Tady najdeš externí disky a flashdisky pro tvůj MacBook

Vyber si z naší široké nabídky vysoce kvalitních a ověřených produktů. Naše nabídka kvalitního příslušenství pro MacBook je připravena uspokojit všechny tvé potřeby.

Více 

Jak se v produktech vyznat?

Pokud hledáš externí disk nebo flashdisk pro svůj MacBook, jsi na správném místě. Existuje několik věcí, na které bys měl dávat pozor, když vybíráš ten pravý pro sebe.

  • Rozhraní - Thunderbolt/USB-C. Novější MacBooky mají často pouze porty USB-C (které podporují i Thunderbolt 3 nebo 4, v závislosti na modelu). Pokud máš novější MacBook, doporučujeme hledat disk nebo flashdisk s tímto rozhraním. Propustnost je mnohem vyšší a přenos dat bude rychlejší. USB-A. Pokud máš starší MacBook s tímto tradičním USB portem, můžeš zvolit externí disky s tímto rozhraním. Ale pozor, rychlost přenosu nebude tak vysoká jako u USB-C/Thunderbolt.
  • Kapacita - Flashdisk. Pro menší soubory nebo přenos dat mezi počítači můžeš zvolit flashdisk s kapacitou 16GB, 32GB, 64GB nebo více. Externí disk: Pokud potřebuješ více místa, například pro zálohu všech svých dat, hry nebo filmy, hledej disk s kapacitou 1TB a více.
  • Rychlost - Rychlost je důležitá zejména pro ty, kteří pracují s velkými soubory, jako jsou videa nebo grafika. SSD disky jsou obvykle rychlejší než HDD, ale také dražší.
  • Odolnost - Pokud plánuješ nosit svůj disk často s sebou, můžeš zvážit zakoupení odolnějšího modelu, který je odolný vůči vodě, prachu nebo nárazům.
Mohlo by se hodit:

Porovnej modely Mac >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >


Jsme iSTYLE. Přední dodavatel Apple produktů v České republice.

Nabízíme ti ten nejširší sortiment iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, ale i stejně tak bohatou nabídku příslušenství, ze které si zaručeně vybereš.

Jako první jsme dosáhli prestižního statusu Apple Premium Partner a kromě toho poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže se na nás můžeš spolehnout kdykoli a s čímkoli.

Nabízíme také několik úžasných služeb. Například výkup starších zařízení, ať už online nebo přímo v našich prodejnách. Jednoduše tak můžeš mít stále ty nejnovější produkty za výhodnou cenu. Nabízíme i věrnostní program, který ti za každý nákup vrátí až 5 % na tvůj iSTYLE účet. Tyto body můžeš pohodlně využít jako slevu na další nákupy.

Také se u nás se můžeš těšit na výhodné splátkové programy šité na míru přesně pro tebe. Ať už potřebuješ nový iPad pro práci, Mac pro kreativní projekty nebo iPhone pro každodenní komunikaci, z naší nabídky financování si vybere každý.

S námi máš jistotu rychlého doručení a skvělého zákaznického servisu. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli najít perfektní produkty a služby, které odpovídají přesně tvým přáním. Navíc naše služby nekončí prodejem. Nabízíme pojištění a prodlouženou záruku až na 2 roky, takže můžeš v klidu fungovat tak, jak máš ve zvyku.

 

Procházet kategorie