Blog

Šifrování e-mailů na počítačích Mac

Odesílání a přijímání šifrovaných a podepsaných e-mailů na počítačích Mac je překvapivě snadné. E-mailový klient, který je dodáván s macOS, má totiž schopnost šifrování již integrovanou. Pojďme se podívat, jak ji nastavit a používat.

Více

Používejte svůj iPhone bezpečně

Pro mnoho uživatelů iPhonu není bezpečnost zásadní téma. Všechna zařízení s iOS jsou součástí uzavřeného ekosystému Applu, což usnadňuje ochranu před viry a malwarem. Ale nikdy si nemůžete být stoprocentně jistí a, jak se říká, opatrnosti nikdy nezbývá. Začněte s těmito pěti nastaveními, aby byl váš iPhone bezpečnější.

Více

Jak posílat šifrované e-maily na iPhonu nebo iPadu

Hledáte další úroveň zabezpečení pro e-mailovou korespondenci, aniž byste museli změnit poskytovatele e-mailu? Použijte šifrování S/MIME integrované v nativní aplikaci Mail. Odesílání šifrovaných e-mailů z iPhonu nebo iPadu není tak složité, jak si možná myslíte.

Více

Jak probíhá nabíjení AirPods?

Jak dlouho vlastně trvá, než se druhá generace AirPods nabije od 0 do 100 %? V jakém pořadí se zařízení nabíjejí? Kolik energie spotřebují? Díky nadšenému uživateli už máme odpovědi.

Více

Používejte svůj iPhone bezpečně – E-mail a zprávy

iPhony mají pověst velmi bezpečného, ​​podle některých úřadů dokonce i „příliš bezpečného“ zařízení. Nenechte se však ukolébat a nezačněte se chovat neopatrně, protože používání iPhonu nemusí nutně zaručit nezranitelnost. Následující tipy vám ukáží, jak iPhone používat pro bezpečné odesílání e-mailů a zpráv.

Více

Uchovejte své vzpomínky a začnete si vést deník

Umění deníků zažívá velkou renesanci, knihy vyzvihují výhody zaznamenávání myšlenek a nápadů, obchody přetékají ručně dělanými zápisníky pro psaní deníkových záznamů. Pokud ale chcete začít jednoduše a bez velké investice zachytit nejdůležitější okamžiky svého života jednoduše, stačí si stáhnout aplikaci. Ta vám připomene, že je čas na deník, a dokonce vám nabídne nápovědu, co si do něj napsat! Sestavili jsme seznam nejvíce doporučených deníkových aplikací pro iOS a podrobně jsme se podívali na jednu z nejpopulárnějších.

Více

Největší fanoušci iPadu jsou vaši prarodiče

Apple propagoval iPad jako alternativu počítačů už celá léta, nicméně mezi zákazníky je to stále otázka k diskusi. Přesto existuje jedna skupina, pro kterou je tablet rozhodně tou nejlepší volbou: prarodiče.

Více

Nenechte se rozptylovat – Zjednodušte svůj Dock, Menu bar a aplikace

Vytvoření klidného pracovního prostředí je klíčové pro to, abyste mohli soustředěně pracovat. Váš Mac jako primární pracovní nástroj si zaslouží zvláštní péči a pozornost. Dokonce i nastavení Docku, Menu bar a aplikací lze zefektivnit tak, aby vás podpořily ve vašem pracovním procesu. Kromě toho, že si uklidíte desktop, vám i tyto malé změny mohou pomoci dostat produktivitu na další úroveň.

Více

Items 109 to 120 of 218 total

Page