Tady najdeš adaptéry a nabíječky pro tvůj MacBook

Vyber si z naší široké nabídky vysoce kvalitních a ověřených produktů. Naše nabídka kvalitního příslušenství pro MacBook je připravena uspokojit všechny tvé potřeby.

Více 

Jak se v produktech vyznat?

  • Adaptéry a nabíječky - Jsou nezbytné pro napájení a dobíjení MacBooku. Adaptéry pro MacBook jsou k dispozici v různých velikostech napájení a jsou často specifické pro konkrétní modely. Takže je důležité, aby sis vybral ten správný adaptér pro svůj MacBook. Mnoho z nich také nabízí dodatečné porty USB pro nabíjení dalších zařízení.
  • Kabely - Existuje široká škála kabelů, které můžeš použít s MacBookem, včetně USB-C, Thunderbolt a dalších. Mnohé z nich slouží k připojení různých zařízení, jako jsou monitory, pevné disky a další.
  • Redukce - Jsou velmi užitečné, pokud potřebuješ připojit svůj MacBook k zařízením, která používají jiné typy konektorů. Například, můžeš potřebovat USB-C na HDMI adaptér, pokud chceš připojit svůj MacBook k televizoru nebo monitoru, který používá HDMI.
  • Powerbanky a baterie - Pokud hodně cestuješ nebo pracuješ mimo domov, může být powerbanka skvělou volbou. Powerbanky jsou přenosné baterie, které mohou dobíjet tvůj MacBook, když nejsi v dosahu elektrické zásuvky. Znovu, je důležité, abys si vybral powerbanku, která je kompatibilní se svým MacBookem a má dostatečnou kapacitu k jeho nabíjení.
Mohlo by se hodit:

Porovnej modely Mac >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >


Jsme iSTYLE. Přední dodavatel Apple produktů v České republice.

Nabízíme ti ten nejširší sortiment iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, ale i stejně tak bohatou nabídku příslušenství, ze které si zaručeně vybereš.

Jako první jsme dosáhli prestižního statusu Apple Premium Partner a kromě toho poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže se na nás můžeš spolehnout kdykoli a s čímkoli.

Nabízíme také několik úžasných služeb. Například výkup starších zařízení, ať už online nebo přímo v našich prodejnách. Jednoduše tak můžeš mít stále ty nejnovější produkty za výhodnou cenu. Nabízíme i věrnostní program, který ti za každý nákup vrátí až 5 % na tvůj iSTYLE účet. Tyto body můžeš pohodlně využít jako slevu na další nákupy.

Také se u nás se můžeš těšit na výhodné splátkové programy šité na míru přesně pro tebe. Ať už potřebuješ nový iPad pro práci, Mac pro kreativní projekty nebo iPhone pro každodenní komunikaci, z naší nabídky financování si vybere každý.

S námi máš jistotu rychlého doručení a skvělého zákaznického servisu. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli najít perfektní produkty a služby, které odpovídají přesně tvým přáním. Navíc naše služby nekončí prodejem. Nabízíme pojištění a prodlouženou záruku až na 2 roky, takže můžeš v klidu fungovat tak, jak máš ve zvyku.

 

Procházet kategorie