Tady najdeš čistící prostředky na displej pro tvůj MacBook

Vyber si z naší široké nabídky vysoce kvalitních a ověřených produktů. Naše nabídka kvalitního příslušenství pro MacBook je připravena uspokojit všechny tvé potřeby.

Více 

Jak se v produktech vyznat?

Pokud hledáš čisticí prostředek na displej svého MacBooku, jsi na správném místě. Displeje MacBooků, stejně jako většina moderních displejů, vyžadují jemný přístup. Tady máš několik tipů a možností, jak vybrat ten pravý čisticí prostředek.

  • Mikrovláknový hadřík. Toto je základ. Ideální pro odstranění prachu, otisků prstů a dalších drobných nečistot. Vždy si vyber hadřík, který je speciálně určený pro čištění elektroniky. Je jemný a nepoškrábe tvůj displej.
  • Whoosh! Screen Cleaner je populární značka čisticích prostředků, speciálně navržená pro čištění obrazovek. Whoosh! je formulován bez alkoholu, amoniaku a silných chemikálií, což znamená, že je vhodný a bezpečný pro čištění displejů elektroniky, včetně MacBooků.

A jak MacBook správně čistit?

  • 1. Vypni MacBook a odpoj ho od napájení.
  • 2. Nanes malé množství čisticího roztoku na mikrovláknový hadřík. Nikdy nestříkej roztok přímo na displej!
  • 3. Jemně hadříkem přetři displej, pohybuj se v kruzích a vyvaruj se silnému tlačení.
Mohlo by se hodit:

Porovnej modely Mac >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >


Jsme iSTYLE. Přední dodavatel Apple produktů v České republice.

Nabízíme ti ten nejširší sortiment iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, ale i stejně tak bohatou nabídku příslušenství, ze které si zaručeně vybereš.

Jako první jsme dosáhli prestižního statusu Apple Premium Partner a kromě toho poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže se na nás můžeš spolehnout kdykoli a s čímkoli.

Nabízíme také několik úžasných služeb. Například výkup starších zařízení, ať už online nebo přímo v našich prodejnách. Jednoduše tak můžeš mít stále ty nejnovější produkty za výhodnou cenu. Nabízíme i věrnostní program, který ti za každý nákup vrátí až 5 % na tvůj iSTYLE účet. Tyto body můžeš pohodlně využít jako slevu na další nákupy.

Také se u nás se můžeš těšit na výhodné splátkové programy šité na míru přesně pro tebe. Ať už potřebuješ nový iPad pro práci, Mac pro kreativní projekty nebo iPhone pro každodenní komunikaci, z naší nabídky financování si vybere každý.

S námi máš jistotu rychlého doručení a skvělého zákaznického servisu. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli najít perfektní produkty a služby, které odpovídají přesně tvým přáním. Navíc naše služby nekončí prodejem. Nabízíme pojištění a prodlouženou záruku až na 2 roky, takže můžeš v klidu fungovat tak, jak máš ve zvyku.

 

Procházet kategorie