Tady najdeš stojánky pro tvůj MacBook

Vyber si z naší široké nabídky vysoce kvalitních a ověřených produktů. Naše nabídka kvalitního příslušenství pro MacBook je připravena uspokojit všechny tvé potřeby.

Více 

Jak se v produktech vyznat?

Stojánky pro MacBooky nejenže pomáhají zlepšit ergonomii práce (tedy pohodlí a správný úhel pohledu), ale také často zvyšují efektivitu chlazení a mohou šetřit místo na pracovní ploše.

  • Pevné stojánky - Tyto jsou ideální pro pracovní stoly, kde plánuješ nechávat svůj MacBook trvale. Poskytují stabilní podporu a často mají gumové nebo antiskluzové podložky.
  • Skládací stojánky - Pokud často cestuješ nebo potřebuješ stojánek na cesty, skládací stojánky jsou lehké a kompaktní, takže je můžeš snadno vložit do tašky.
  • Vertikální stojánky - Určené pro ty, kteří používají externí monitor a klávesnici. Tento stojánek udržuje MacBook ve svislé poloze a šetří místo.

A podle čeho vybírat?

  • Materiál - Hledej kvalitní materiály, jako je hliník, který je odolný a zároveň lehký.
  • Stabilita - Aby tvoje zařízení bylo v bezpečí, vybírej stojánky s dobrým základem a antiskluzovými podložkami.
  • Nastavitelnost - Pokud plánuješ měnit úhel svého MacBooku, vyber si stojánek, který to umožňuje.
  • Kompatibilita - Ujisti se, že stojánek, který si vybereš, je kompatibilní s velikostí a modelem tvého MacBooku.
Mohlo by se hodit:

Porovnej modely Mac >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >


Jsme iSTYLE. Přední dodavatel Apple produktů v České republice.

Nabízíme ti ten nejširší sortiment iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, ale i stejně tak bohatou nabídku příslušenství, ze které si zaručeně vybereš.

Jako první jsme dosáhli prestižního statusu Apple Premium Partner a kromě toho poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže se na nás můžeš spolehnout kdykoli a s čímkoli.

Nabízíme také několik úžasných služeb. Například výkup starších zařízení, ať už online nebo přímo v našich prodejnách. Jednoduše tak můžeš mít stále ty nejnovější produkty za výhodnou cenu. Nabízíme i věrnostní program, který ti za každý nákup vrátí až 5 % na tvůj iSTYLE účet. Tyto body můžeš pohodlně využít jako slevu na další nákupy.

Také se u nás se můžeš těšit na výhodné splátkové programy šité na míru přesně pro tebe. Ať už potřebuješ nový iPad pro práci, Mac pro kreativní projekty nebo iPhone pro každodenní komunikaci, z naší nabídky financování si vybere každý.

S námi máš jistotu rychlého doručení a skvělého zákaznického servisu. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli najít perfektní produkty a služby, které odpovídají přesně tvým přáním. Navíc naše služby nekončí prodejem. Nabízíme pojištění a prodlouženou záruku až na 2 roky, takže můžeš v klidu fungovat tak, jak máš ve zvyku.

 

Procházet kategorie