Tady najdeš příslušenství pro osobní bezpečnost

Vyber si z naší široké nabídky vysoce kvalitních a ověřených produktů. Naše nabídka kvalitního příslušenství je připravena uspokojit všechny tvé potřeby.

Více 

Jak se v produktech vyznat?

Jedná se o kombinaci tradičních bezpečnostních opatření a moderních technologií, které ti pomohou cítit se v bezpečí a chránit tebe a tvé blízké, ať už jsi kdekoliv.

  • Chytré pepřové spreje - jsou novou generací osobních obranných prostředků. Kromě tradičního ochranného účinku pepřového spreje mají tyto výrobky často integrovanou technologii, která v případě použití může upozornit bezpečnostní službu nebo vybrané kontakty z tvého telefonu. Mohou také obsahovat GPS sledování, takže tvá lokalita může být rychle zjištěna v případě nouze. Při výběru chytrého pepřového spreje by sis měl/a ověřit dobu účinnosti baterie, dosah spreje, snadnost použití a kompatibilitu s tvým mobilním zařízením. Také je důležité zkontrolovat, zda má výrobek certifikaci potvrzující jeho bezpečnost a účinnost.

Mohlo by se hodit:

Porovnej modely iPhone >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >


Jsme iSTYLE. Přední dodavatel Apple produktů v České republice.

Nabízíme ti ten nejširší sortiment iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, ale i stejně tak bohatou nabídku příslušenství, ze které si zaručeně vybereš.

Jako první jsme dosáhli prestižního statusu Apple Premium Partner a kromě toho poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže se na nás můžeš spolehnout kdykoli a s čímkoli.

Nabízíme také několik úžasných služeb. Například výkup starších zařízení, ať už online nebo přímo v našich prodejnách. Jednoduše tak můžeš mít stále ty nejnovější produkty za výhodnou cenu. Nabízíme i věrnostní program, který ti za každý nákup vrátí až 5 % na tvůj iSTYLE účet. Tyto body můžeš pohodlně využít jako slevu na další nákupy.

Také se u nás se můžeš těšit na výhodné splátkové programy šité na míru přesně pro tebe. Ať už potřebuješ nový iPad pro práci, Mac pro kreativní projekty nebo iPhone pro každodenní komunikaci, z naší nabídky financování si vybere každý.

S námi máš jistotu rychlého doručení a skvělého zákaznického servisu. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli najít perfektní produkty a služby, které odpovídají přesně tvým přáním. Navíc naše služby nekončí prodejem. Nabízíme pojištění a prodlouženou záruku až na 2 roky, takže můžeš v klidu fungovat tak, jak máš ve zvyku.

 

Procházet kategorie