rádi trávíte čas.

Více

Items 61 to 72 of 585 total

Page