Tady najdeš redukce pro tvůj MacBook

Vyber si z naší široké nabídky vysoce kvalitních a ověřených produktů. Naše nabídka kvalitního příslušenství pro MacBook je připravena uspokojit všechny tvé potřeby.

Více 

Jak se v produktech vyznat?

Pokud hledáš redukci pro svůj MacBook, nejdřív bys měl vědět, jaké porty má tvůj stroj. Apple je známý tím, že se nebojí přejít na nové typy portů - vzpomeň si třeba na přechod na USB-C v některých novějších modelech MacBooku. Je tedy důležité, aby ses rozhodl, jaké typy připojení potřebuješ.

Jestli máš například MacBook s USB-C porty a potřebuješ připojit zařízení, které má HDMI nebo USB-A port, budeš potřebovat redukci. Redukce jsou k dispozici pro různé kombinace portů a mohou obsahovat více portů v jedné redukci. Mohou tedy sloužit jako jakýsi "hub", který umožní připojení několika zařízení najednou.

Jak vybírat? Měl by ses rozhodnout, jaké zařízení chceš připojit a zda potřebuješ více portů najednou. Chtěl bys například připojit monitor a USB flash disk zároveň? Pak bys mohl potřebovat redukci s HDMI a USB-A porty.

Z hlediska kvality a kompatibility je často bezpečnější volba produkty od Apple, ale mohou být dražší. Existují i levnější alternativy od jiných výrobců, které mohou také dobře fungovat, ale je dobré se předem ujistit, že jsou kompatibilní s tvým modelem MacBooku.

Mohlo by se hodit:

Porovnej modely Mac >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >


Jsme iSTYLE. Přední dodavatel Apple produktů v České republice.

Nabízíme ti ten nejširší sortiment iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, ale i stejně tak bohatou nabídku příslušenství, ze které si zaručeně vybereš.

Jako první jsme dosáhli prestižního statusu Apple Premium Partner a kromě toho poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže se na nás můžeš spolehnout kdykoli a s čímkoli.

Nabízíme také několik úžasných služeb. Například výkup starších zařízení, ať už online nebo přímo v našich prodejnách. Jednoduše tak můžeš mít stále ty nejnovější produkty za výhodnou cenu. Nabízíme i věrnostní program, který ti za každý nákup vrátí až 5 % na tvůj iSTYLE účet. Tyto body můžeš pohodlně využít jako slevu na další nákupy.

Také se u nás se můžeš těšit na výhodné splátkové programy šité na míru přesně pro tebe. Ať už potřebuješ nový iPad pro práci, Mac pro kreativní projekty nebo iPhone pro každodenní komunikaci, z naší nabídky financování si vybere každý.

S námi máš jistotu rychlého doručení a skvělého zákaznického servisu. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli najít perfektní produkty a služby, které odpovídají přesně tvým přáním. Navíc naše služby nekončí prodejem. Nabízíme pojištění a prodlouženou záruku až na 2 roky, takže můžeš v klidu fungovat tak, jak máš ve zvyku.

 

Procházet kategorie