Blog

Vše, co potřebujete vědět o nastavení a používání Siri na Macu

Hey Siri, co všechno dokážeš na Macu? Hodně! Siri pro vás může na vašem Macu udělat spoustu věcí. Díky tomu, že jde do systému ještě hlouběji než na iPhonu anebo iPadu, kromě obvyklých úkolů digitální asistentky zvládne také vyhledávat soubory, zjistit a měnit nastavení systému a mnoho dalších užitečných úkonů.

Více

Skvělý rok 2020: Aplikace pro psaní deníků

Pokud dodržujete svá novoroční předsevzetí, pravděpodobně časem dojdete do fáze, kdy ztrácíte motivaci a zápasíte s dalšími problémy. Vypište se ze svých emocí a sledujte, jak se měníte!

Více

Jak přizpůsobit plochu na Apple TV

Stejně jako u všech ostatních zařízení Apple i na Apple TV si můžete přizpůsobit plochu a rozhodnout se, které aplikace se zde budou zobrazovat a jak.

Více

Jak spravovat obsah v aplikaci Apple TV na Macu

Se spuštěním prémiové streamovací služby Applu se součástí macOS stala aplikace Apple TV, která byla nejdřív k dispozici jenom pro Apple TV a iOS. Po ukončení iTunes byla v macOS Catalina v rámci aplikace Apple TV zcela propracována i správa veškerého zakoupeného a staženého obsahu.

Více

Spravujte skupinové konverzace v iMessage

Plánujete párty? Jste v kontaktu s přáteli ze školy? Vedete týmový projekt v práci? Často potřebujeme způsob, jak komunikovat s mnoha lidmi najednou. Naštěstí nám to umožňuje skupinový chat iMessage.

Více

Jak nejefektivněji používat haptický dotek

Díky haptickému doteku je vícedotykové ovládání ještě všestrannější – můžete jej využívat každý den k mnoha různým účelům. Od představení haptického doteku v rámci iOS 13 počet dostupných funkcí neustále roste.

Více

Začněte nový rok s novou tapetou na telefonu

Nový rok, nové já... Proč ne Nový rok, nová tapeta? Pokud už nemůžete ani vidět třpytivá vánoční světýlka nebo chcete-li vyzkoušet něco nového, tato jednoduchá geometrická pozadí jsou přesně podle našeho vkusu. Budou se líbit i vám?

Více

Jednoduše dýchejte!

Připomínají vám neustále Apple Watch, abyste provedli denní relaxační cvičení aplikace Dýchání? Pravděpodobně ne, protože většina z nás tato opakovaná oznámení nezapne. K čemu se hodí? Zkrátka se jednoduše budete soustředit na dýchání…

Více

Items 109 to 120 of 576 total

Page