Jak nastavit a používat Domácí sdílení v macOS Catalina

Hledáte jednoduchý a pohodlný způsob, jak doma sdílet hudbu, filmy a další média? Funkce iTunes, která vám umožňovala streamovat vaši mediální knihovnu do jiných zařízení v domácí síti, ať už do iPhonu, iPadu, jiného počítače, nebo do Apple TV, je i nadále přítomna v macOS Catalina, ale postup je trochu jiný. Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste Domácí sdílení mohli nastavit, zapnout a spokojeně používat.

10 + 1 triků v Safari využívajících haptický dotyk

Už dříve jsme probrali základy funkce haptický dotyk, která vám pomůže získat přístup k mnoha různým funkcím pouhým dotykem. Teď se podíváme, jak haptický dotyk použít v Safari.

Sdílení obrazovky ve Zprávách usnadní technickou podporu

Zprávy v Macu fungují podobně jako jejich sourozenecká aplikace pro iPhone a iPad, umožňuje vám zůstat v kontaktu s přáteli a rodinou prostřednictvím standardních textových zpráv nebo iMessage. Ale aplikace pro Mac nabízí i jednu funkci navíc: můžete sdílet svou obrazovku nebo zobrazit obrazovku jiných uživatelů Macu.

Jak archivovat zprávy pro maximální bezpečnost

Přestože iCloud a další úložné služby jsou skvělé pro ukládání dat a osobních údajů, není vždy snadné rozhodnout, která data chcete uložit.

Nový Mac Pro a Pro Display XDR jsou v prodeji v iSTYLE!

Čekání je u konce, nové Mac Pro a Pro Display XDR si můžete nakonfigurovat dle libosti a koupit v iSTYLE. Podívejme se, jaké možnosti tyto nové produkty nabízejí!

Sedm způsobů, jak zjistit sériové číslo a IMEI vašeho iPhonu

U vašeho iPhonu si pravděpodobně pamatujete pouze dvě čísla: své telefonní číslo a přístupový kód. Tento článek se však týká dvou další, ale stejně užitečných čísel, které s největší pravděpodobností nazpaměť neznáte: IMEI a sériové číslo.

Používejte dynamické anotace v Pages na iPhonu a iPadu

Anotování dokumentů v digitální podobě může být někdy složité. Častokrát se stane, že na stránce uděláte změny, ale anotace se odpojí a musíte je pak přesunout znovu na místo. Aby těmto problémům předešel, představil Apple v Pages v iOS dynamické anotace.

Jak ručně nastavit čas na Apple Watch

Nastavení času na Apple Watch není něco, čím byste se museli běžně zabývat.

Zálohujte fotografie a videa pomocí funkce iCloud Fotky v macOS Catalina

Fotografie a videa patří mezi nejcennější digitální data, která nikdo nechce ztratit. Proto aplikace Fotky v macOS Catalina nabízí integrovanou službu pro zálohování vaší knihovny fotografií. iCloud Fotky představují nejjednodušší způsob, jak spravovat svou osobní knihovnu fotografií.

Odvětví mobilních aplikací neustále roste

Analytická společnost App Annie vydala svou výroční statistiku The State of Mobile, která přináší rozsáhlý přehled o současném stavu trhu aplikací. Růst v roce 2019 byl výrazný zejména v oblastech, jako je počet stažení, čas strávený v aplikacích a peníze, které jsme za ně utratili.

Kolik času zabere vývoj revolučního zařízení?

Odpověď je jednoduchá: méně než rok. Tolik času alespoň potřeboval Apple v roce 2001, aby od nuly vytvořil jedno z nejúspěšnějších zařízení všech dob, iPod.

Vše, co potřebujete vědět o nastavení a používání Siri na Macu

Hey Siri, co všechno dokážeš na Macu? Hodně! Siri pro vás může na vašem Macu udělat spoustu věcí. Díky tomu, že jde do systému ještě hlouběji než na iPhonu anebo iPadu, kromě obvyklých úkolů digitální asistentky zvládne také vyhledávat soubory, zjistit a měnit nastavení systému a mnoho dalších užitečných úkonů.

Items 109 to 120 of 587 total

Page