Tady najdeš senzory pro zabezpečení dveří a oken

Vyber si z naší široké nabídky vysoce kvalitních a ověřených produktů. Naše nabídka kvalitního příslušenství je připravena uspokojit všechny tvé potřeby.

Více 

Jak se v produktech vyznat?

  • Senzory dveří a oken - Tyto senzory jsou základním prvkem každého bezpečnostního systému. Hlídají, zda jsou dveře či okna otevřené nebo uzavřené. Pokud je někdo otevře, když by neměl, systém tě upozorní.
  • Detektory úniku vody - Skvělé pro domácnosti s potenciálním rizikem úniku vody, např. v koupelně, v kuchyni či v blízkosti pračky. V případě úniku vody tě detektor upozorní, a tak můžeš rychle zasáhnout a předejít větším škodám.
  • Detektory kouře - Nezbytný doplněk každého domu. Kromě detekce kouře mohou některé moderní detektory rozpoznat i zvýšené koncentrace oxidu uhelnatého, což může zachránit životy.
  • Dálkové ovládání vrat - Užitečná věc, zejména pokud často vjíždíš či vyjíždíš autem. Díky dálkovému ovládání můžeš otevřít či zavřít vrata bez nutnosti vystupovat z vozu.
  • Kompatibilita - Pokud už máš nějaký bezpečnostní systém, zkontroluj, zda je nový senzor či detektor kompatibilní s tvým systémem.
  • Funkce a specifikace - Zjisti, co všechno daný senzor umí. Některé mohou mít např. delší životnost baterie, lepší dosah nebo více funkcí.

Mohlo by se hodit:

Porovnej modely iPhone >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >


Jsme iSTYLE. Přední dodavatel Apple produktů v České republice.

Nabízíme ti ten nejširší sortiment iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, ale i stejně tak bohatou nabídku příslušenství, ze které si zaručeně vybereš.

Jako první jsme dosáhli prestižního statusu Apple Premium Partner a kromě toho poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže se na nás můžeš spolehnout kdykoli a s čímkoli.

Nabízíme také několik úžasných služeb. Například výkup starších zařízení, ať už online nebo přímo v našich prodejnách. Jednoduše tak můžeš mít stále ty nejnovější produkty za výhodnou cenu. Nabízíme i věrnostní program, který ti za každý nákup vrátí až 5 % na tvůj iSTYLE účet. Tyto body můžeš pohodlně využít jako slevu na další nákupy.

Také se u nás se můžeš těšit na výhodné splátkové programy šité na míru přesně pro tebe. Ať už potřebuješ nový iPad pro práci, Mac pro kreativní projekty nebo iPhone pro každodenní komunikaci, z naší nabídky financování si vybere každý.

S námi máš jistotu rychlého doručení a skvělého zákaznického servisu. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli najít perfektní produkty a služby, které odpovídají přesně tvým přáním. Navíc naše služby nekončí prodejem. Nabízíme pojištění a prodlouženou záruku až na 2 roky, takže můžeš v klidu fungovat tak, jak máš ve zvyku.

 

Procházet kategorie