Blog

Zaveďte si systém řízení času GTD s Applem

Pokud již bilancujete letošní rok a plánujete nový, možná se chystáte i analyzovat své nástroje pro organizaci času. Pokud si chcete vytvořit co nejjednodušší a co možná efektivní možný postup, máme pro vás řešení. Systém Mít vše hotovo (Getting Things Done, GTD), s nativními aplikacemi Apple. Máte zájem?

Více

Sbohem, Dashboarde!

Dashboard, představený v OS X Tiger v roce 2005, je, nebo spíše byl, pohodlnou sbírkou widgetů od nalepovacích poznámek a předpovědi počasí až po hodiny a kalkulačku. Mladší uživatelé možná Dashboard ani neznají, protože od OS X Yosemite byl ve výchozím na stavení vypnutý a skrytý. Po čtrnácti letech existence v desktopovém operačním systému znamená macOS Catalina pro Dashboard definitivní konec. Bude někomu chybět?

Více

Jak používat aplikaci Měření na iPhonu

Stěhujete se do nového prostoru a nevíte, jestli se tam vejde váš starý pracovní stůl? Většina lidí vám navrhne, abyste stůl změřili klasickým svinovacím metrem, ale s iOS nepotřebujete ani ten!

Více

Apple vydal 16palcový MacBook

Největší a nejvýkonnější člen rodiny MacBook Pro nás ohromil svými úžasnými specifikacemi. Skvělý displej, šest reproduktorů, 8jádrový procesor a nová klávesnice.

Více

Jak změnit velikost ikon na iPadu

Redesignováná plocha v iPadOS vypadá skvěle a výborně se na ní pracuje. Navíc si můžete vybrat, zda chcete mít na ní větší ikony s větším odstupem nebo menší, aby se jich na plochu vešlo více.

Více

Siri může automaticky přečíst vaše zprávy do sluchátek

V systému iOS 13 může osobní asistentka Applu číst příchozí oznámení z aplikací pro zasílání zpráv přímo do vašich uší, když nemáte telefon po ruce. Tato funkce nefunguje na původních AirPodech, ale pokud máte model druhé generace, budete ji mít k dispozici.

Více

Upravte viditelnost vašeho AirDropu prostřednictvím Ovládacího centra

Ovládací centrum iOS vám poskytuje okamžitý přístup ke zkratkám pro často prováděné činnosti, Jde například odpojení od sítě Wi-Fi nebo zapnutí nebo vypnutí Bluetooth. Většina ovládacích prvků je viditelná okamžitě, ale některé z nich objevíte až na druhý pohled, jako třeba možnosti příjmu AirDrop.

Více

Items 109 to 120 of 478 total

Page