Blog

Kalendář 101 – Možnosti sdílení v Kalendáři pro iOS

Aplikace Kalendář pro iOS je nejlepším místem pro organizování vašich schůzek, plánovaní akcí a cvičení se v dochvilnosti. Při spolupráci s dalšími lidmi se vám určitě budou hodit možnosti sdílení, ať už se jedná o jednotlivé události, nebo o celé kalendáře.

Více

Co je nového v přepracované aplikaci Mapy v iOS 13

Existuje mnoho důvodů, proč je iOS 13 skvělou aktualizací, a jedním z nich je také vylepšená mapová služba Applu. Úplně přepracovaná aplikace Mapy je vybavena inteligentními funkcemi, díky nimž se rychle a snadno dostanete do cíle a ze své destinace získáte maximum.

Více

Jak přepnout uživatele v tvOS 13?

Vaše Apple TV získá s tvOS 13, který přijde letos na podzim, vlastní Ovládací centrum. To mimo jiné podporuje více uživatelů a umožňuje vám snadno mezi nimi přepínat.

Více

Sdílení zvuku ze zařízení s iOS 13

Systém iOS 13.1 přinesl docela populární a žádanou funkci – sdílení zvuku. Když chcete poslouchat hudbu s přítelem, nemusíte si už vystačit s jedním sluchátkem. Pokud tedy máte vhodná zařízení pro připojení.

Více

Základy Automatoru – 3 tipy, jak ušetřit čas s Automatorem

Když se jedná o opakující se úkoly, je Automator váš ideální nástroj pro automatizování procesů na Macu. Je výkonný a neuvěřitelně všestranný, ale přesto se snadno používá. Podívejme se, jak vám může Automator pomoct ušetřit čas a zvýšit produktivitu.

Více

Items 109 to 120 of 407 total

Page