Tady najdeš dveřní zámky s Wi-Fi

Vyber si z naší široké nabídky vysoce kvalitních a ověřených produktů. Naše nabídka kvalitního příslušenství je připravena uspokojit všechny tvé potřeby.

Více 

Jak se v produktech vyznat?

Dveřní zámek s Wi-Fi je elektronický zámek, který je možné ovládat prostřednictvím Wi-Fi sítě. Můžeš tak svůj zámek ovládat přímo z mobilního telefonu, tabletu nebo počítače.

  • Vzdálené ovládání - Můžeš otevřít nebo zamknout dveře kdekoli, kde máš připojení k internetu.
  • Notifikace - Získáš upozornění, kdykoli se dveře otevřou nebo zamknou.
  • Historie přístupu - Vidíš, kdo a kdy vstoupil nebo vyšel z domu.
  • Kódy pro hosty - Můžeš vytvořit dočasné kódy pro návštěvu nebo služby, jako jsou uklízečky či řemeslníci.
  • Kompatibilita - Ujisti se, že zámek bude kompatibilní s tvým typem dveří a že ho budeš moci napojit na svou Wi-Fi síť.
  • Zabezpečení - Zvol si zámek s moderním šifrováním a pravidelnými aktualizacemi firmware.
  • Aplikace - Zkontroluj, zda má zámek user-friendly aplikaci pro tvůj mobilní telefon.

Mohlo by se hodit:

Porovnej modely iPhone >
Rozbalené produkty skladem za super ceny >


Jsme iSTYLE. Přední dodavatel Apple produktů v České republice.

Nabízíme ti ten nejširší sortiment iPhonů, iPadů, Maců a Apple Watch, ale i stejně tak bohatou nabídku příslušenství, ze které si zaručeně vybereš.

Jako první jsme dosáhli prestižního statusu Apple Premium Partner a kromě toho poskytujeme autorizovaný Apple servis, takže se na nás můžeš spolehnout kdykoli a s čímkoli.

Nabízíme také několik úžasných služeb. Například výkup starších zařízení, ať už online nebo přímo v našich prodejnách. Jednoduše tak můžeš mít stále ty nejnovější produkty za výhodnou cenu. Nabízíme i věrnostní program, který ti za každý nákup vrátí až 5 % na tvůj iSTYLE účet. Tyto body můžeš pohodlně využít jako slevu na další nákupy.

Také se u nás se můžeš těšit na výhodné splátkové programy šité na míru přesně pro tebe. Ať už potřebuješ nový iPad pro práci, Mac pro kreativní projekty nebo iPhone pro každodenní komunikaci, z naší nabídky financování si vybere každý.

S námi máš jistotu rychlého doručení a skvělého zákaznického servisu. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli najít perfektní produkty a služby, které odpovídají přesně tvým přáním. Navíc naše služby nekončí prodejem. Nabízíme pojištění a prodlouženou záruku až na 2 roky, takže můžeš v klidu fungovat tak, jak máš ve zvyku.

 

Procházet kategorie