Tady najdeš batohy, obaly, návleky, tašky a brašny pro tvůj MacBook

Vyber si z naší široké nabídky vysoce kvalitních a ověřených produktů. Naše nabídka kvalitního příslušenství pro MacBook je připravena uspokojit všechny tvé potřeby.

Více 

Jak se v produktech vyznat?

Powerbanky jsou skvělým řešením pro nabíjení tvého MacBooku, když jsi na cestách nebo tam, kde není dostupná zásuvka. Ale ne všechny powerbanky jsou stejné a některé mohou být lepší pro tvoje specifické potřeby než jiné.

  • Kapacita baterie - Vyjadřuje se v miliampér hodinách (mAh) a určuje, kolikrát může powerbanka nabít tvůj MacBook, než sama potřebuje dobít. Pokud hodně cestuješ, může se hodit powerbanka s větší kapacitou.
  • Watty - Je jednotka výkonu a je to produkt napětí (měřeného v voltech) a proudu (měřeného v ampérech). V kontextu powerbank a nabíjení, waty udávají rychlost, jakou může powerbanka dodávat energii do tvého zařízení. Například, MacBook Pro obvykle potřebuje 61W adaptér pro optimální nabíjení, zatímco MacBook Air potřebuje jen 30W adaptér.
  • Výstupní proud a napětí - Ne všechny powerbanky mohou nabíjet zařízení s vysokým výkonem, jako je MacBook. Podívej se na to, jestli powerbanka podporuje PD (Power Delivery) standard s dostatečným výstupem, ideálně 60W a více. To zaručí, že tvůj MacBook bude nabíjet efektivně.
  • Počet portů - Pokud plánuješ nabíjet více zařízení současně, ujisti se, že tvoje powerbanka má dostatečný počet portů.
Mohlo by se hodit:

Porovnej modely Mac >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >


Jsme iSTYLE. Přední dodavatel Apple produktů v České republice.

Nabízíme ti ten nejširší sortiment iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, ale i stejně tak bohatou nabídku příslušenství, ze které si zaručeně vybereš.

Jako první jsme dosáhli prestižního statusu Apple Premium Partner a kromě toho poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže se na nás můžeš spolehnout kdykoli a s čímkoli.

Nabízíme také několik úžasných služeb. Například výkup starších zařízení, ať už online nebo přímo v našich prodejnách. Jednoduše tak můžeš mít stále ty nejnovější produkty za výhodnou cenu. Nabízíme i věrnostní program, který ti za každý nákup vrátí až 5 % na tvůj iSTYLE účet. Tyto body můžeš pohodlně využít jako slevu na další nákupy.

Také se u nás se můžeš těšit na výhodné splátkové programy šité na míru přesně pro tebe. Ať už potřebuješ nový iPad pro práci, Mac pro kreativní projekty nebo iPhone pro každodenní komunikaci, z naší nabídky financování si vybere každý.

S námi máš jistotu rychlého doručení a skvělého zákaznického servisu. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli najít perfektní produkty a služby, které odpovídají přesně tvým přáním. Navíc naše služby nekončí prodejem. Nabízíme pojištění a prodlouženou záruku až na 2 roky, takže můžeš v klidu fungovat tak, jak máš ve zvyku.

 

Procházet kategorie