Tady najdeš Microsoft Office a jiný software pro tvůj MacBook

Vyber si z naší široké nabídky vysoce kvalitních a ověřených produktů. Naše nabídka kvalitního příslušenství pro MacBook je připravena uspokojit všechny tvé potřeby.

Více 

Jak se v produktech vyznat?

Pokud hledáš software pro MacBook, jsi na správném místě. Pojď se podívat na Microsoft Office a některé další možnosti.

  • Microsoft Office pro Mac - Word, Excel, PowerPoint a Outlook jsou klíčové komponenty balíku. Pokud jsi zvyklý na tyto programy z Windows, najdeš je na Macu téměř stejné. Microsoft nabízí také cloudové úložiště OneDrive, kde můžeš snadno ukládat a sdílet soubory. Microsoft pravidelně aktualizuje svůj balík Office pro Mac, aby byl v souladu s novými funkcemi a zabezpečením.
  • Apple iWork - Tento balík od Apple obsahuje Pages (obdoba Wordu), Numbers (obdoba Excelu) a Keynote (obdoba PowerPointu). A je zdarma pro všechny majitele Apple produktů.

A jak vybrat správný software?

  • Potřeby - Zamysli se nad tím, co od softwaru opravdu potřebuješ. Pokud potřebuješ komplexní nástroje pro analýzu dat, možná budeš chtít zůstat u Excelu. Pokud ale píšeš základní dokumenty, mohl by ti stačit i Pages.
  • Kompatibilita - Pokud sdílíš dokumenty s lidmi, kteří používají jiný software, je dobré zvážit, zda s ním tvůj vybraný software dobře komunikuje.
Mohlo by se hodit:

Porovnej modely Mac >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >


Jsme iSTYLE. Přední dodavatel Apple produktů v České republice.

Nabízíme ti ten nejširší sortiment iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, ale i stejně tak bohatou nabídku příslušenství, ze které si zaručeně vybereš.

Jako první jsme dosáhli prestižního statusu Apple Premium Partner a kromě toho poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže se na nás můžeš spolehnout kdykoli a s čímkoli.

Nabízíme také několik úžasných služeb. Například výkup starších zařízení, ať už online nebo přímo v našich prodejnách. Jednoduše tak můžeš mít stále ty nejnovější produkty za výhodnou cenu. Nabízíme i věrnostní program, který ti za každý nákup vrátí až 5 % na tvůj iSTYLE účet. Tyto body můžeš pohodlně využít jako slevu na další nákupy.

Také se u nás se můžeš těšit na výhodné splátkové programy šité na míru přesně pro tebe. Ať už potřebuješ nový iPad pro práci, Mac pro kreativní projekty nebo iPhone pro každodenní komunikaci, z naší nabídky financování si vybere každý.

S námi máš jistotu rychlého doručení a skvělého zákaznického servisu. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli najít perfektní produkty a služby, které odpovídají přesně tvým přáním. Navíc naše služby nekončí prodejem. Nabízíme pojištění a prodlouženou záruku až na 2 roky, takže můžeš v klidu fungovat tak, jak máš ve zvyku.

 

Procházet kategorie